Sizce eşcinselliğin tedavisi var mıdır? Bisekseülim ve bu durumdan kurtulmak istiyorum. Yardım edin. Çoğu yerde tedavi yok diyor?

Bisekseülim erkeklerden, kadınlardan hoşlandığım kadar çook hoşlanıyorum. Geçmişte erkeklerle ilişki yaşadım. Biliyorum bu çok kötü bir şey. Bu durumdan kurtulmak istiyorum. Ne yapmam bana yardımcı olun. Internetten baktım. Tedavisi yok diyor çoğu yerde. Nasıl kurtulabilirim bu durumdan.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Genellikle lgbt bireyi olmak onur duyulan bir seydir. Sen neden vazgeciyorsun ki? Biseksuel olmak kotu bir sey degil gurur duyacagin bir sey olmali. Ama sen ille de kurtulacagim diyorsan egilim kaynagi bulunup mudahale edilir. Gecmisten kaynaklanan bir baskilama ya da zorlama veya bunun gibi psikolojik kaynakli bir durumsa terapiyle (terapi psikiyatristiyle), kendiligindense yani sebepsizse yine psikiyatri ile ama hafif terapiyle halledilebilecekse psikologla. Eger hormonal ya da kalitsalsa hormon tedavisiyle ama beyin kaynakliysa cozumu yok malesef. Yani beyin cerrahi gerekebikir ama boyle bir sey icin bicak altina hayatta yatirmazlar.

0|0
    0|0
    • Neden onur duyulan birşey olsunki. Bu durum. Çoğu insan kabullenmiyor bizleri. Hem dini yönden hem ahlaki yönden kötü karşılanıyor

• Böyle mutluyum. Ama işin dini boyutuna gelince çok kötü oluyorum. :((

• Orasi senin seçimin cunku din kulla allah arasında olur. Oraya kimse giremez.

Kızlar Ne Diyor 5

• Tedavisi yok, hormonal bir durum..

0|1
    0|0
    • Hep böylemi kalacam yani

• Rica ederim ancak burada denilen hiç birşeyi umursama.. Bulunduğun ildeki Üniversite hastanesinin Psikiyatri bölümüne gitmem gerek.. Çözümü ve ne yapacağını ancak işin uzmanları bilir..

• Umarım bu sorun çözülür. Çünkü ne kadar mutlu olsamda kötü bir durum ve ileride dahada kötü olacağını düşünüyorum.

• sanmıyorum hislerin tedavisi olduğunu.

0|0
    0|0
  • dermanı olmayan dert yoktur.

1|0
    0|0
  • Dünya Sağlık Örgütü bile hastalık tanımından çıkardı bunu. Tek yapman gereken kendini anlamak için bir uzmana gitmek.

0|0
    0|0
  • Ya bu kötü bişe değil içgüdüsel kurtulmaya calişma nası mutlu olucaksan cinsel hayatında öyle davran

0|0
    0|0
    • Ama hem ahlaki hem dini yönden kötü birşey. Kendimi böyle mutlu hissediyorum. Ama ya ileride ne olacak

• Ahlaki yönden toplulmumuz evet kabul etmiyor ama yaratilirken böyle yaratılmışsın yoksa sen ister miydin bir seksüel olmayı aĺlah seni bu şekilde yaratmişsa böyle kabul eder bence dini yönden de bişe olmaz ayrica birçok bir seksüel insan toplumunda artık bunu kabullenmesi gerekiyo

• Allah beni böyle yarattı diye bunu kabullenmelimiyim yani. Ya işin günah boyutu ne olacak. Lût kavmi bu yüzden helal oldu

Erkekler Ne Diyor 2

• Escinsellik hastalik degil ki tedavisi olsun. Ancak psikolojik sartlanmayla bastrilabilir

1|0
    0|0
    • Önce ne yapmak lazım.

• Nedeeen? Niye sil bastan yapiyorsun?

• Tam olarak aklima yatmadi ya. Daha farkli bir noktadan baslayacagim. Bu arada mesaj attiydim sana

• Çirkin mi çirkin erkeklerle dolaş soğursun kanka erkek sevginden

0|0
    1|1
Yükleniyor...