Mast. problemi? abazalaşmadan yardım edecekler var mı? lütfen, sağlıkla ilgili bir durum?

ilk başta abazalamadan insanca cevap verin.

8. sınıfta yani 14 yaşımdan beri mast yapıyorum. ilk başta titriyordum, yani boşalıyordum. Keyif alıyordum ama artık çok sıklaştırdım her gün yapıyorum ama istemiyorum. zevkine yapıyorum bu yüzden tam orgazm olamıyorum, birden bırakmak zorunda kalıyorum boşalamıyorum, çok az sulanıyor.

neden acaba? ve sürtünme ile yapıyorum, okşayarak yapamıyorum hoşuma gitmiyor. bu ileride sağlık problemine yol açar mı? bırakmak istiyorum. Yaparken çok utanıyorum, nasıl bırakabilirim? bıraktığımda eskisi gibi düzelebilir miyim?

ve ileride ne gibi sorunlarla karşılaşırım sonuçta mast yapmakla ilişki arasında fark var.

Güncellemeler:
bakireyim ve yaşım 18

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim mast. insan hayatının vazgeçilmez bir parçasıdır. Sürekli cinsel ilişki yaşayanlar bile zaman zaman bunu yaparlar. Ancak sürekli yapıldığında tabiki aynı hazzı vermiyor. Ayrıca artık hormonların kadın gibi çalıştığı için gerçek ilişki arzuluyorsun. Birkaç gün ara vererek, cinsel isteğinin çok fazla olduğu zamanlarda yaparsan alacağın zevk seni tatmin edecektir. Kadınların kimi kasıklarına yastık koyup sürtünerek, kimi çıplakken okşayarak, kimi içine birşeyler sokarak, kimi film izleyerek, kimi duşta su tutarak zevk alırlar. Devamlı sürtünerek mast. yapmanın hiçbir sakıncası yok. O an nasıl rahat ediyorsan o şekilde hareket etmelisin. Asıl önemli olan faztazilerin ve gözlerini kapattığında beyninde canlandırdığın şeylerdir. Bu utanılacak bir şey değil. Özgürce, sınırsızca istediğini hayal edebililirsin, zaten mastürbasyonu gerçek ilişkiden ayıran en büyük ayrıntı da budur canım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Alışkanlığa dönüşmasi sıkıntılı ileride haz alma sıkıntısı yaşarsın ve sürtünme dikat et zarar verebilirsin yeteri haza ulaşmadığın için tireyerek olmuyor ama hafta bir yap ve ortamı ayarala iyice tahrik ederek hem sulanma hemde istediğin haza ulaşarak boşalır ve kendini tatmin edersin gecç olduğun için her gun istekli olman normal ama düzene koyarsan daha zevkli hale gelir

0|1
    0|0
  • elbetteki eski zevki alamazsın çünkü mast yapıyorsun gerçek bir seks yapmıyorsun sayıyı azalt ayrıca hem klitoral hem de anal mast ı aynı anda yaparsan inanılmaz zevk alırsın ve her şeyden önce konsantre olman çok önemli.

0|0
    0|0
    • sayıyı azaltınca eskisi gibi zevk alabilir miyim?
      klitoral ve anal mastı nasıl yapacağım ki , bilgi verebilir misin

• anladım teşekkür ederim

• zamanla da anal mastürbasyonu da yaparak hiç tatmadığın muhteşem zevklere tadabilirsin.

• alışkanlık olmuş snde.. ileride vajinal orgazmdan zevk almaya bilirsin mesela.. bu tarz insanlar var mastı ilişkiye tercih ediyorlar tamamen psikolojik..

0|0
    0|0
  • Bir sorunun olduğunu bilmek o sorunu çözmenin yarısıdır.

0|0
    0|0
  • Aynı ben. Bende 14 yaşlarımda başladım ilk başlarda dizlerimde bir sıcaklık oluyordu çok güzeldi. Şimdi ise cinsel ilişkiler yaşadığım için mastürbasyondan zevk alamaz oldum.

0|0
    0|0
  • Bu tür seyleri sıkıntı etme 18 yaşının getirdigi olağan durumlar sadece... kendini bil vücudunu tanı... bu tür seylere takılma ilerde de yaşın ilerledikce hiç bir sıkıntın kalmaz evlenincede kocan ile daha büyük zevkler yaşarsın

0|0
    0|0
  • Hergün yapmak zararlı. İlerde orgazm olamama gibi durumlarla karşılaşabilirsin. Biraz ara ver vücudun hazır olunca yap.

0|0
    0|0
    • peki bırakırsam cinsel ilişkide zevk alabilir miyim?

• Neden almayasın ki? Tamamen farklı şeyler bunlar. Ancak bırakabileceğinbi sanmıyorum. Azaltmaya bak sen. Haftada iki yeter de artar bile. Aklını sadece cinselliğe kullanma.

• hiç mast yapmayanlar var neden bırakılmasın ki? bırakmaya çalışacağım :D
      teşekkür ederim.
      bilmiyorum ya bir yerde duydum, zevk alamama olasılığı var diye korkmuştum da ondan sordum

• Hergün yapman yüzünden bunlar azaltmalısın biraz :)

0|0
    0|0
    • peki ileride cinsel ilişkide orgazm olamama veya boşlamama gibi sorunlarla karşılaşabilir miyim? bırakırsam düzelir mi

• Hergün yaparsan o sorunlarla karsılasma olaslığn artar tabi... Azaltırsan düzene girer

• teşekkür ederim

• biraz ara ver motoru kızdırmışsın :D yorulmuş

0|0
    0|0
  • ergenlik donemi normal diyor doktorlar

0|0
    0|0
  • titreşimli dildo al ama dikkat et içeri kaydırma.

0|0
    0|0
  • Sik yapinca artik kafa kasimak gibi normal hale geliyor 15 gunde bir ya da ayda bir yapmayi dene goreceksin eskisi gibi bosalacaksin unut bir ay orani

0|0
    0|0
    • teşekkürler peki ileride cinsel ilişkide zevk alamama gibi bir sorun yaşayabilir miyim?

• Hergun yaparsan aliskanlik yapar erkekten zevk almayabilir erkekleyken bile mastur yaparsin bu erkegin hosuna gitmez

• Iki hafta ara ver sonra bir erotik gilm izle ole yap bak nasil oluyo aik yaparsan zevki kalmiyo erkekler de de o sekilde arti bir saglik sorunu yaratacagini dusunmuyorum yeterki yaparken com tahris etme

0|0
    0|0
    • aynen çok tahriş oluyor teşekkür ederim

• Kizlar bu kadar erken ciddi basliyorlar mi mesela sordugum kiz arkadaslarim hic yapmadim felan dio genelde hepsi yapar mi

• yok herkes yapmıyor

• uzun süre orgazm olamıcaksın kocan naaparsa yapsın

0|0
    0|0
  • Rica etsem mesaj atarmisin soz abalasmadan aciklayacma burada tam anlatamam

0|0
    0|0
  • hergün yaparsan sıkıntı olabilir ileride

0|0
    0|0
  • Arkadasim bir seyi fazla yaparsan tabi zevkin azalir. 1 hafta yapma bakalim ne oluyor.

0|0
    0|0
  • hiç bişey olmaz ama kendine hakim ol biraz haftada 1 e indir

0|0
    0|0
  • artık bence üst düzeye geçme belirtileri yani bir erkeğe ihtiyaç duyuyosundur

0|0
    0|0
  • ilerde sana hislik azalmasına yol açar azalt derim

0|0
    0|0
  • Sanal yapmayı denedin mi? Normal mast dan baya farklı bir his

0|0
    0|0
  • sağlık problemi olmaz bıraksanda ilerde aynısı olur değişmez ama bırakman zor olur bırakamassın

0|0
    0|0
  • isteklerini bırakamazsın sayısını azalt bşzde zevkine yapıyoruz hergün yapınca içindeki su bitiyo ıslanamıyon bakire olman güzel bişiy bence

0|0
    0|0
  • bir sıkıntı olmaz ama her gün bir yemeği yersen tadını alamazsn lezzeti kaçar önce iki günde bir sonra 2-3 günde bir yap zamanla haftada 1-2 kere yap bak bakalım nasıl zevkli oluyor

0|0
    0|0
    • peki arayı artırırsam 2-3 hafta filan o zaman boşalabilir miyim? artık çok sıkıntı oldu bu benim için ve ileride bir problemle karşılaşmam değil mi? bazıları ilişkide zevk alamazsın diyor

• anladım ara vermek lazım. bu gidişle takvim oluşturacağım zaten teşekkür ederim

• Rica Ederim Takvime Gerek Yok Ara Ara Yap Zevkini Yaşa

• artık bu işi görev haline getirmişsin ondan ara ver vücudun özlesin

0|0
    0|0
  • pek sulanmaması hergün yaptığın içindir zevk suyu salgılanmıyordur sürekli yaptığın için bırakırsın dersem yalan olu bu ihtiyaç sadece azaltmaya bak

0|0
    0|0
    • peki azaltırsam veya bırakırsam düzene girer mi hormonlarım? yani boşalabilir miyim

• tabi düzene girer mesela kendimden örnek veriyim işte hergün yaparsam veya gün içinde bir kaç kere ilk boşalmadaki gelen sıvı ikinci ve üçüncüde azalıyor belli şekilde ama haftada yaptığımda ise beklediği için acayip geliyor seninkide öyle azalttıkça ilk yapışında daha çok zevk alırsın

• Nie utaniyon bu ayip deggil ki kimse bilmedikten snra dewam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• suyla denedin mi hiç

0|0
    0|0
    • hayır denemedim nasıl ki

• klitoristine değdireceksin suyu

• haftada nir yap film izle giyin gece yap sıradanlıktan çıkar

0|1
    0|0