Hiç komşu kızı veya komşu oğlu fanteziniz oldu mu?

benim 1 yıl önce olmuştu çanakkalede halam var yanına gtmiştim ve ev sahibinn 22 yaşında kızı vardı kızın tipi idare eder fizigide fena değil bz bunla arkadaş olduk beya samimi sevgilisini falan anlatıodu bn çaktım bunun bakire olmadıgını lafı oralara getirodum onunda pek çekinir bi hali yoktu yavaştan fiziksel temaslara başladım gülüyodu sonra ögrendm ki o... uymuş birlikte olmayı teklif ettim kabul etti orda 3 hafta kaldım 2 kere birlikte olduk

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Oldu ama komşu oğlu değil. Apartman yöneticisi evli barklı adam. Benden de epeyce büyük. Üst komşumuz. Haftada bir tartışırdık adamla. Yok gürültü yapıyomuşuz evde çok, yok aidatı o istemicekmiş de her ay ben getirecekmişim, benim sorumluluğummuş. Sanki isteyince aidatı ödemedim yada geciktirdim.

Ama adama uyuz da olsam bi gün asansörde karşılaşmayı, hiç bişey demeden stop düğmesine basıp kolumdan tuttuğu gibi arkamı çevirmesini, eteğimi kaldırıp oracıkta haddimi bildirmesini hep arzuladım.

1|4
    1|2

Kızlar Ne Diyor 6

• olmuştu hatta komşu oğluydu biz ev sahibiyiz o kiracıydı.. beni eve çağırdı zorla üstüme çullaandı bende biraz direndim ama sonra gevşemiştim..

0|2
    0|1
  • oldu tabii

0|0
    0|1
  • olmadı yaa şöyle yakışıklı bi komşum olmadıkiii

0|0
    0|1
  • Komşuma veresim var :(

0|1
    0|4
  • Olmadı

0|1
    0|0
  • Olmuştu ama gerceklestiremedim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• 99 depreminde komsumuzun bir koyune igttik apartmandaki coğu komsu gibi orda baya ufaktım ve carşaf ve bulduğumuz demirlerden kendimiz cadır yapmıştık neslihan abla da bizle cok ilgileniordu ben burda yatcam dedi akşam heycandan oluyorum . fantazim de vardı fena da olmustu ...

0|0
    0|0
  • Bizim karşı binada bi komşu kızı vardı. Kız baya bi çabaladı ama 17 senedir aynı mahallede olduğumdan birisi duyar görür laf çıkar diye birşey yapmadım. Taşındılar, evlendi ama hala gördüğünde yiyecek gibi bakar salak karı...

0|0
    0|0
  • alt komusunun kızını cok sıkstırdım merdvnde optm mıncıkladım, oda az degıldı karsılık verırdı bıgun evlerne cagrdı pc de oyun oynama bahanesyle tam ısı pısırcez anası geldı :) bende hemen PC kasasının yanına çöktüm kablolarla oynamaya basladım sonra dedım bendekını getrym onu deneylm dedım kactım bıdahada gıtmedım :))

0|0
    0|0
  • oldu ama küçüktü kıyamadım şimdi büyüdü k*yamadım :D

2|0
    0|0
  • genelde mahelle kavramı ortamında yetişen çogu bireyde olur bu kız erkege erkek kıza ev sahibi kiracıya kiracı ev sahibine hep bu döngüdedir ... birde bunun doktorculuk oyunu versiyonları vardır :)

0|0
    0|0
  • ablamın coj sexy bi arkadaşı vardı. Küçüklüğümde hep onun hayali ile büyüdüm. Çok güzel kalçaları ve köfte dudakları vardı. Şimdi aklıma geldide keske fantazim gercek olsaydı. Çok iyidi.

0|0
    0|0
  • üst kattaki kiracı kadınla fantazim olmuştu.. kocası kısırdı :D ama bizde kiracıydık daha sonra taşındık

0|0
    0|0
    • hamile kalsaydı kadın görürdüm bn seni kısırmış zaten kocası :))

• zuahahahah aynen aga ya :D ama dikkatli davrandık :)

• olmuşla ölmüşe çare yok

0|0
    0|0
  • Ev sahibi hizmetciye,ev hanımı bahçıvana uşak hepsine :)))))

0|0
    0|0
  • komşu oğlu fantazım olmuştu ahahahahahah

0|0
    0|0
    • senn durumun kötü o zman :))

• fantazi olarak ergenlikte çok kullandım hayallerimde ama yapmadım ve artık da yapmıyorum da

0|0
    0|0
  • ufakken olmsutu :D cok kucuktum geldı gectı :D cocukluk işte :D

0|0
    0|0
  • ben komşunun kendine hastaydı. merdivenden çıkarkaen etek altına bakar fırsat buldukca da arkada ford'lardım... ses çıkarmazdı o da...

0|0
    0|0
  • Oldu, gerçekleşti.

0|0
    0|1
Yükleniyor...