Erkekler evlenmek icin bakire olmak neden çok önemli?

erkekler evlenmek icin bakire olmak neden çok önemli? evlenmeden diktirilirse anlaşılırmı anlarmısınız ?

Güncellemeler:
peki bekar erkekler madem bakirelige önem veriyosunuz neden! evlenmiş boşanmış kadınlarla evleniyosunuz adaletsizlik degilmi! bakire olmayan 1 defa yaptıysa oo hergece eşiyle yapmıştırr bu gururunuza dokunmuyormu sorarım sizee?

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik çok önemli de ondan! Evlenmekde de bağlanmak önemlidir. Bağlanmakta da bekaret önemlidir. Bunlar olmazsa sağlıklı bir evlilik olmaz, ömrü çok kısa olur. Herkes zarar görür. İnsanlar neden evlenir? çocuk yapmak için mi? Herkese uymak için mi? ego tatmini için mi? İnsanlar hayata birlikte göğüs gerecek iyi günde kötü günde birbirine destek olmak için evlenirler bunun için de güven gerekir? Sen hangisi için evlenmek istiyorsun yukardaki sorulardan birini seç. Yerinde olsam böyle insanları kandırarak evleneceğime hiç evlenmezdim(herkes bunu yemez o ayrı). Ya da bunu söylerdim.

1|0
    0|0
    • Bekaret olmayınca sağlıklı evlilik olmaz mı? Uuuuuu :D

• sağlıklı yürümez kolay ayrılıklar olur. Şimdi olduğu gibi ;)

Erkekler Ne Diyor 31

• turk erkeklerinin ego sorunu cunku bu.

9|3
    2|3
  • Erkekler kızların saflığına temizliğine çok önem verir. Bu yüzdendir ki kızların küfürlü konuşmasıda hoş karşılanmaz. Yani kızların küfür etmesi erkeğin mini etek giymesi gibi (Ki kızlarda erkeklerin, erkek gibi davranmasını bekler) Mesele bu. Yani şimdi daha önce herşeyi yaşamış tatmış olan bir kız gelse heralde benim için birşey ifade etmez.

Not: Saflık, el değmemişlik bir zarla olmuyor. Kız olupta anasının gözü olanlar var. Fakat en azından zar saflığı temsil ediyor.

4|1
    0|1
  • "Zina eden erkek, zina eden veya müşrik kadından başkasıyla evlenmez; zina eden kadın da zina eden veya müşrik erkekten başkasıyla evlenmez. Böyleleriyle evlenmek mü'minlere haram kılınmıştır." (24 NUR, 3) ayetinde belirtilmiştir.

5|1
    0|0
  • bence bu bakirelik kavramına takılmamak lazım. erkek bakirse tamam bakire bi bayan beklentisi olabilir ama sen onla bunla yatcan sonra bakire arıcan varmı öyle muhabbet yaa. sanki bakire olunca bişi degişcek. karşındakine güvendikten sonra incecik bi zarın hiçbir önemi yok

4|0
    0|0
  • önemli olan diktirmek değil daha önce biriyle sevişmemiş olmandır Erkeklerin bakire merakını da alnamış değilim adam evlenene kadar her b.ku yiyor iş evlenmeye gelince illede bakire olsun diyor ancak bir bakirin bakire istemye hakkı vardır bence erkelerin çoğuda evlenmeden çoktan milli olmuştur

3|0
    0|1
  • aslında herkes yanlıs soylemıs en acıklayıcı sebebı bu.sımdı bakıre degılsın evlendın.esın senı tatmın edemedıgı zaman sen o bekaretını bozan kısıyı arzulayacaksın.Erkeklerde benı onla aldatır mı acaba dıye dusunurler bu kadar basıt...

3|1
    1|1
  • Kesin anlarım valla :P Ayrıca bu soruyu daha önce çok kez cevapladım.Türk erkeklerinin büyük bölümünden farklı düşünüyorum ama.

3|1
    2|0
  • bakire bir kızla evlenmeyi reddediyorum

5|2
    3|3
  • Bu konu o kadar karışık ki iki ucu boklu değnek. Erkeğin de kadının da kendince haklı nedenleri vardır...

1|0
    0|0
  • Evlenmek için tek önemli şey, hayatı birlikte yaşabilecek kadar uyumlu olmaktır.

2|1
    1|1
  • evlenmeden 1 gun yada en fazla 2 gun once dıktırmen gerekıyor .oncesı yırtılır dıye okudum

2|0
    0|0
  • Çuvaldız kullanılırsa anlaşılmaz

4|0
    0|0
  • benim için önemli değil. herkese vermemiş olsun yeter.

4|1
    2|1
  • ben evliyim bekarlar düşünsün ;)

4|0
    1|0
  • herkez anlamayaz diktirmeselerde anlamayanlar olabilir birde şöle bir durum var gerdek tüpü :) diye yapay bi kanama yaratıyor ufak bi tüpcük oral bölge sokuluyor bi arkadaşı böle evlendirmiştik kız değildi erkek içinde bekaret önemliydi.

not:şimdi çok mutlular

0|0
    1|1
    • Bakirelikmiş zarmış bunlar önemli değil ama yaptığınız tam anlamıyla rezillik

• yani bu kişiden kişiye sosyal çevreden aile yapısına kadar her şekilde değişiyo yapıcak pek fazla bişi yok

• sence neden ?

3|0
    1|1
  • Bekaret çok önemli değil ama diktirme olayı anlaşılır, hareketlerinden bile belli olur.

0|0
    1|0
  • Evleneceksen geçmişi karıştırmayacaksın sadece meslek olarak yapmamış olması yeterlidir

3|0
    1|0
  • ben nasılsam oda öyle olmalı.yamalı evlilik dikiş tutmaz.

1|1
    1|0
  • diktirmemesini tercih ederim bu kandırmaca olur,herkes evlenmeden önce bişiyler yaşşar

1|0
    0|0
  • biz göremedik ama umarım gelecek nesiller çok fazla umursamazlar zar mevzusunu

0|0
    1|0
  • bekaretden çok nasıl kaybedildiği önemli...

0|0
    1|0
  • benim için fark etmez

0|0
    2|0
  • jg

0|0
    0|0
  • çok can anlıcı bir konuya deginmissin,bence bakireliğin pek önemi yok,bakire olsa ne olacak,

anal ve oral yapmış eşim evlenmeden önce başkasıyla

0|0
    1|0
  • guncel senin namus anlayişın 2bacak arasıysa bız napalm ne bakreler gorduk sevglisi askerde olup...ama işte bakire yani namuslu:)

0|0
    1|0
  • bu kadar geniş mezhepli degilim kusura bakmayın felegin cemberinden dönmüş birini kendime es yapıp kolumda tasıyamam

0|0
    3|0
  • Mesele zar falan değil arkadaşlar şöyle ki hayal edin bakire olmayan biriyle evlendiniz ve ilişkiye gireceksiniz, gerdek gecesi olacak. Sizden önce karınızı bir başkası ... olacak ve siz bunu bile bile her ilişki sırasında nasıl dayanırsınız. Sizi geçtim, karınızın aklına ilk ... kişi gelecek ve belki siz tatmin edemeyeceksiniz karınız sizi o ilk kişi yerine koyup hayal edecek.

Hiç bunları düşünmüyorsunuz bence burdaki çoğu erkek bunları kaldıramaz ve "ben kabul ederim sorun olmaz" diyenler de buna dahil. Yazdıklarımı okuyun ne demek istediğimi anlarsınız.

Kaba konuştuğum için özür dilerim ama böyle yazılması gerekiyordu. Ayrıca argo kelimeleri noktaladım.

0|0
    3|0
    • aynı şeyi erkekler içinde düşünüyor musun? sadece merak :(

• bu fikirlerini söylerken niye gizlendin sen. engellenmekten korktuğun için mi?üzgünüm senin gibi insanlara iki yüzlü derim ben. o yüzden öl de derim hiç de acımam. o yüzden s*ktir git de derim. hadi bye

• neden korkayım ki istesem burda yüzlerce üyelik açarım kimsede anlayamaz ben olduğumu. ben sadece düşüncemi belirttim ve böyle düşünen insanlarda hafife alınmayacak kadar çok ve ayrıca bir bayanın ağzına hiç yakışmıyor argo ve küfür kullanmak ben sizin düşüncenize saygı gösteriyorum ama insanların düşüncelerine saygı göstermeyen insanlara ne derler bilirsiniz?

• brakn bu isleri biz ne bakireler gorduk durustluk herseydn once glir.

0|0
    1|0
    • bakire olmayan biriyle evlenme kararı aldığında tekrar yazman dileğiyle.

• Diktirilmesi halinde anlaşılmaz. Olay tamamen kişisel. İş erkeklerde bitiyor yani.

Sen onlarca kadınla seks yap sonra kadının bu duygusunu hor gör.

Kendimizi kandırmaktan başka bir şey değil.

5|2
    4|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence dürüst olmakta her zaman fayda vardır ..

1|4
    1|0
  • bence kız dediğin evlenene kdr evlediği adama saklmalı kndini ;)

4|6
    2|3
    • tm da yapmış bir cahilik şeytana uydu ne olucak yani erkek yapınca madalya takılıyo ama

• aynen.sonrada evde tutmak için herşeyi yapmalı ama:D

• hatasız kul olmaz blki ama dikkat ediceksin korkmuyo musun vlenmkten kocana ne dicen naısl bkcan yüzüne diye ?

• Neden önem veriyolar, çünkü özgüven eksikliği ve eğitimsizlik.

Ödleri kopuyor bir erkeğin kendilerinden daha iyi sevişebileceğinden yada kadını tatmini yaşamış bir kadını tatmin edememekten. Ben açıkcası bekaret arayan erkeklere zavallı gözüyle bakıyorum. Kimse için de bi tarafını diktirme. Sana yetemeyeceğini düşünen ve seni olduğun gibi sevmeyen adamla ne işin olacak bi sor kendine.

1|1
    1|1
  • Ben nasılsam karşımdaki de öyle olsun isterim.

1|0
    1|0
  • insan kocasının kocasının yüzüne nasıl bakar ya anlamıyorum anlayamıyorum !

0|2
    3|0
  • paketi ben açayım sonra ne yaparsa yapsın olayı.

2|0
    1|2
  • Kim ne derse desin. Ben Allah'tan korkarim. Namusumuda kokurum.

0|4
    1|0
Yükleniyor...