Oral yapınca tiksinme olmaz mı?

oral yapınca tiksinme olmaz mı mümkün olursa bunu yapan insanlar anlatsınn...

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili kardeşim cinselliğin birinci kuralı temiz ve bakımlı olmaktır. Eğer her iki tarafta buna dikkat ederse eşler birbirinden hiçbir şekilde tiksinmez. Ben şahsen partnerime temiz olduğunda oral seks yapmaktan büyük zevk alıyorum. Onu yalayıp dilimi vajinasının üzerinde gezdirdikçe zevkten kıvranışı beni daha fazla tahrik ediyor. Bir erkek açısından tiksinilebilecek tek durum vajinanın aşırı sulanması ve akıntı olmasıdır ki, ben dilimi içine sokup suyunu vakumladığımda partnerimin aldığı zevki görünce bu bile tiksindirici gelmiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• oral aslında tüm bedeni kapsar sadece genital organlar değil.

en önemli şey karşılıklı temiz olmak ve karşıdakinin temizliği konusunda emin olmak.

bakımlı temiz bir insanın en temiz yeri genital bölgesidir. toz görmez duman görmez. gün içerisinde en sık yıkanan yerdir.

bir de sevişme anında ortama odaklanın

0|0
    0|0
  • valla ben kadınımı arzuluyorsam gerçekten beğeniyorsam bayıla bayıla yapıyorum çünkü o tadı kokuyu çok seviyorum.. ama erkeklerin çoğu iğreniyor tabi ki.

0|0
    0|0
  • Partnerime oral yapmak benim cok hosuma gider hatta yapmayacaksam sevismem daha iyi nefesimi dilimi orasinda hissetmeli tadini kokusunu almaliyim defalarca titreyerek bosalmali dilimle ve ben her damlasini icmeliyim

0|0
    0|0
  • oluyor yaa şahsen ben tiksiniyorum yani suyu geldikten sonra hea 1'i vardı hayatımda böyle estetik vajina görmedim onun suyunu bildiğin içtim dsfsdff hiç tiksinmedim..

0|0
    0|0
  • Temiz olduktan sonra neden tiksinesin ki

0|0
    0|0
  • Güzel bir şey

0|0
    0|0
  • kesinlikle temiz olduktan sonra iki taraf için çok zevkli oluyor ;)

0|0
    0|0
  • sen tiskin miyorsan partnerin için sorun yok ama temizlik birinci kural

0|0
    0|0
    • isterse çamaşıra yatırsın bence yine insan bir tiksinir ister istemezzz

• sen tiskiniyor olabilirisn ve anlaşılan hiç yapmamışsın ama partnerin işini bilin biri ise ve dilini kullanmasını biliyor ise alacağın haz çok farklı olacaktır emin ol tabiki istemeye bilirsin tercih senin elbette

• hayır olmaz alıştıkça bırakamazsın daha ;)

0|0
    0|0
  • yani

0|0
    0|0
  • Tiksinme küçük yaşlarda oluyor yaş ilerledikçe iç güdüsel olarak seninde canın ister merak etme temiz ve düzgün birini bul

0|0
    0|0
  • bende olmuyor ama bazen kötü koku olursa midem bulanır onun için temizlik cok önemli :)

0|0
    0|0
  • neden olsun ki

0|0
    0|0
  • yaptırırken olmaz da yaparken olabilir :/

0|0
    0|0
  • temizse sıkntı yok zaten o zevkle ne yaptığını farkında olmuyorsun ama muhteşem bir zevk

0|0
    0|0
  • temiz olduktan sonra yalarım acımam :D

0|0
    0|0
  • Neden olsun ki ben yapmayı çok severim yaptırmayı da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır aksine çok güzel bişi. yaşın 18 19 dan büyükse denemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • temiz olursa tiksinme olmaz

0|1
    0|0
  • Temiz olduğu sürece sorun olmuyor hatta çok zevkli

0|1
    0|0
Yükleniyor...