Yardımcı olun lütfen :((?

17 gün önce nisanlımla yüzeysel iliskimz oldu prezrvtf ckmıs ve vajinama dgru bosaldı sanırm emin degiliz cnkü ardndan sürtmeye devm ettk nyse bundan bir hafta sonra iki gün pembe akıntı oldu snraki iki gün normal adet kanaması gibi kanama oldu ardından azaldı bir anda keskdi kanama snra bir hafta gecti gecmedi tekrar pembe kanama basladı krkuyorum bu ne olabilir ktfen yardmcı olun şu an devm edio korkuyorm

Güncellemeler:
Akıntım sarıya döndü gibi sanırm beyazlasıcak dünkü kanama devam etmiyo ama neden oldugunu hala anlayamadım cok korkuyorm ama kasık agrım da olmustu :( hamile falan degilimdir dimi

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun öncelikle. İlişkiden 12 gün sonra kanda yapılan gebelik testinde kesin sonuç alırsınız. Gecikme ya da erken bitmesi stres den olabilir. Size tavsiyem kanda gebelik testi yaptırmanız, eğer yaşınız tutmuyorsa eczeneden erken gebelik testi alın, bu da size yardımcı olabilir. Geçmiş olsun tekrardan.

0|0
    0|0
    • Hamile olabilirmiyim

• Evet fakat erken gebelik testi derseniz daha iyi ve özel olanı var, yani özel olarak ilk haftada çıkarma güvencesi olanlar, tavsiyem onlardır.

• Aaa tamam tesekr ederm fiyatını biliyormusunuz peki

Erkekler Ne Diyor 2

• hala burdamısın

0|0
    0|0
  • Akıntın mor olmadan kurtar işi :) yok be arkadaş ne hamilesi sizde varya bu sizin stres takıntınız yüzünden olan şeyler rahat ol yeğen sevmek için çok genciz :)

0|0
    0|0
    • Umarım öyledir gercekten kafaya nasl taktm anlatamam

• ya girmiceksin ilişkiye ya da o heyecanı yaşıyacaksın arkadaş

Kızlar Ne Diyor 2

• Yırtılsaydı eğer öyle kanama olurdu bence bi. sorun yoktur yinede doğum kontrol hapımı ne oluyor ondan kullan, ilşkiden önce mi sonra mı kullanıldıgını bilmiyorum ama dene şansını sen

0|0
    0|0
  • ilişki sonrası regl olmuşsan risk oldukça azdır. pembe kan zarına zarar vermişsen gelmiş olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...