Penisinim sadece 8 cm. Ne olacak benim halim?

Arkadaşlar penisim sadece 8 cm. ben bu penisle sağlıklı ilişkiye girebilirmiyim.

Güncellemeler:
çevresi 12cm
boyu aşağıdan mı ölçmeli yukarıdan mı

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendi boyun kaç onu merak ettim :D

0|0
    0|0
  • Bu kizlar neyin kafasinda. Vajina zaten 7 8 cm. Buyuk olunca nolcakmis aciyo diye agliycaklar. Boyu degil islevi onemli. Kalinligida iyiyse sikinti yok.

0|0
    0|0
  • Cocuğunun olabilmesi için uzunluğun en az 9 cm olması gerekiyor

0|0
    0|0
    • az daha bastırır :)

• Buna da şükür diyeceksin artık

• öyle öule

• Patlıcanla destekle :D

0|1
    0|0
  • 15 cm altı olan kendıne erkek demesin be 8 cm ne? kürdan gibi? Evlenme sen kadına yazık olur. Bu yuzden evlenmeden bakmak ıstıyorumda tobe yav :D
    Seninki temsili ;
    1.bp.blogspot.com/.../bamya+008.jpg

2|2
    2|4
    • Adamı depresyona soktun iki dakikada helal olsun sana

• Yetmedimi takar straponu oyle takilirim...

• Aradığınız kahraman burada bagyan

Erkekler Ne Diyor 22

• Kilon nasıl?

0|0
    0|0
  • önce kesinlikle zayıfla kasık bölgesi yağlar eriyince daha belirgin olur aslında seninki 2-3 cm daha uzundur, ondan sonra penis büyütme teknikleri ya da uzatma ameliyatını düşünürsün bunlar hemen hemen 13-14 e çeker yani, şu aşağıdaki terbiyesizi de boşver canını sıkma

0|0
    0|0
    • bunu üstten mi alttan mı ölçmek gerekiyor. eni 4.5 cm den fazla. mesela.

• ettim.

• sağolasın örnek vereyim dedim bir onu bulabildim ayıp yani :)

• allahın takdiri yapıcak bısı yok takma kafana kanks

0|0
    0|0
  • Bence de bir doktora görünmende fayda var.
    İnşallah bir çözüm bulursun.

0|0
    0|0
    • utanıyorum da.

• Onu hiiiiiiç ama hiiiiiiiç kafana takma.
      Sanırım karşındakilerin tepkisinden çekiniyorsun ama doktorda öyle bir şey olmaz.
      Ha kulak memenle ilgili bir şikayet için gitmişsin ha penisin.
      Rahat ol.

• off ya off. yemin ediyorum off

• Kardeşim milete bakma herşey ilişki değildir. eşşektede var ama işe yaramıyor. önemli olan boyu değil icraatidir.

0|0
    0|0
    • iyi de bu ne kıza doğru düzgün zevk verir

• kardeş büyük olanı taşımak zor şükret haline. akşama kadar yoruluyoruz sağa sola git gel. ter bir yandan bilmem ne bir yandan olduk olmadık yerde şahlanınca saklaması bir dert haline şükret sen boşver :)

• seninki de dert mi. büyük olunca kaldırıp millete şov yaparsın bizimki kalksa da belli olmuyo

• kızlarda ister 20 cm olsun ister 8 cm olsun 6 cm den sonrası boş zevk aldıkları yer sadece 6 cm lik felan gerisi boru gibi düşün önemli olan o kısmın ön takımı ilerisi önemli değil :)

0|0
    0|0
  • Sağlıklı ilişkiye girersin

0|0
    0|0
    • yarın bayanlar gülmesin alete.

• Kardeşim zevk alır karşı taraf merak etme sen o gerizekalıyada bakma onunki genişlemiş baya ona 30 cm de yetmez

0|0
    1|0
    • 8 cmle biraz zor gibi işim. kız güler l*n

• sağlıklı bir şekilde sevgilinin dişlerini kurcalayabilirsin

0|0
    0|0
  • İşin zor yani geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • yaş kaç?

1|0
    0|0
  • Eyvah, eyvah!

0|0
    0|0
  • Yok dostum benim ki 12 bir cok pozisyonda sknti oluo.. Bir urologa gorun derim

0|0
    0|0
    • 12 sıkıntı yaşıyorsa benim iş küllü yaş demektir.

• kaç cm çevresi ortalama.

• Olcmedim ki hic ne desem yalan olur..

• knk benim inikken 10 cm nerdeysee

0|0
    0|0
  • Sen kesin sismansin 181 boyda o kadar cuk olurmu lo sismansan icine kacar o baska

0|0
    0|0
  • Benim cocuğunkiyle aynı :)

0|0
    0|0
  • supurgeyııı deneee

0|0
    0|0
  • kanatliejdarha. com siye bir site var orada bu sorununa çare olacak bilgiler var

0|0
    0|0
  • Bir hatunu Mutlu etmek için 8,5 cm yetiyor. sen 0,5 cm le kaybetmişsin :D

www.kizlarsoruyor.com/.../q1649681-bir-hatunu-mutlu-etmek-icin-8-5-cm-yeterli-bence-resimli

0|0
    0|0
  • Zayıfla kardeşim yoksa kız seninle ilişkiye girmez

0|0
    0|0
    • ilişkiye girmeyi bıraktım selam bile vermiyorlar.

• Kilon varsa acilen vermeye bak. Patates olunca direk 3 santim kaybedersin. Sağlıklı ilişkiye girebilirsin ama nasıl olur onu bilmem. Bildiğin gibi kızlar p*rno film seyrede syrede normalin oyunculardaki gibi olduğunu sanıyorlar genellikle. Ayrıca maddi durumun iyiyse büyütme ameliyatı yapabilen yerler var ancak çok dikkatli seç yoksa ereksiyon yeteneğinden de olabilirsin. Penis boyundaki eksikliğini diğer yeteneklerini geliştirerek arka plana atabilirisn. Dilini ve ellerini iyi kullanmayı öğren. Unutma her kız kaşar değildir, Giriş yapmadan da kızları orgazma ulaştırmanın pek çok yolu var.

0|1
    0|0
    • 3 cm kaybetsem ne farkederki. evet kiloluyum.

• Adam denceklerin alayini demis

• anlamadım

• Ne olmuş yani 8 cm se allah alah herkesın derdı bu küçüklüğü fazla film sıtelerıne takılma ıstersen ben belkı ılıskı yasamadım ama kendımı güvenıyorum benmkı o kadar fazla değil 13 cm

0|0
    0|0
    • 13 ile 5 aynı mı sen de.

• yarın boynuzu yiyince görrüz artık

• l*n olm salakmısın l*n ne boynuzu kadın senınle sıfr seyın ıcın evlenıyosa afedersın ama siktirsin gitsin dedıklerımı kulak asmıyon herlde onu mutlu et senın yanında mutlu olsun o kadın gerısını dusunmez suankı kızlar 18 olsun dıyor ama 14 15 göruncede bune be aha dıyorlar rahat ol

Yükleniyor...