Hergün masturbasyon yapmak duyarsızlaştırır mı?

Her gün yapıyordum. Orgazm oluyordum fakat gittikçe zor olmsya başladım ve iki gündür olamıyorum. Zamanla duyarsızlaşma mı oluyor?

0|0
2|24

En İyi Kız Görüşü

• Hergün hergün ne tad alabilirsin ki? Haftada 3ü geçirme. İlerde eşinle cinsel hayatın çok etkilenir böyle gidersen.

0|0
    0|0
    • Artık alışkanlık olmuş...

• şu alakasız insanlar kendi işine baksa keşke...
      Canım yani bir ay bir yıl bilemem ama sürekliliğin olursa kesinlikle şekil bozukluğu olur.

• teşekkrler.

Erkekler Ne Diyor 24

• Yani dogal olani ve tavsiye edileni haftada 2 gündür. Fazlası tavsiye edilmez.

1|0
    0|0
  • Fantezilerini değiştirmen gerek, her gün aynı şeyi düşünüp mast yapmak orgazm olma süreni uzatabilir..

0|0
    0|0
  • Vücut yorgun oluyor az ara ver :D 2-3 gün dinlen sonra öküz gibi zevk alırsın. Alamazsan yardım edeyim asdfasdfasdfasdf

0|0
    0|0
  • Hayir kesinlkle boyle bir problem yasanmaz aksine gun gectikce daha hizli orgazm olmaya baslarsin nedeni ise artik tamamen orgazm olmaya kitlersin kendini

0|0
    0|0
  • 1 gün yap gün yapma sonra gün yap çılgınlar gibi gün yapma işte bu düzeni tutturursan herşey mükemmel olacaktır senin için :D

0|0
    0|0
  • duyarsızlaşma değilde. doygunluk canım o. yoksa duyarsızlaşma olmaz tam aksine kendini daha da tanırsın ve nelerin zevk vereceğini daha iyi bilirsin

0|0
    0|0
  • partnersiz olursa öyle olur :)

0|0
    0|0
  • sekse ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • farklı farklı hayeller kur mesela hep aynı şeyleri kuruyorsan ondandır :)

0|0
    0|0
  • bukadar yaparsan olur. artık yapma bir süre sağlığın ve doğurganlığın bile riske girer

0|0
    0|0
  • Herzaman canın isteyecek diye bişey yok biraz zaman gecince eskisi gıbi olur

0|0
    0|0
  • erkek olduğum halde hergün yapmıyom sende ne bu istek?

0|0
    0|0
    • Cinsiyetle alakası mı var? Biz isteyemez miyiz

• 18 yaş.

• valla daha 18 yaşında çok isteklisin. Zina falan yapmaktansa mast yap bişi dememde ne bileyim hergün yapınca aşırı gibi geldi azalt bence.

• evet ilişkş sırasında klitoral orgasma muhtaç kalırsın aslın iyi değildir hergün mast kızlar için

0|0
    0|0
  • Arasıra değişiklik yapıp sanalda takılalım

0|0
    0|0
  • değişik şeyler dene

0|0
    0|0
  • çalısan demir paslanmaz devam

0|0
    0|0
  • psikolog yardımı al derim

0|0
    0|0
  • ben her gün yapıyorum nasıl kurtulcam bilmiyrm..

0|0
    0|0
  • İsi bilen bir partnerle sanal seks yap. Haftada iki kere yap ama tam zevk all. Ben mast. Sanal olmadan bosalamiyorum.

0|0
    0|0
  • Bedenin bir kendine gelme süresi var gibi. peş peşe yaparsan sıkılabilerisin bile ama bir hafta ara ile yaparsan çok daha zevkli oluyor ( benim içn durum böyle ama tabi bn bir erkek olarak yaşadım bunları )

0|0
    0|0
  • hayır artık mast. kesmiyor gerçegine ihtiyaç duyuyorsun

0|0
    0|0
  • senın gerçek sekse ıhtıycvın var

0|0
    0|0
  • yalama oluyo zevk vermez artık

0|0
    0|0
  • daha fazlası gerekiyor