Peni eğriliği düzeltme?

Penisim biraz eğri bunu ameliyatsız gidermenin bir yolu var mı? İlişkiye girerken hiç bir sorun yaşamıyorum ama yinede düzelsin sizlerde de bu mevcut mu araştırmama göre çok yaygınmış?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• hiç canını da yaktırma kafana da sorun etme. hiç bir şey fark etmez. böyle devam et. bir şey olmaz.

sana rahatsızlık veriyorsa, ilişki anında canın yanıyorsa üroloji bölümüne görün ama hiç bir rahatsızlığın yoksa boşver gitsin

0|0
    0|0
    • yok ameliyat düşünmüyorum zaten ama doğal bir yolu yok mu çok aşırı bir eğrilik olmadığı için düzelir umudum var :)

• düzelmese de sorun etme. önemli olan senin sorun yaşamaman. eğer eziyet acı çekmiyorsan hiç takma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim öyle bir sorunum yok ama ameliyat ile de çok düzelmior eğrilik

0|0
    0|0
    • araştırdım ameliyat ile düzeltilince 1 cm kısalma oluyormuş l*n zaten 15 daha kısalsa hatuna ne kalcak :)

• Sakın aga zaten kızlar balta sapı istiyor * sanki bir bok oluyor büyük olunca :))

• kanatliejdarha siye bir site var orada bu sorununa cevap bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Peyronie hastaligi, ameliyatla geciyor ama ameliyattan sonra zevk almama ihtimalin var.. İliskiyi engelleyecek derecede degilse dokunma derim

0|0
    0|0
    • bunu okumamıştım sitelerde risk büyük yani.

• Aynen. Kalsin oyle, zaten ameliyattan sonra bir buyuse dikisler patlar qweqweq

Yükleniyor...