Eşim sorunlu çıktı ne yapabilirim?

Dr a da hastaneyede gitmiyor 8 ay önce görücü usulü evlendik siftah olmadı korkuyor. utanıyor hiç çıplak bile göremedim tesettürlü de köy kızı. canımda çok istiyor, bende hiç yapmadım kimseyle ama azgınım güvenim var kurt gibi açım lütfen yardım edin +1 ve eic seçicem

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Allah gercekten yardim etsin zor bir durum olsa gerek.. lutfen yanlis anlasilmasin asla kucumsemiyorum ama gorucu usulu evlilikler iste ve koy kizi diyorsun.. bence aradaki yas farkini dusunmek yerine onunla konusmalisin eminim ki yapmissindir ama 8 ay beklemek buyuk sabirdir konusurken de sabirla devam et.. umarim en yakin zamanda sorunu halledebilirsiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• anne babasının bedenini örtmesi gerektiğini onun ayıp pis olduğunu kafasına iyice soktuğu belli belki kendi bedeniyle ilgili algısında bozukluğu vardır yani kendini beğenmiyor olabilir bunun üstüne sizin ideal vücut kavramınızı dinlemişse ve bunun kendisine uymadığı düşüncesine kapılmışsa vay haline belki poposunu dert ediyor ya da vajinasının şeklini beğenmiyor yani ona güven verici ve sevgi dolu samimi davranmaya çalışın

0|1
    0|0
  • 8 aydır ilk ilişki nasıl olmaz?

0|0
    0|0
  • 8 aydır mıı?

0|0
    0|0
  • konuş onunla

0|0
    0|0
  • Ayy yazık

0|0
    0|0
  • Ona guzel guzel anlat sonra öp onu yani tahrik et. Eyer yine istemezse bosanacagini ya da boyle devam ederse başka kadinlara gidecegini soyle

0|0
    0|0
    • hiç günaha girmediğimi ve girmeyeceğimi çok iyi biliyor. öpmk konusunda çok çabalarım var öpmekten ileri hiç geçemedimki

• O zaman bosayacagini soyle

• Eşinle konuşmalısın. Bu nereye kadar böyle gidebilir ki? Onuda anlayışla karşılamalısın oda aynı şekilde seni öyle karşılamalı. Konuş buraya yazdıklarının bir kısmını anlat anlıycağını düşünüyorum anlaşamıycaksan uğraşma uzak dur kendisi yakınlaşacaktır sana.

0|1
    0|0
  • Zevke getirmeye çalış oda ister elbet

0|0
    0|0
  • Güzel hikaye kardeş 👏👏

1|0
    1|3
    • ateş düştüğü yeri yakar hikayeyse ben öleyim değilse sen. -1 verdim çok yazık halden anlamayışına

• 8 aydır beklıyormusun?

0|1
    0|0
  • Önce romantik ve güven verici davranışlarda bulunun. Sonrasında yavaş yavaş eşiniz size ısınacaktır.

0|2
    0|0
    • bunları denedim çoook. yaş farkımızda var 11yaş. eşim 19 çünkü

• bunu dr a gitmeyi ayp saydığı için yazdım yoksa bende bitişik köyde doğup büyüdüm köylüyüm üniv. gidene kadar

• O zaman, doktora gitmenin helal olduğuna inanması gerek.

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşım eşler arsında en fazla 6 ay sabretme durumu var. seni tebrik ederim sabretmişsin. ama bu kadarı da fazla. eşine de ki. aklını başına al. ya doktora gideriz ya da boşanalım de.
    dinen cinsel ilişki yaşayamayan eşler için boşanmak mübahtır yani boşanabilir. bu resmiyettede böyledir. ilişki yaşamıyoruz dersen hemen boşanabilirsin.

0|1
    0|0
  • bilmiyorum. ben +1 için gelmiştim.

0|1
    0|0
  • utanıyorsa kadın doktora gitsin vajinismus var galiba netten araştırırsanız bunu yenen çiftlerin hikayeleri var onları okut biraz rahatlasın

0|0
    0|0
  • yolun baışndayken boşa

0|0
    0|0
  • kız kaç yaşında. sübyancımısın

0|0
    0|0
  • 15 yıl ilişki yaşayamamış olanlar var işin çok zor Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...