Çok masturbasyon yapmanın bir zararı varmıdır?

Kendimi bildim bileli yapıyorum daha cok küçükken yapardim nasıl keşfettiğimi hatırlamıyorum bile. Kucukken gıdıklıyorum kendimi sanirdim. Sürekli bir yerlere sürtünürdüm şimdi 18 yadindayim ve cok istekliyim hic ilişkiye girmedim girmemde okuyorum evlilikte olmaz. Bu yasima kadar sadece opustum. Ama tahmin edemiceginiz kadar istekliyim yakışıklı erkek gorunce bile sulanıyorum. Sorum şu arkadaslar lütfen dalga geçmeyin. Fazla masturbasyon yapmanın bir zararı varmıdır? 10 yılı geçkindir yapıyorum bedenime bir zarar verirmi?

0|1
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Aklına geldiginde farklı şeyler düşün zamanını mesela başka bişeye harca spor yap mesela cık gez dolas aklına getirmemeye calıs yani zararı elbet olur ilişkiden zevk almamaya baslarsın masturbasyon daha cazip gelirr bir süre sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Masturbasyondan ölen kimseyi duymadım.. Gerçi fazlası zarar lafınıda çok duydum.. Boşver sen bildiğin yoldan ilerle

0|0
    0|0
  • Kardeş ilişki sırasında hassaslık bozulabiliyormuş yani hisssetme duyuların azalabilrimiş , ama haftada bir falan yapınca sorun yokmuş pek :)

0|0
    0|0
  • İşte zarar vermiş ya.

0|0
    0|0
  • Şekeri tuzu azalt zaten keser enerji veren yiyecekleri azalt kola içki enerji içeceği kahve içme spor yap

0|0
    0|0
  • Ya bir senin gibisi denk gelmedi ya lan. Herhangi bir zararı yok bol su iç belki böbrekleri yorabilir mast. bide normal ilişkiden aldığın zevki azaltabilr hep mast. alıştığın için. Evlenmene 1 yıl kala falan ciddi derecede azalt

0|0
    0|0
  • emin degilim ama cozum olabilir ya da zaman gecirme ve birde birsey danismam lazimm benzer seyler bendede var

0|0
    0|0
  • suana kadar bır zararı cıkmadı , butun doktorlar dogal gereksınım dıyorlar

0|0
    0|0
  • Yok yahu ne zararı olsun bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • Hiç bir zararı yok, asıl bu istekle yapmazsan zararlı olur kafayı yersin.

0|0
    0|0
  • yap yap yoksa saldırcan sen birine :)

0|0
    0|0
  • Alışkınlağa dönmemesi için dikkat et gerisi doğal yaşına göre

0|0
    0|0
  • Erkeklerde unutkanlik yapiyor ama bayanlari bilmem :)

0|0
    0|0
  • Eline garezinmi var :D

0|0
    0|0
  • Cinsel doyumsuzluk yaşarsın içindeki istek bitmek bilmez kolayca

0|0
    0|0
  • ooo saymakla bitmez

0|0
    0|0
  • Fazla zarar vermez kadınlarda. Tatmin olmuyorsan sanalı denedin mi?

0|0
    0|0
  • ne sıklıkla yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • Bedene iyi gelir hormonlar duzenler rahat adet gecirirsin ama ilerde esinle iliski girdinde o sana zevk vermedini hissedip o dusta iken sen mast yapar rahatlarsin. Seni anliyorum bende kucukken basladim ama mast yapmak oldunu bilmiyordum ergengiliye. Girdimde sperm geldinde anladim

0|0
    0|0
  • sürtünmeden dolayı vajinada değişme olabilir zamanla ama başka bişy olmaz bende aynı senin gibiyim sadece erkeğim tek farkımız bu

0|0
    0|0
  • bende çok istekliyim ama hiç sevgilim olmadı

1|0
    0|0
  • Psiklog danışmanıyım. Bu bir sorundur bizim dilimizde. Ve bundan kurtulmaya bakmalısın.

0|0
    0|1
    • Nasıl yapabilirim sorun orda

• Dilersen bana danış nasıl olsa gizlisin.

• Tamam olur yardimci olursan cok sevinirim

• yap yap yap ne sıkıntı olacak sey senın zevk senın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasil 10 yil :)
    Bakiresinde sanirim o yasta nerden geldi aklina öyle seyler
    ve evet aslinda zarar degilde doyumsuzluk olur bir süre sonra ama 10 yil aliskanlik olmus herhalde :)

1|0
    0|0
  • Ya mesela istekli zamannda soguk suyla yıka istek azalr abdestte alablrsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...