Gayım ve 2 gün önce ilk defa seks yaptım...

24 yaşındayım va gayım arkadaşımda 19 yaiında ve benim gibi gay 2 gün önce ilişki yapalım dite ısrar etti ben çekindim biraz ama sonra dayanamadım ve kabul ettim ikimizde biraz alkol aldık ve ilişkiye girdik ben sekste pasif konumdaydım ama ikimizde çok zevk aldık arkadaşım ara sıra buluşalım ve düzenli olarak seks yapalım diyor açıkçası bende istiyorum ama sağlığım bozulur diye endişeleniyorum.sizce seksi ne kadar sıklıkla yapmalıyım.

1|1
14|14

En İyi Kız Görüşü

• Saygı duymak zorundasınız herkesin tercihlerine, erkekler bu lafım size. Ne kadar olumsuz yaklaşmışsınız, ayıp. Çok riskli bir ilişki türü, temizliğe çok dikkat edin. Onun dışında saygı duyarım ben.

0|1
    0|0
    • helal olsun sana valla senin gibi düşünen ytoktur

• Yorumunuz için çok teşekkür ederim

• ben de saygı duyuyorum da rus sohbet sitelerine giriyorum . orda bile sizi görüyorum. normalim diyorum hala pipinizi gösteriyorsunuz . yapmayın böyle şeyler ayıp :)

Kızlar Ne Diyor 13

• ilk başlarda fazla sayıda ve sert yapmamaya dikkat edin

krem kullanın yada kayganlaştırıcılar yardımcı olur

ve temizliğinize dikkat edin mutlaka

öncesinde ve sonrasında yıkayın mümkünse prezervatif taksın arkadaşın.

2|2
    0|1
  • Bir kavim sırf bu yüzden helak olmuş. Hem sağlık, hem din açısından sakıncalı. Sizin bu seçiminiz normal bir durum değil, o yüzden yapma bence.

0|2
    0|1
  • kimsenin ne dedigini umursama bir kere kimse kimsenin tercihlerini sorgulayamaz ama sagligina da dikkat etmen gerek ozellikle temizlik konusunda cok dikkatli ol derim gerisini bilemiyorum

1|1
    0|1
  • Çok sık yaparsan senin için iyi olmaz.

Her zaman pasif mi olacaksın?

0|0
    0|0
  • seni yerim yaaa <3 gaylere karşı aşırı derecede bir sempatim var da o yüzden hihi :)

1|0
    0|1
  • bence bi kere de bi kızla ilişkiye girmeyi dene hee baktın zevk almıosun o zamn dıcek bıseyım yok ama bence bı dene

0|0
    0|0
    • bi çok defa girdim ama sonunda rezil oldum yok işte erkeklik ya

• tabi ki saygı duymak gerekir yalnız anladıgım kadarıyla bu durumdan pek de memnun değilsiniz bi psikologa gorunmenızde fayda var hangı tercıhte bulunursanız bulunun umarım mutlu olursunuz sonunda

• yapma bence ileride dışkını tutamaz duruma gelirsin

0|0
    0|1
  • Tercihine saygı duyuyorum ve şöyle birşey var sonuçta gaysin ve başka şekilde ilişkiye girme gibi bi durumun olamaz.ne kadar en aza indirsende sonuçta senede 1 kez yapma gibi bi durumun olmayacak ayda 1de yapsan sağlığına zararı olacak.Bu tercihi yaptıysan sonuçlarına katlanmalısın

0|0
    0|0
  • kadınlara ilgin yokmu. gaysen yani bu senin tercihin değil bu bi hastalık kimse bişey diyemez istediğin gibi ilişkiye gir zararlı oldunuda biliyosundur ama

1|0
    0|0
  • çok zararlı bişey ilerde dışkını tutamayabilir hemeroit yada makat çatlağı olabilirsin..

0|0
    1|1
  • 2 yıl sonra ikinizde tuvaletinizi tutamaz hale geleceksiniz. bağırsaklarınız çürüyecek. bence en aza indirin..

0|2
    1|0
  • hiç yapma dışkını tutamamaya başlarsın anüs kasların iltihaplanabilir anüs çatlağı olabilir en fazla aids bulaşan ilişki türü gay ilişkidir

0|1
    1|0
  • Böggggg midem.kalkti yaaa fistik gibi vajina dururken napiyorsunuz siz

4|6
    2|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aha kıyamet alameti*:)

1|1
    0|0
  • yazik arkadasim yol yakinken dön sen olacaksin livata ve devamli gerekecek civata tercihine saygi duymak isterdim ama saygi duyulacak bir durum yok tedavi olmayi dene psikolojik yardim al emin olki kisa zamanda tercihin degisir en azindan dene tedaviyi yazik etme kendine benim yada burdakilerin sana hakeret etmesine yada terbiyesizlik yapmalarina haklari yok o yüzden sadece fikrimizi söylüyoruz

0|0
    0|0
    • saygı duymuyorsan o saman saygısız bir insansız.sende git önce saygılı olmayı öğren

• Kimseyi yargılayamam, hayatına karışamam birey olarak saygı duyarım ancak. Lakin yol yakınken sağlık bir erkek olmak için çabala. Her insan hata yapar, hilkatimiz gereği rollerimiz var erkek yaratılmışsın bu nimetinin farkında ol. Doktora falan görünmeye çalış.

Genede tercihim bu yönde dersen hayat senin, saygılar.

1|0
    0|0
  • ben destekliyorum sizi ve harkese tavsiye ediyorummm ,siz birbirinizi idare edin kızlarda bize kalsın hehehehe

işin şakası tabikiii,bence anal ilişkiye girmeden devam edin illada yapıcaksanız,oral felan takılın,

1|0
    0|0
  • kaç yaşındasın, hiç kız sevgilin oldumu daha önce, yoksa azgınlıgını dindiremediğin için mi böyle birşey yaptın

0|0
    0|0
  • ben kız arkadaşıma arkadan giremiyom acıyor diyo kasıyo kafama takılıyo acısız olması için bişey önersen ?

0|0
    0|0
    • kayganlaştırıcı krem kullanmanı öneririm birde rahat girebileceğin pozisyonları seç.

• teşşekr ederm

• canın istedikçe yap. benim gay bi kaç arkadaşım var ve hepsiyle samimiyim. yok dona sıçarsın yok şöle yok böle... sıkıntıları da yok. kafana göre takıl...

0|0
    0|0
  • Boggg kusucam

0|0
    0|0
  • istediğin zaman yapabilirsn

0|1
    0|0
  • canın ne zaman istiyorsa o zaman yapın tercih sizindir

0|0
    0|0
  • utanmadan anlatıyor musun bir de

0|0
    0|4
  • hiç bir fikrim yok bi bu konuya kafam basmıyo acıkcası

0|0
    0|0
  • hehehehe g* ün olcak borozan gibi .ama ver gitsin

0|1
    0|0
    • Geralde bu konuda kötü bir tecrübe yaşadın.desene seninki şimdi borazan gibi

• gerçetken çok saçma doganın kanunun aykırı,Normal yolla sex yapamıyormusnun mesela kızlarla,İnan bu çok igrenç,anan baban duysa kahrolur,Yapma git adam gibi bir kızla yap sexini

3|2
    1|2
Yükleniyor...