Sürekli ıslanıyorum bir çözümü yok mu bunun ne yapmalıyım?

surekli sulaniyorum ya istek oldugundan falanda degil artik rahatsiz ediyo ic camasiri dayanmiyo ne yapmaliyim kizlar sizde var mi bu sorun?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Güzel kardeşim sürekli ıslaklık varsa bu mantara veya vajinal enfeksiyona bağlı olabilir. Eğer akıntın koyu kıvamda ve kötü kokuluysa hemen bir doktora başvurmalısın. İlaç kullanmadan kendiliğinden geçmesi mümkün değil. Bu şekilde sürerse ciddi sıkıntılar yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
  • tesisatta sorun olabilir

0|1
    0|0
    • dalga gecmeyin be ciddi bisey diyoruz surda

• istek yok ama çamaşır dayanmıyor demek ki bir sorun var işte. ya istek var ama baskılıyorsun ya da doktorluksun

• Islanmanin nesi kotu bir kadinin sirilsiklam olmasi onun tadi kokusu ahhh ahhh daha fazla yazmayayim

0|0
    0|0
  • durduk yerde olmazda kesin aklında bişeyler vardır birini düşünüyosundur başka şeyler düşün bence

0|0
    0|0
  • Yani zor anam zor. Olgun meyve dalda durur mu. Senin de vaktin gelmiş.

0|0
    0|0
  • yaın kac? ne tür bir ıslanmaki bu? idrar felan olmasın

0|0
    0|0
  • Hmm sen ''çükümisin'' hastalığına yakalanmışın canım yaa :)

0|0
    0|0
  • Doktora görün.

0|0
    0|0
    • bunun icin gitmek istemiyorum aslinda

• Bilmediğin bir sorunun olabilir. Islanman için illa cinsel istek duyuyor olman gerekmez.

• altına işiye olabılırsin

0|0
    0|0
  • Dg kkffhj

0|0
    0|0
  • sen hastasın ya hemen asansör çağırın

0|0
    0|0
  • sorunuzla ilgili yardımcı ola bilirim size hanım efendi psikolog um ben

0|0
    0|0
  • Su çok mu içiyosun ondan ıslanıyo olabilirsin. ya da terliyormusun?

0|0
    0|0
  • Senin yaslarinda kizlarda olan bir sey bu. Ped kullan. Cinsellikle ilgili degil bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir çeşit enfeksiyon olabilir. Kaşıntı falan da var mı? Akıntı renkli mi şeffaf mı?

0|0
    0|0
  • tatlım akıntıdır büyük ihtimal koku felan oluyo mu peki

0|0
    0|0
  • Aynı şekilde bendede oluyordu mantar ve enfeksiyon la ilgili. Doktora görünmelisin. Kotu bir koku ve kaşıntı varsa mantardır. Temizliğine dikkat etmelisin. Eğer çok sık ıslanmak oluyorsa enfeksiyonal bir şey. Doktora görün derim.

0|0
    0|0
  • Akıntıdır o.

0|0
    0|0
    • off bilmiyorum yapabilcegim bisey yok mu

• Günlük pedlerden kullan. Galiba çok akıntın oluyo bazı kızlarda olur endişelenecek bir şey yok. Pamuk peçete tarzı şeyler koyanlara aldırş etme duyarsn belki. Günlük ped kullan.

• onlar cok kucuk ince rahatsiz ediyo neyse deniyim artik onlari saol canim

• Akıntın mı cok oluyo

0|0
    0|0
    • evet galiba akinti

• Günlük ped kullanıcan. benmde cok akıntm oluyo. orkidn gunluk pedini kullanyrn

Yükleniyor...