Hamilelik ihtimali var mı veya bu neyin nesi lütfen ciddi olun acil yardım :(?

15 gün önce yüzeysel bir ilişkim oldu fakat vajinama yakın boşalma oldu ardındanda sürtünme falan :( lanet olsun zaten snra ilişkiden bir hafta sonra 2 gün pembe akıntım oldu sonraki 2 günde normal adet geldi kanama normaldi snra bir anda adetim bitti kesildi 2 günde ardından 3 4 gün sonra kahverengi akıntım oldu devam eder mi bilmiyorum korktum ne olabilir aranızda jinekolog veya dr varsa veya bilen biri yardım etsn ltfen normalmidir hamilelik olabilir mi

Güncellemeler:
Ya arkadaslar bugun adet olcam gibi sancım oldu ve şu an az miktarda oembe kanama oldu bu neden olms olabilir ck korkuyorum yaaa
Arkadaslar gecen carsamba idrar testi yaptm negatif cıktı tam rahatladm 3 4 gündür karnım acayip sis pantolonlarn beli olmuo resmen vücudumn gerisi normal adetimede daha 1 hafta var? :(

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Yoo bu hamılelık değil adet akıntısı gbi akıntı olmuş işte sadece stres yapıyosun

0|0
    0|0
    • öyledir umarım off adetim cok kısa sürdügünden üstüne görme falan sandım

• zor yaa bu şekilde hamilelik olmaz zaten adette normal olarak olmus strese baglı dğişimeler olmustur takma kafana

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• Hamile olduğunu düşünmüyorum. Soracağın birşey varsa sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • Soracagm bisi vr evet bugun pembe kanama oldu drduk yere kasıklarımda agrıo :((

• Normal adet zamanındı değil mi kanama olduğu zaman?

• Evet normak zamanıydı iki gün normal kanama oldu bitti tamamen ve adetin il gününden snraki 10 günde tekrar akıntı pembe kan geldi devm ediyor ama günl ped yeterli oluo dokundugum gibi kanama baslıo krkuyorum

• Kesinlikle yok sakn takma kafana ok profilimde hakkimda bolumumu okursan yardimci olabilecgimi dusundum o sekildr mesaj attim

0|0
    0|0
    • teşekkr ederim umarım dediğiniz gibidir

• Kesinlikle oyle sikma canini

• ama benim normalde adetim 5 6 gün sürer 4 gün flnda yogun olur bu kez gerckten cok azdı

• hamilesin çocugun adini düsünmeye basla

0|0
    0|0
  • hamile degılsın o kesın adet olmussan eger
    belkı bakırelıgın bozulsdur arkadasım

0|0
    0|0
    • Bugn bozucak hicbisi olmadı ama tekrar kanama anlam vermedm hamilelik yktur dimi

• İliskiden 1 hafta snra 2 gün süren kanamam oldu snra kesldi ardından bugn tekrar kanama oldu ama tuhf bir kanama bilemiyorm

• gt doktora

• hamile kalmak o kadar kolaymıymış yaa :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ikiz olacak bence

0|0
    0|0
  • Hamilelik ihtimali yoktur. Adet görmüşsünüz.

0|0
    0|0
  • Düşük bir ihtimal olma şansn var..

0|0
    0|0
  • hamile değilsndir, kormana gerek yok

0|0
    0|0
    • doktor hanım konuşmuş :D

• Tekrar kanama lekenme gibi ama birzck daha fzla bu neden olmstr ya ck korktm bn

Yükleniyor...