Arkadaşımın arkadaşı?

Arkadaşımın faceden tanıştığı Pakistanlı bir arkadaşı var. Arkadaşım ve onun arkadaşı da kız bu arada. Bunlar yakn olduklarını skyple falan konuştuklarını biliyodum. Pakistanlı kızla hiç konuşmadım ben. Resimlerini falan görmüştüm. Arkadaşımda bazen ondan bahs eder. Çok düzgün normal biri olduğunu düşünüyordum. Ama arkadaşıma bir köpekle evlendiğini söylemiş. Ben bu gün öğrendim. Öyle hayvanlarla evlenenlerle ilgili konu açılınca arkadaşım söyledi. İnanmadım. Ama eski mesajları gösterdi. Baya baya kız köpekle evli. Düğün resimleri falan da vardı. Zurnalı davullu düğün yapmışlar. Birde köpekle cinsel ilişkiye giriyoruz bilmem ne diye kıçından uydurmuş. Oral anal yapıyorlarmış. Arkadaşımla kavga ettim. Ya onunla ilişkini kes ya benimle diye. İkinizde arkadaşımsınız yapamam dedi. Böyle saçmalık mı olur ya? Köpeğim olmadığı için bilmiyorum. Ama pipileri ilişkiye girecek kadar varmı? Sağlık açısından zararlı değil mi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Elbete var sağlık acısın ise sen düşün artık köpek ama bazı bayanların bööyle fantazileri olduğu doğru ve eds hastalığı nı araştır insanlara nasıl gecmiş ozaman anlarsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sayın Gizli Kullanıcı,

Alman bilimadamlarının yaptığı klinik deneylere göre köpek pipisi gayet sağlıklı ve ilişkiye yeterlidir. Ancak ilişkiye girmeden önce partnerinizin Alman köpek ırklarından birine ait olduğundan (özellikle Puanter, Pinscher veya Alman çoban köpeği) emin olmanız gerekiyor.

Neue Rheinische Zeitung (1 Haziran 1848 sy.1 syf.21)

0|0
    0|0
  • Yapan çok

0|0
    0|0
  • Köpeklerde az değildir bu konuda.. Hiç animal p*rno görmedin mi kızım? meraktamı etmedin?

0|0
    0|0
  • Senin kolun kadar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...