Başkasının bakire olup olmaması sizin için neden önemli?

nişanlınız kardeşiniz yada sevgiliniz.sizin değil .kendi bekareti.sizin değil .kendi hayatı .peki sizin için neden önemli?

Güncellemeler:
kendi hayatlarımızın yerine başkalarının hayatını yaşıyoruz

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Hiiiiiccc onemli degil. Herkes kendi hayatini yasar. Ben sadece fikrimi soylerim, o da gerekiyorsa...

0|1
    1|3
    • senin için olmasa bile sevgilin nişanlın kardeşin için bu böyle

• kahvaltı nerden çıktı :)haklısın .kişiye özel birşey.yani bekaret çok mu önemli..önemliyse olsa olsa kadın için olmalı.zaten o onun zarı senin değil ki

• Aynen :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Şimdi bekaretini kaybedecek bir kız gördüğümde yapma etme diye uğraşır sert eleştiri yaparm vazgeçsin diye.Ama kız olmayan birini yargılayanlara sinir oluyorum,o kişi bizim dememizle tekrar kız olamayacagına göre onu kırmaktan başka bir şey yapmıyoruz.Ne yaşadı nasıl oldu ne hissetti ruhu temiz mi bilmeden ayrıca...

0|1
    0|0
  • çok merak ettiğim bir konuydu sorduğun için çok sağol doğru yere değindin :)

0|1
    0|1
  • soruna 5 yıldız.

çok iyi noktaya değinmişsin. herkesin kendi hayatı, kendi bedeni.

0|0
    0|2
  • Onlar bizim için önemli bu yüzden

0|0
    0|0
  • ne diyosun sen yaa hiç bisey anlamadim

0|0
    0|1
  • aynen bi kadındaki sadece küçük bi parça onun olda olmaması nie ilgilendiriyo herkesi :D

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• burası Türkiye güzel kardeşim herkes anlatmayı sever.Avrupalı değiliz biz.1i 5 yapan adamlarız. Sen çok itibarlı prensipli biri ol ya da eve ekmeğini getirmek için kan ter içinde kal. Herkes sana helal olsn ekmeğini taştan cıkartıyo desin. bir kızın olsun.el üstünde tut. çok sevsin önce birini versin ona sonra birine sonra diğerine. Kendi bedeni değil mi bu ? kendi kararı ? hamile kalsın kürtaj olsun? kendi kararı değil mi ? ya senin şerefin kucaktan kucağa düşerken senın kararın nerede ? senın bedenın hangi taşın altında eziliyor.

Ya dur şöyle yapalım. hayatının en deli çağlarını 3 sene gibi bir tane kızla geçir. Arkadaşların hatunları yataklara atarken sen ceketini al çık. sevdiğin kızın geleceği için öpmekten başka bir şey yapma. hayatında kimsenın ırzına gecmemıs faydalanmamıs birisin sonra anlaşama sevgilinle ayrıl. sonra birine aşık ol dürüst olsun sana bakire değilim desin vazgeçeme uğrunda ol sinir krizleri geçir. kafasına sıkmak iste. başka bedenlerde yol almıs birisini karın yapmayı düşün ama bir türlü yedireme kendine. sen erkek olarak sahip çıkarken o kendine sahip çıkamamış. acizlikten öl geber ama hiçbir şey yapama.

Herkesin bedeni herkesin kararı suç kimde güzel kardeşim suç kimde ?

1|1
    0|0
    • dur devam edeyim. mahallenin delikanlı olarak tanıdıgı bir abisin sen. başı sıkışana yardım etmiş mazluma yunus zalime yavuz olmuşsun. kız kardesn var bebekler gibi güzel yine bir ona bir ona gidiyor. kendi kararı tabi. en yakın arkadaşların kardesıne yaklaşmak ıcın kullanıyo seni. kendi kararı değil mi ?

böyle konusunca çok acı oluyo dokunuyo tabi. olayları böyle görmek lazım birde.

• bayıldım. bu durum ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. ağzına sağlık.

• soruya soruyla cevap vermek olacak ama olsun...nişanlınızı kardeşinizi yada sevgilinizi biriyle yatarken hayal ettiğinizde içiniz rahat edebiliyor mu ? Bakireliğin Bakirlik kadar önemi olduğunu düşünen biri olarak "sen ne isen karşındakinden de onu bekleyeceksin" der ve susarım.

1|3
    1|0
    • Dostum anlamiolarki el degmemis gul ariyor ama yolda bi gul gorduklerinde el degdirmeden duramiyorlar

• bütün kızlar takdire layık gormüş sorunu da bi durum var... sen şimdi evlenmek üzere olduğun bir bayanın başkasının altında kıvrandığını hayal edermisin? 10 sn yeter..! ettin mi? şimdi evlendin ve o kadın senin yanında yatıyor senin karın olarak.. onun bedeni onun hayatı artık senin değil mi? şimdi tekrar düşün o yanında yatan karın dün bi başkasının üstünde zıplıyodu... biraz agır olduysa kusura bakmayın ama durum bundan ibaret.. beni ilgilendirir ama sadece sevdiklerim gerisi s...kmde diil..

2|1
    2|0
  • valla ha bu bakirelik neden bu kadar sizi ilgilendiriyor. biz bir sürü kadınla yatıyoruz. kadınların canı istemiyormu bunu onlar biriyle yatınca kötü yargılıyorsunuz. adelet burdum dostum işine gelir yada gelmez ama anlayışla karşılamalısın

2|0
    1|1
  • yüzlerine tükürülesi insanlar var tellafuz eden bekaretini.. sorumluluk almak istiyoruz galiba başkasının hayatı için .. müdahale etmek istiyoruuz .. yani biz yaşamak istediğimi gibi müdahale etmek istiyoruz .. yani saygısızııız

1|0
    0|0
  • dostum bi bok anlamadım sorundan

0|0
    0|0
Yükleniyor...