Ya kız olduğum halde gerdek gecesinde kan akmazsa?

Soru açık arkadaşlar, bakireyim.

Ama bazen duyuyorumki, bakire olduğu halde bazı kızlarda kan çıkmıyormuş. Ya benimde başıma gelirse :S

Ve eşim bakire olmadığımı düşünürse :S

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tarafların birbirine güveni ilişkide en önemli unsurdur. Eğer ki karşılıklı güven oluşmuşsa konuşarak her şey açığa kavuşur. Şunu da söylemek isterim evleneceğin kişinin bu konuda bilgili ve deneyimli olması da önemlidir. Kızlık zarı diye tabir edilen şey nedir? , Ne şekilde zarar görür ? , Tam olarak nerededir? Bu tip soruların cevabını bilen ve cinsellik konusunda yeterli bilgiye sahip bir eşin olursa ve bahsi geçen konu ile karşılaşmanız durumunda eşlerin birbirine olan güveninin ön planda olacağı kanaatindeyim.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben bakire olmasına dikkat ederim eşimin aslında önceden yaşadıkları önemli değil benim için ama yinede düşünmek istemem kimle ne yapmış diye ona hayatımı verceksem sadece benim olmalı diye düşünüyorum ama benle yatınca kan gelmedi diye bakire değilmisin diye öküzlük yapılmaz yapcaksa direk bırak zaten bakire olan kız belli olur haraketleriyle ve evlenme aşamasına geldiyseniz demek ki sana güveniyor ama eşin olcak kişi benim gibiyse evlenmeden tutar elinden götürürsün doktora rapor alırsın tedbirinide almış olur olay kapanır rahat rahat evlenirsiniz.

1|0
    0|0
  • güven

2|1
    0|0
  • Kan gelmiyebilir ilk ilşkinde hatta daha sonrakilerdede elastiki olabilir veya ilşki esnsında çıkan bir yapıda olmıyabilir zaten kızlık zarı dediğin sümükümsü jel gibi bir yapı vaginanın giriş kısmında vagina iç çeperine yapışıkda olabilir veya esniyebilir illaki kan akacak diye birşey yok,kanda o jel gibi bir yapı ve o yapının içerisnde birkaç kılcal damar var kanama o kılcal damarların zedelenmesinden oluşur kan miktarıda tatlı aşığını dolduracak kadardır zar ile birlikte dışarı çıkar pıhtı şeklinde.

1|0
    0|0
  • Sabah ilk iş boşa o zar beyinliyi. Sana güvenmiyorsa bir ömür çekilmez.

Şaka bir yana, jinekologa giderseniz o sizi aydınlatır öyle bir durumda.

2|1
    0|2
  • olabilir akmayabilir kan akmaması daha önce birisi ile ilişkiye girdiğin anlamına gelmiyo kocan olacak adam da bu konuda anlayışlı olur inşallah

1|0
    0|1
  • Nişanlımdada aynı korku vardı ve konuştuk bu konuyu, hastahaneye gidip ispatlayalım, aramızda güven meselesi olduğu için önemli olmadığını ona rahat olmasını sçyledim vee konuyu kapattık. Bence sende eşinle konuşabilirsin.

1|0
    0|0
  • Gerdekten önce bir doktora gidin beraber rapor alın... Ama evleneceğin kişi sana güveniyorsa gerek yok demektir güvenmiyorsa evleme onunla olur biter...

1|0
    0|0
  • herşeyden önemlisi güven bence

2|1
    0|0
  • bunun hastanede testlerle kanıtlarsın bukadar basıt bı durum.. kan akmama durumuda olabilir bununda tek nedeni esnek zardır.. bunları dunup kafanı bulandırma bence .. istendikten sonra hersey ispat edilir.;)

1|0
    0|0
  • Ben kıza güvendiğim sürece umrumda olmaz kan akıp akmaması..

2|0
    0|1
  • Her şekilde kan akar merak etme :)))))

1|1
    1|0
  • dert ettiğin seye bak ihtimallerın uzerinden kendıne dert yaratıyosun..

1|0
    0|0
  • ilişkiden sonra yatakta doğrul eşin sırtına hafifçe vursun, kan gelir.

0|0
    2|1
  • jinekolog diye bir doktor var haberin varmi?

0|0
    1|0
  • gerici bir çevredesin belli. bir horoz kanını havluya dök al bu benim kanım de

0|1
    2|3
    • sen solcu bir çevredesin demek

• evet var ahbap çağımızda yobazlık kulvarında koşanlar siz solcularsınız; ayrıca geleneklere ve inançlara saygınız olmadığı gibi namus kavramınızda halka topluma ülkeye ters, hatta yok ! ama azınlıktasınız işte bu açıdan fazla etkiniz yok...

• yobazlık yapan solcular olabilir ya da sağcılar. benim fikrim bu saygı duymuyorsan asıl yobaz sen ve senin gibilerdir.

• ketçap dök kukuna, ama adamın hızlıca park ederse etrafı mahvedersin ! yeni nevresimleri kirletmeyi göze al kafi ;)

0|0
    1|0
  • 10 gr kan için dönen muhabbetlere bak.

1|0
    1|3
    • üf sadece sorduk, cevaplama sende

• sensin salak ot

• "ot" ne be adam gibi küfür et bari.

• Eeee? Sen de daha mantıklı birisi ile evlen diyeceğim de, mantıklı biri ile evlenmek için mantıklı olmak lazım.Seninle evlenecek insan tipi belli zaten.

0|0
    3|1
    • Kendinle beni bir tutma topi$.

Kızlar Ne Diyor 10

• öle düşünürse sabah uyanır uyanmaz jinekoloğa gider muayene olursunuz o size söyler esnekmiş doğumda yırtılır vs vs bunu düğünden önce de gidip öğrenebilirsiniz hem senin için rahatlar hem eşin bişey düşünmez

1|4
    1|0
  • eee ne olacak :D Ya bıktım valla bekaret sorusundan . Birşey olmaz merak etme çok kafasına takar sorun çıkarırsa alırsın jinekologa getirirsin. O açıklamayı o mustukbale okuz eşine yapar

2|1
    0|1
  • zar manyagiysa, beyin zarini patlatirsin esinin. kan akitmis olursunuz.

6|1
    0|2
  • Tut elinden dr a götür sen de ...

1|0
    0|0
  • İnsanla değil öküzle evlemişsin demektir. Sen kendini biliyor musun? Seni gerçekten seven bir insanla çık bu yola kan aktı-akmadı diye hayatı sana zehir edecek biriyle değil...

2|0
    0|3
  • neden bunları bu kadar çok düşünüyorsun güven güven güven sevgilin zarla evlenmiyor senle evleniyor.

1|0
    0|0
  • Cahil ve Hiçbir şeyden anlamayan bir adamla evlenmediğin sürece sorun olmaz merak etme...

1|0
    0|0
  • Sana guvenmeyen biriyle evlenmen anlamsiz degil mi.guven varsa arada kafada soru da olmaz

1|0
    0|1
  • Doktora gidersin sende kendi kulağıyla duyar doktordan

1|0
    0|0
  • olabilir. eşin bakire olmadığını düşünüyorsa sana güvenmiyor demektir.Heleki doktora gidelim diyorsa zaten ayrılık sebebi. Sana güvenmelii

1|0
    0|1
Yükleniyor...