Prezervatif olmadığı için sevişemedik, haklı mı sizce?

Erkek arkadaşım aşırı paranoyak. Zevk suyunda bile sperm olduğunu zannediyor ve üstelik adetime 1 hafta kala geri çekme yöntemiyle bile benimle sevişmek istemedi! Ben de ağlamaya başladım ağlaya ağlaya diğer odaya gittim. Sonra yanıma geldi ve ısrarla beni yanına çağırdı gel beraber uyuyalım dedi çok aşırı ısrar edince gittim ben de yanına sana sarılıp uyumak istiyorum dedi. Sizce haklı mı bu kadar tedbir lüzumsuz mu yoksa doğru mu

Güncellemeler:
Arkadaşlar sorumluluğu alma ile ilgili bu güncelmyi yapma zorunlugnda hissettim kendimi, elbette istiyoruz evlenmeyi biz de.. İstemez olur muyuz? Her birbirini deli gibi seven çift gibi. Ancak önümüzde maddi engeller var. Onun 2 kuruş memur maaşıyla nasıl yuva kuralım? Nasıl çocuk büyütelim? Onun da evi yok benim de. Ailelerimiz dicem her 2mizin de ailesi züğürt. Benim çalışmam şart:( İş bulmam için okulumun bitmesi lazım.. Sorumluluk almak için hazır olmak istiyoruz.

0|0
20|37

En İyi Erkek Görüşü

• Evet var böyle elemanlar, benim dayı oğlu da böyleydi,

Paranoyaklık tabii, insanlar çoçuk yapabilmek için o kadar ilaç alıyor, en uygun tarihi ve pozisyonu belirliyor, yani o kadar uğraşıyorlar da olmuyor fakat sen zevk suyundan nem kapıyorsun.

Komik bence

"Just do it"

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Onun yerinde ben dahil bir çok erkek olsa senin gibi istekli bir bayanı geri çevirmez. Millet arıyor bulamıyor senin gibisini.

Adam seni düşünmüş, yoksa döşerdi tesisatı olur biterdi.

Zevk suyunda milyonda bir de olsa sperm bulunur.

Unutmayın ki bir çift ilişkiye girdiğinde erkek vajina içine boşaldığında, ortalama 40 milyon dan fazla sperm yumurtalara doğru hareket eder. Yumurtalara varana kadar yarısı yolda ya sıcaktan, yada vajinada ki diğer etkenlerden etkilenir ve ölür. Geriye kalanlardan ise, ilk sperm tanesi (yani 40 milyon tanesinin arasından sadece biri) yumurtaya ulaşır ve içeri girmeyi başarır.

Yumurta bir tane spermi içine aldığında kendisini diğer spermlere kapatır ve böylece döllenme, çocuk olur.

Şimdi o zevk sıvısının arasına karışmış bir kaç sperm tanesi. O engellerle dolu aşmayı başarırsa ve yumurtaya ulaşırsa. Yumurtada görevini yapar, kapıya gelen misafir kapıdan çevrilmez deyip içeri buyur eder.

Sonrası malum aylarca ağlarsın, sorunun çözümü için kırk çeşit yöntem denersin, en sonunda da ya aldırırsın, yada zevk suyu arasına karşına ve binde bir ihtimali olan bir durumla yüz yüze gelir ve 9 ay 10 gün sonra kucağında çocukla dolaşırsın.

1|0
    0|0
  • Tedbir doğru.Riskli dönem zaten adet öncesi.

1|0
    0|0
  • Zevk suyu diye adlandırdığımız erkeğin üreme organından cinsel birleşmeden hemen önce çıkacak olan spermleri vajina içinde kayganlaştırmak üzere vücut tarafından salgılanan bu yapının içerisinde çoğunlukla spermlere rastlandığından dolayı bu durum olasıdır.

Yani zevk suyu diye bilinen bu sıvıdan da çok nadirde olsa hamile kalma olasılığı bulunmaktadır. ama çok çok nadirdir 100%1 ihtimal oda

3|0
    0|0
  • zevk suyunda sperm olma olasılığı var, rahat olan ve kazaya uğrayan bir çok insana göre doğru hareketi yapmş bence tedbirli olarak

içine girmese de başka türlü tatmin edebilirdiniz gerçi kendinizi

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın paranoyak değil zevk suyunda sperm olma olasılığı var.

2|1
    0|0
  • Senin asgari ücretten haberin yok galiba.

Millet 700 TL asgari ücretle çalışıyor

En düşük memur maaşı 1500 TL.

1|0
    0|0
    • onun maaşı 1 200. kirası 600. oldu mu?

• Ya tamam. kimse ile polemiğe girmek istemiyorum.

Kendi hayat görüşüne göre kararınızı verirsiniz.

hakkınızda hayırlısı olsun.

• güvenlik duvarı sağlam olmalı iyi bir program olmalıki virüslerden korunmalı bilgisayar :) aksi taktirde ana kartı yakarsın çöker bilgisayarın

0|0
    0|0
  • Nerden buluyorsunuz nasıl seçiyorsunuz anlamak mümkün değil. 100 kişiye sor 1 tanesi hayır der gitmiş onu bulmuşsun. Sokakta senin gibi hatunu bulabilmek için abazanlar fink atıyor sen git numuneyi bul :)))

1|1
    0|0
  • hoşgeldin harun abi

0|2
    0|0
  • hadi o erkek baba ben bı kızı hamile bıraktım dese babasının ona söylücegi karın hazır rahat ol ama sen babana baba ben hamileyim desen çekip vurur seni ki bu kesin bişey çocuk tek kendini zor duruma düşürmemek için degil senide düşündügünden yapmıştır bende yaptım bunu sevgilim anlayış gösterdi senin gibi aglayıpda gitmedi başka türlü tatmin edin birbirinizi vucudunda 1 tane delik yok :)

0|0
    0|0
    • Olay çok çirkin bir boyuta ulaşıcak sonrasında yani dimi, çocuk sahibi olmak çok özel bir duygu bu yüzden de çok özel bir zamanda meydana gelmeli. :)

• Dünya tersine Dönüyor sanırım.

2|1
    0|0
  • zevk suyunda sperm olur doğru ama bu kadar paranoyak olmak ne kadar doğru bilmem

0|0
    0|0
  • Çocuk yapmaktan bu kadar korkuyorsa seninle sittin (Arapça 60 demektir. Türkçede yıllar geçsede anlamında kullanılır) sene evlenmeyecek demektir. Niye bu adamla devam ediyorsun ki..

0|0
    0|1
    • yok o konuda emin olduk aşağıda bi arkadaşa uzun uzun açıklamasını yaptım sadece şu an bunun için uygun zaman kesinlikle değil iyi maaş alan bir insan değil benim çalışmam şart ama çalışmam için bazı engeller var yani önümüzde biraz zaman var

• Adamın başı ağrıyordu heralde :))

Şaka bir yana manyakmısın kızım sen! Hamileliği bırak bunun bir sürü hastalığı var. AİDS, Frengi, Belsoğukluğu, vs vs vs ... Niye riske girecen. Adama senden bin kat daha akıllıymış valla...

0|0
    0|0
  • ya iktidarsızlığı vardır, ya da seni beğenmiyordur. veya bir yönün ona aşırı itici gelmiştir. yoksa hiçbir erkek, sekse hayır demez.

0|0
    0|0
  • Senin hamile kalmani ve ona herhangi bir sorumluluk yuklememeni cunku senin ile gelecek plani olmadigi anlasiliyor

0|0
    0|0
    • Bu konuyu onunla milyon milyon defa konuştuk üzerine milyon defa düşündüm ve benimle gelecek planı olduguna kanaat getirdim. Ama bu planı şimdi değil. Karar vermeden önce geniş çaplu bir araştırma ytaptım senin gibi çat diye bilip bilmeden yargı yapmadım yani. Maaşını öğrendim önce. 1.200 müş. Sence bu maaşla çocuk büyütülür mü? Bu bir.

• Sürekli plan yapıyor.. bir iş kurucam filan.. ya biraz para olsa kurtarıcak bizi ama işte nasıl ya:(

• Sen çalışarak ona destek olacaksın veya o daha yüksek maaş alabileceği bir işe girecek

veya para kazanabileceğini aklı kesen bir iş kuracak kendine aksi taktirde ikinize de yazık

• Romantik birini bulmuşsun daha ne istiyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Eleman göstgerip vermemiş :))))

2|0
    0|0
  • Hükümet kürtajı yasakladı adam haklı.

1|0
    0|0
  • belki bir kusuru vardır ve utandığından kaçmak istemiştir siz kızlar bunu çok yaparsınız...biraz anlayışlı davran bence ...mesela penisinde siğil oluşmustur bulaşmasın diye p bahane etmiştir.vardır bir sorunu yani yoksa emin ol seni parçalardı:)

0|0
    0|0
    • ereksiyona girmekte zorluk çekiyor bazen belki bunu hissetti olabilir dimi:( kıyamam ben ona

• evet olabilir...

• bu olay yeni yaşanmış gibi eczaneler genelde acık oluyor nöbetçisi falanda var hani bu kadar çekmeye ne gerek vardı

0|0
    0|0
    • Baktık netten en yakın eczane 1 km uzaktaydı gitmedi :(

• olabilir ereksiyon problemi yaşıyor zaten hep :(

• Bence bir doktora göster olmadı zaten boşver gitsin madem bu kadar etkileniyorsun

• bi zarıyoruz bulamıyoruz adam da buluyor.. töbee töbeee...

genelde kızlar korunmasız olunca istemez suyunu çıkarmış ammada korkakmış kusuruma bakma da

0|0
    0|0
  • çok yanlış bana göre,redddetmek srf bu yüzden ,garip geldi,doğrusu yapacak okadar ok şey varkenn,sonuşta en basityiyle öpüşmek te sevişmedir,ben olsaydım en kötü şekliyle hiç içine girmesem bile ora yollarla sevişirdim

0|0
    0|0
  • arkadaşını anlamak mümkünde ya seni

1|0
    0|0
  • yahu çoccuk aldırmak artık imkansız , bide üstüne mesaj atılıyor.Çocuk onu bi daha oraya sokarsa bile şükret :D

0|0
    0|0
  • ereksiyon problemi yasıyosa alkol içmesin sabah kahvaltıda çilek yesin pul biber maydanoz bunlar etkilidir ..

0|0
    1|0
  • erkek arkadşaın kendine güvenmiyordur risk tabi en iyiysini yapmış

0|0
    0|0
  • Anlattıkların bana inandırıcı gelmedi.

Bir çok mantık hatası var.

.

0|0
    0|0
    • sadece gülüyorum:) neymiş mantık hatası söle de bilelim:D

• Mantık hatası

senin sorunda

bana inandırıcı gelmemesi bir yana

anlattıkların bir sorun da değil soru da değil

Kendi aranızda çözebileceğiniz bir şey.

Neyse hakkında hayırlı olsun ne diyebilirim ki.

• sevişseydi, senin olurdu . sevişmediyse zaten hiç senin olmamıştır :)

0|0
    0|0
  • Yaşa bağlı bişey ama korkusu büyük anlaşılan.Bu konuda acı bi deneyim yaşamış olabilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 20

• adamın aklı seninkinden daha iyi çalışıyormuş. paranoyak değil haklı bu bir. cinseliğin c si bilmiyorsunuz bacak acıyorsunuz bu iki. vay şu türklerin haline... akıllıları çıksa şaşardım bu 3.

5|1
    1|0
    • gökden zembille mi indin ya sen? züğürtmüş, calışması gerekiyormuş, zavallı smiley yaparak acındırdığını mı düşünüyorsun? kıçını seks için salamasını seviyorsan para kazanmak içinde kaldıracaksın! madem işin gücün seks ve para... dünyanın en eski mesleği ne benim söylememe gerek yok. böyle verici paracı hatunlar yüzünden sağlam adam kalmıyor sağlamlarıda hatun istemiyor artık

• merak etme ayrıldık zaten. benim hayatım ağlamakla geçti tek derdim birazcık olsun evliliğin nasıl birşey oldugu hakkında merakımı hevesimi geçirmekti bu duyguyu hiç tatmadım tadacağımı da düşünmüyorum birazcık olsun avutmak istedim kend,m, maalesef ben güçsüzüm artık o kadar gücüm kalmadı ki tek istediğim şey ölmek.. her gün dua ediyorum Allahım canımı al. Öbür dünyada mutlu bir yuvam olucak, bunu biliyorum...

• Canim ya simdi üzüldüm ama yapma öyle değmez ki emin ol cikar biri

• ne güzel erkek arkadasın düşünüyor bunları ve önlem almadan ilişkiye girmiyor, sadece sana sarılıp uyuyabiliyor ve sen bunu problem yapıyorsun. tedbirli olmak iyidir

1|1
    0|0
  • zevk suyunda gerçekten sperm vardır yalnız . :D ayrıca tedbirli olmak gerekir.

0|3
    0|0
  • paranoyak değil bilinçli bir birey. ama doğru deveye diken yaraşıyo işte.

1|2
    0|0
  • "sevişmek" denilince, illaki tam bir cinsel birleşme yaşamanıza gerek yok ki.

gayet güzel ve zevk alarak da sevişebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Seninki gene iyi sekerim. Biz adam olmadigi icin sevisemiyoruz.

1|1
    1|0
  • Adam gayet olgun da sende ki bu ağlama zırlama olayını çözemedim bacım.

0|0
    0|0
  • şakamısın sen yaaa. tedbir almasa kızarsınız, alsa kızarsınız.

0|0
    0|0
  • seni senden çok düşünüyor olabilir geri çeklemeyeceğinden korkuyordur

0|0
    0|0
  • Memur maaşıyla geçinen birçok aile var bu bir engel değil ve olmamalı bence gerçekten evlenmeyi düşünüyorsanız tabi.

0|0
    0|0
    • 1 ayda (kira hariç) 600 tl ile geçineceğimiz bir evlilik istemiyoruz.

• O zaman sevişin gençler

• nasıl yani ya.böyle erkeklerde mi var sevgilim prezervatif olduğu halde kullanmıyo seninki yok diye bişey yapmıyo

0|0
    0|0
  • zevk suyunda sperm var tatlım

0|0
    0|0
  • sevgılın akıllı. bı anlık zevk ıcın buyuk seyler yasamak ıstemıyor ve haklıda. sanslısın bence. cahil bır adam degıl

0|0
    0|0
  • bunun için ağladın mı tuhaf

0|0
    0|0
  • Zevk suyunda sperm vardır ve hamile kalınabilir. Erkek arkadaşına paranoyak diyeceğine sen de biraz endişe etsen fena olmaz hani. Normalde erkek rahat olur ama sizde maşallah yer değiştirmişsiniz. Ağlamış birde ne tuhaf insanlar var yazık

1|0
    0|0
  • Tabikide haklı,bir ömür vicdan azabı çekmek yerine bekleyin prezervatif olunca yapın alla alla kudurdunmu.Bunları senin düşünmen lazım yine bilgili iyi adammısta o durmus.Zevk suyunda sperm olabiliyor zaten bilgisiz olan sensin birde çocuğa laf ediyorsun.Aç bi araştır zevk suyu bazen sperm taşıyabilir.

0|0
    0|0
  • :) biz hiç kullanmadık sorun olmuyo ama sevglininde deneyimi yoksa ondandır

0|0
    0|0
  • Kibar çocukmuş ben senin gibi bir kızın kıçına tekmeği basıp kapının önüne koyardım.

2|2
    1|0
  • Erkek arkadaşın paranoyak değil sen bilgisizsin evet zevk suyunda sperm vardır ne yazık

3|3
    0|0
  • Sevişmedi diye ağladın ha!

Vay anasını sayın seyirciler

5|2
    0|0
    • beni azdırdı bi sürü şey yaptı bunun için anlatmıym sonra da sevişmedi:(

• Karakter değişimi oluyor heralde erkekler ile kızlar arasında :)

• Gösterdi ama elletmedi :D

Yükleniyor...