Azgınlığımın çaresi nedir:\?

Benim geceleri hep aklima fantaziler geliyo uyuyamiyorum dusunmekten bakireyim evlenene kadar iliskiye girmicem mast da kesmiyo napcam ben boyle ya ne tavsiye edersiniz gereksiz yorumlar yapmayin lütfenn:(?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapmak ya da yeni hobiler edinmek, film izlemek ve en çok da arkadaşların ile gün için de seni yorucu şeyler yapmak buna az da olsun dur diyebilir. Bunun tamamen bitmesini ya da bundan kurtulmak istiyorsan eğer evlenmek şart, ya da kendini bazı korkular ile yüzleştir. Mesela duyduğum ve bildiğim kadarı ile, bayanların ilk gece korkusu gibi. Tabi ki tamamen düşünceler senin fikrine kalmış.. Umarım gönlüne göre cevaplar alabilirsin

0|0
    0|0
    • Evet o ilk gece korkusu var bende dusunuyorum:(

• Evet bu bayanların genelinde olan bir şey. Mesela bunu düşünüp kendini biraz frenleyebilirsin? Ya da dediğim gibi arkadaş ortamın buna iyi gelebilir. Ama dikkat et bu isteğin seni senden almadan bir şeyler yapmaya başla, ileride sıkıntı olabilir

Erkekler Ne Diyor 21

• İstekli olman normal bir durum.

0|0
    0|0
  • Evlilik planlarını öne alabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Bence once hayatindaki stresi azaltman gerekio buna emin ol ki hayatindaki olumsuz giden seyker yuzunden bu dueumdasin

0|0
    0|0
  • sanal yap en iyisi herhalde

0|0
    0|0
  • yediklerine dikkat et ve enerjini spora harca

0|0
    0|0
  • sanal seks yap :D iyi gelir cidden bak

0|0
    0|0
  • mast yapıyorsan baska caresı yok kı

0|0
    0|0
  • Partner bul konusarak mast yaparsin bosalirsin rahatlarsin sonra uyursun hemen cok fark ediyor sesini hissetmek

0|0
    0|0
  • canım şimdi herkes sanaldan yapalım der.. sakın öyle birşey yapma... bunun başka çaresi de var... yardımcı olabilirim...

0|0
    0|0
  • mast yapmaktan başka elden bişi gelmez şimdilik yaş kaç var mı 20 falan

0|0
    0|0
  • duş başlığıyla yapıyolar ya. öyle şeyler yap. tazyikli su falan fışkırtabilirsin

1|0
    0|0
  • Kanka evin içine direk yaptır üstüne oturur durursun :D

0|0
    0|0
    • Ne yaptirim:D

• Direk direkkkkkk böyle yere sabitle böyle direk gibi küçük direkler var ya evin içine koy üstüne oturur durursun :D

• Sekstir ister sanal ister gerçek

0|0
    0|0
  • Yaşına göre normal ama bu durum kafanı başka şeylere ver ve duzeme sokmaya calış

0|0
    0|0
  • aslşında ruhsal yani hayal dünyanız ve fantezileriniz karışmakta sizde sorun çözümlene bilir tabi sizde isterseniz psikolog doktorum yardımcı ola iblir isem sevinirim

0|0
    0|0
  • kanatliejdarha siye bir site var orada bu soruna cevap bulabilirsin

0|0
    0|0
  • sanal seks iyidir

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de var. Sanal seks partnerim var ve her gün zevkten çıldırıyoruz. İstersen eğer seninle de yaparız. Yüz falan olmadan. Sadece bölgesel resimler kullanıyoruz. emin ol çok zevk alacaksın. yazarsan gizliliği açarım.

0|0
    0|0
  • Sanal seks yapınca daha bir rahatlıyor insan.. Denedin mi hiç?

0|0
    0|0
  • Sanal yapalim belki atesini alirim muck :)

0|0
    0|0
    • Nnerden biliicem seni gizlisin

• Gizliden çikabilirsin askim

• @esesfsvs yi dinleme balım gel kollarima anlat bana fantazikerini muck :)

• makata parfüm şişesi kesin çözüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Soguk bir duş :) hararetini alsin motoru yakacaksin kiz :)

1|0
    0|0
  • Cam ağacı.

0|0
    0|0
  • aynı durumdayım ya cok zor bı durum :(

0|0
    0|0
    • Beni anlayan biri cikti:)

• :) evlenmeyı bıl e dusundum :)

• Aynen bende simdi kismetimi bekliyorm:)

Yükleniyor...