Doktor olan arkadaş varmı?

Soru detayları: Arkadaşlar penisimin yanında bu uçuk benzeri şey çıktı yaklaşık 2 aydan fazladır bunlar var bilgisi olan var mı yardım edicek var mı http://hizliresim.com/zQ9RAO

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Uçuk değil o güzel kardeşim mantar oluşmaya başlamış. Yazın aşırı terlemeden kaynaklanmıştır. Sık sık yıka, iyice kuruladıktan sonra pamuğa pudra döküp o bölgeye sür. Sakın kaşıma. Ama bir doktora gitsen ve onun vereceği ilacı kullansan daha mantıklı olur.

0|0
    0|0
    • Doktora gitmeye utanıyorum acaba krem tavsiyesi verebilirmisin çünkü sürekli banyo yapıyorum

• Nibulen isimli bir solusyon var. yikayip kuruladiktan sonra uc dort damla damlatabilirsin uzerine. hergun sabah ve aksam duzenli olarak kullanirsan kisa surede kurutur mantari

• Teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 2

• dikkat et vakit kaybetme cilt hekimine göster çoğalabilir bulaşıcı olabilir hpv gibi ama belki değil çünkü iyi görünmüyor

0|0
    0|0
    • Hpv nedir tam olarakayrıca doktora gitmeye utanıyorum

• humanus papilloma vırus cilt temasıyla bulaşır tedavi ettirmezsen çoğalır her yerini kaplar yani çook benziyor zaten çevresinde de küçük küçük çıkmaya başlamış neden utanıyorsun anlayamıyorum doktor 2sn bakacak anlar hemen bir ilaç anında son bulur

• midem bulandı la

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cildiyeye görünmen en iyi çözüm olur.

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişki yaşıyor musn?

0|0
    0|0
    • En son 5-6 ay önce aids den olduğunu sanmıyorum

• Aids mi var l*n sadece cinsel yolla bulaşan. Hpv falan olabilir bir ürolojiye görünmeni tavsiye ederim.

• Hpv nedir acaba

• oha o bendede var ya. tesadüfe bak. acıma var mı sende?

0|0
    0|0
Yükleniyor...