Hamile miyim yoksa bir bakar mısınız?

Kasıklarımda bir sancı oldu az önce öyle bir sancıydı ki bağırdım ve uyuştum kaldım olduğum yerde sabah bulantım oluyor öğlen vakti de ara ara oluyor ama kusma yok adetime 1 hafta var acaba hamile miyim sağ yumurtalık tarafımda ufak bir sertlik var bilye gibi sizce hamile miyim

Güncellemeler:
yazmayı unutmuşum 3 aylık evliyim

0|0
915

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun. Hiç bir belirti, gerçekten gebelik belirtisi değildir. Kasık sancısı, adet dönemine yakında ortaya çıkabilir. Bünye den bünyeye göre bulantı, göz kararması ve hazımsızlıkta görülebilir. Hamilemiyim sorunuza en iyi cevabı şöyle verebilirim. İlişkiden 12 , tedbiren 15 gün sonra hastanede KANDA yapılan BTHCG testinde sonucu kesin olarak alabilirsiniz. Çubuk testlere güvenmeyin, eğer çubuk testler ile test yapmak istiyorsanız, erken gebelik testlerini bu zaman diliminden sonra yapabilirsiniz. Mevlam gönlünüze göre versin ve tekrardan geçmiş olsun..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• %74 evet...

0|0
    0|0
  • Evlimisin evliysen sıkıntı yok çünkü hamilelik belirtisi var yok şayet evli değilsen princin taşını ayıtla

0|0
    0|0
    • evliyim

• O zaman sıkıntı yok gözünüz aydın olsun demek erken olabilir ama hamile olabilirsin adeti üzerine görebilirsin adet olursan bitene kadar bekle ve en yakın eczaneden test al dene. Şayet hamile değilsen kasıklarında kistte olabilir ama bana göre kesin hamilesin

• Korunmasız ilişkiye giriyor musun?

0|0
    0|0
  • Doktor muyuz biz m. k

0|0
    2|0
  • sonunu düşünen kahraman olamaz memati.

1|0
    0|0
  • ilişkin oldu mu

0|0
    0|0
  • sen bence bir doktora görün yumurtalıklarına baktır derim

0|0
    0|0
  • Enson ne zaman adet döneminden sonra ilişkin oldu

0|0
    0|0
  • %85 hamilesin. hadi iyisin bebek geliyor bebek :D

0|0
    0|0
  • adını umut koyun :)

0|0
    0|0
  • Hamilelik değilde sanki enfeksiyon kapmıssın. akıntı var mı?

0|0
    0|0
    • 3 gündür denize giriyoruz sürekli akıntı yok

• Bunlar enfeksiyon belirtisi. Henüz başındayken tedavi ettirmelisin.

Geçmiş olsun;)

• teşekkür ederim

• Adını küçük emrah koy garibimin

0|0
    0|0
  • kolayı var test yap sabahın ilk idrarıyla belli olur hamile olup olmadığın

0|0
    0|0
  • Dilerm hastaneye gidersn en erkn vakitte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hastaneye gitsen daha iyi burdakiler ne kadar yardımcı olabilir ki sana

0|0
    0|0
    • hastaneye gidip negative cevabı almaktan ağlamaktan yoruldum 3 aylık evliyim ve her ayın sonu hüsran oluyor o yüzden sordum

• Bence var gibi tekrardan git burdakiler çok bilgili değil çünkü böylede var diye heveslenirsin sonuç negatif çıkarsa daha fazla üzülürsün

• olablirsin

0|1
    0|0
  • ilişki sonrasından 7 gün geçmişse kan testi yaptır , doktora da görün kist filan da olabilir.

0|0
    0|0
  • enfeksiyon ya da taş olmasın?

0|0
    0|0
  • Adetine 1 hafta var ise, sancıyı ondan yapıyor olabilir..
    Aslında iki ihtimal'de yüksek..

0|0
    0|0
  • Nerden bilelim test yap hamileysen hayirli olsun...

0|0
    0|0
  • adet gününden 10 gün sonra kanaman gelmezse test yaptır canım

0|0
    0|0
  • evet hamilesin. umarım evlisindir.

0|0
    0|0
    • evliyim

• inşallah 3 aydır uğraşıyorduk hamile kalamamıştım adağım var hamile kalayım sağ salim kucağıma alayım yavrumu kurban kesicem

• merakta kalma kan testi yaptır.

• İlişkiye girdiğinde içine boşaldı mı?

0|0
    0|0
    • yaklaşık 3 aydır hep ama türlü hamile kalamıyordum

• adetim 1 ay gecikene kadar test yapmayacağım evdeki yaptığım testleri dizsem caddeye varır hepsinin sonunda ağlıyorum varsa büyüsün içeride bu sefer vardır belli olmaz ben stresten düşürürüm Allah korusun

• Stres yapma, kafana takma rahatla belkide çocupun bu yüzden olmuyordur. Bu işlerde psikolojide önemlidir

Yükleniyor...