Arkadaşlar yardım edin çok endişeleniyorum:(?

Arkadaslar gecen gun sevgilimle birlikte olurken aniden sert bisekilde bukulme oldu cok canim yandi iki gundur o bukulme yerlerinden iki tarafa dogru siskinlik olustu sanki iki katina cikti kalinligi agrisi yok ama bu beni endiselendiriyor bisey olur dye..

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• zarar verdin galiba kaslarına.

0|0
    0|0
    • Ama kaslarda degilki sislik penisin iki yaninda var ayni hizada esit bir sekilde sert bir sislik oyle hafifde degil.

• İcimi rahatlattiniz tesekkur ederim

• geçmiş olsun , rica

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• sizler beni hayretler içerisinde bırakıyorsunuz. pes yani.
    arkadaşım çok önemli bir organında sağlık sorunun var ve doktora acilen gitmek yerine burada bizlere soruyorsun. hemen git üroloji bölümüne baktır. içerideki süngerimsi dokuda hasar vardır. kan keseciklerinden bazıları kaymış olabilir. morarma varsa patlama da olabilir. hiç oyalanma doğru doktora

sağlık sorunlarınızı bırada oyalanarak çözemezsiniz

0|0
    0|0
    • Belki ayni sorun bsina gelenler vardir dye dusunerek sordum en azindan gtmem icin cesaretlendrirler belki dye yarin gdcem tesekkurler

• aman abim geciktirme. belki bir şey yoktur ama tedbirli olmakta fayda var. hassas bir organ. hiç oyalanmadan git doktora

• tamam yarin neolursa olsun gidicem

• Penis kırılması olabilir. Acilen üroloğa git bence.

0|0
    0|0
  • Sakın kırılmış olmasın? Hangi pozisyondaydınız?

0|0
    0|0
    • Ben sirtustuydum o uzerimdeydi oturur pozisyonda

• ya kas zedelenmeleri de olabiliyor. hatta fazla mast. yapanlarada da şişme olabiliyor. doktora git ama. bir ilaç merhem falan bişey al. sorarsa neden diye sabah ereksiyonu sırasında ters bir hareket yaptım sanırım ondan oldu dersin.

• Tamam saol :)

Yükleniyor...