Ölen eşinizin/sevgilinizin spermlerini aldırıp hamile kalmak onun çocuğunu doğurmak ister miydiniz?

Henüz ülkemizde böyle birşey yok sanırım. Eğer olsaydı ve çok sevdiğiniz eşiniz veya sevgiliniz ölürse (Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın kimin ne zaman öleceğini Allah bilir ama hepimizin bir gün öleceği gerçek) spermlerini aldırıp tüp bebek yöntemiyle çocuğunu doğurmak istermisiniz? Ve erkekler siz eşinizin veya sevgilinizin siz öldükten sonra spermlerinizi aldırmasını ve çocuğunuzu doğurmasını istemisiniz?

Açıkçası ben eğer gerçekten çok seviyorsam ondan geride bende bir parça bırakmasını isterdim eğer eşimse hiç bir sorun olmazdı ama sevgilimse durum biraz daha farklı olabilir yinede aileme herkese herşeye rağmen buna cesaret ederdim..

• Evet isterim
    62% (8)60% (6)61% (14)Oy Ver
  • Hayır istemem
    38% (5)40% (4)39% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• isterdım yapardımda öyle bı durum olsaydı allah korusun ama allah esıme uzun ömur ve saglık versın bebegımızı beraber buyutelım ıns

1|0
    0|0
    • Amin inşallah

• :) çok sevindim Allah analı babalı büyütsün bende çok severim bebekleri ilerde benimde olur inşallah tebrik ederim şimdiden

• tesekkur ederız umarım allah gonlune gore verır resımdekıde bebegımızın resmı zaten:)

Erkekler Ne Diyor 7

• OHAAAAAAAAAAAA. ben kızları çok farklı tanımışım. bu sitede admine sordum kız sayısı erkeklerden daha çok. kızların yazılarına bakıyorum erkeklerden daha açık seçik.

neyse konumuza dönelim... o çocuğa nasıl bakmayı düşünüyon. babası olmadan. çocuğun pskolojisi nolcak babasız büyüyecek. sonra büyüdüğünde senin sevgilinin spermlerini alıp hamile kaldığını öğrense... ben olsam anneme küserdim.

0|0
    0|0
  • evet isterdim ahaha tövbe yav adam ölmüş gitmiş sen hala sperm derdindesin

0|0
    1|0
  • bir bayanın sergileyeciği erkeği en çok onure eden davranış bence bu. sadakat budur işte. inşallah karşıma bu şekilde düşünen bi kız çıkar bana bu kadar sadık ve bağımlı kalacak

0|0
    0|0
  • Ölüyede,canlılara saygı duyduğumuz gibi saygı duymalıyız.Böyle bişeyin olmasına karşı çıkarım.

0|0
    0|0
  • aslında bir yandan iyi bir yandan kötü çünkü çocuk babasız büyücek sonuçta

0|0
    0|0
  • zor bir karar olur kadınlar için

0|0
    0|0
  • çok seven bunu yapabilir sana katılıyorum.ama ülkemizde yok böyle bişey galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hakketten hasta ruhlusun sanırım.Ölen insanın ne zaman spermi alınacak söylermisin ölür ölmez kimin aklına gelicek o acıyı yaşarken.

Eee sonra sperm mi kalır sence 40 gün geçince hadi diyelim.Aptallaşma bence

0|0
    1|1
  • eşimse isterdim sevgılımse ıstemezdım.ama o cocuga da babasızlık yasatmak ıstemezdım bılmıyorum cok zor...

0|0
    0|0
  • hayır aslaaaaaaa... o öldukten sonra hamıle kalmak ıstemezdım hem hep onu hatırlatır hemden tek basına onun oldugunu bıle bıle ıstemzdım

0|0
    0|0
  • Hayır istemem

0|0
    0|0
  • Evet isterim

0|0
    0|0
  • istemezdim, babasız çocuk buyutmak cok zor olmalı:(

0|0
    0|0
  • İsterdim

0|0
    0|0
  • Tövbe Tövbe ne kadar ilginç fantazileriniz var beaaa

0|0
    0|1
  • bilmiyorum ama Allah korusun öyle birşey olmaz inşallah. olunca dusunuruz

0|0
    0|0
  • ben kendimi düşünerek yapamamki o çcuğu sonuçta oda büyüyünce baba özlemi çekecek ona haksızlık etmiş olurum böyle birşey yaparsam olmaz yani

0|3
    0|0
Yükleniyor...