Önemli önemli önemli anal ilişki?

1 ay once kadar arkadan ılıskı yasadım. bıraz serttı. sımdı 1 hafta once yanı o bolgede yanı ön'le arka'nın bırlestıgı yerın bıraz sag tarafında şişlik olustu aynı sey basına gelen var mı ya da bılgısı olan.. sımdıden tesekkurler..

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay önce sıkıntılı bir şekilde olmuşsa kas yırtılması olma ihtimali var ama öyle bişe olmamışsa hemorait için bulguları atalştır bir istersen

1|0
    0|0
    • kas yırtılması şişlige sebep olurmuki

• baktım hemoroite pek benzemıyo kansere kadar gıdıyo sebeplerı ınsallah en kotusu basurdur tesekkur ederım cevap ıcın..

Erkekler Ne Diyor 16

• bağırsak ve anüsü bozdun bu hemoroid başlangıcı

2|0
    0|0
  • Bir şişlik oldugu için aklına kötü şeyler getirme hemen. Geçici bir reaksiyon olmuş olabilir. Doktora görünmek en mantıklısıdır tabii ki.

1|0
    0|0
  • basur olmuşsun hayırlı olsun

1|0
    0|0
  • yırtılma olmuş. şişlik olur. bagırsaklarında enfeksyon olmuştur o kısımda basınca agrı yapıyorsa doktora git

1|0
    0|0
  • Anal yapmani asla tavsiye etmiyorum ki kimse tavsiye etmez. Sebeblerini arastir sende anlarsin.

1|0
    0|0
  • bencede ters ilişki yapmayın hem zararları var hemde kendinize saygınız olsun

1|0
    0|0
  • bence ters ilişki yapma. kendine saygın olsun

1|0
    0|0
  • Basur olur sicamazsin orasi seks için degil siçmak icin biz hic ellermzde yuruyomuyuz ya da kulaklarmzla yenek yiomuyuz ordan sicacaksin

0|0
    0|0
    • bılmıyodum saol... sıcmada bı problem yok merak etme

• yani neden anal ilişki yapıyorsunuz bekaret herşey değildir. ayrıca erkekler anlıyor anal ilişkiyi evlendiğiniz adamı kandıramıyorsunuz

0|0
    0|0
    • erkek anlamasın dıye yapmıyoruz kı zaten dıgerınıde yapıyoruz bekaret kaybetmemek ıcın deıl yanı..

• hastalık dıger sekıldede kapılabılır ona bakarsan.. yaptıgım seyın sebebını sımdı sana anlatacak deılım.. su cumleyi kurmaktan vazgecın artık cok kilişe oldu..(((hak yolu varken... nıye))) nıyesınden sanane sankı sen gunahsızsın bı gunah o seyi yapmak...

• :))) hemoroid olda gor...

• Mayasıl olabilir bir doktora gorunmende fayda var

0|0
    0|0
  • Şişlik tam nerde anüs girişinin kenarlarındamı

0|0
    0|0
  • Ulan bir insan nası b. k siker ya. Aklım almıyor siİn gibileri

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun. temizliğe dikkat etmediyseniz mikrop kapmış birsüre yapmayın

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun düzelir

1|0
    0|0
  • Anlaşılan sorunla ilgili kimse yok burada hepsi tahmine dayalı veya nasihat niteliğinde. İşin kötüsü ben de noolduğunu anlamadım ve sana nasihat edecek de değilim. Umarım bu gün daha iyisindir. Sorun devam etmese bile mutlaka bir doktora görünmeni şiddetle tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • Alamıyorsan neden zorluyorsun kardeşim bence bir doktora görün.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Temizlik yeterince iyi olmamışsa erkek arkadaşından mikrop veya ortamdan mikrop bulaşmış olabilir dikkat edilmeli bu tür durumlar da bir doktora danışmanı öneririm ne olur ne olmaz

1|0
    0|0
  • hemeroide dönüşebilir.

0|0
    0|0
  • yiyemeyecegin... altina girmeyeveksin kank

0|0
    0|0
Yükleniyor...