Regl olurken neden mutsuz oluyorsunuz?

bu regl da neden mutsuz oluyorsunuz ve bakirelik neden bu kadar önemli ve önemsemeyen varmı

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• kızken önemsemiyordum aman bir zar dıyordum. sonra şimdi bazen önemsiyorum bana nasıl bakarlar nedenır dısardan dıye. ama sonucta cinsellik konusunda ahlak evrensel birşey değil. artık gıttıkçe kımse sıklemıyor. ama hanı çok da sevmeden ve iyice tanımadgn bırıyle iş ciddiye bınmeden yapma derım yanı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• regl döneminde bazı insanlarda aşırı sancı ağrı ve kanama olur buda insanı halsiz,mutsuz,bitkin düşürür. Ve tabi ki hormonlarla da ilgili bir durum. Bakireliğe geldiğimizde ise bazı kızlar hayatından gerçekten bir şeyleri adayacağı gerçekten değeceğini düşündüğü erkeği bulamaz ya da karşısına çıkmaz. Ve gerçekten sevdiği,taptığı erkek ile bir şeyler yaşamak istediğinden bunu saçma zevkler uğruna heba etmek istemez. sadece erkeğim dediği adama teslim olmak ister.. Benim şahsi fikrim budur.

1|1
    0|0
  • hormonlar tavan yaptığı için duygularımız çok çabuk değişebiliyor. karmaşık duygular içinde oluyoruz.

insanlar namusu a.ımızda aradığı için bekaret bu kadar önemli. yani a.ımızı s.ktirmediğimiz sürece anal, oral yapmışsın mesele değil.

0|0
    0|0
    • bence arkadan yaptırmak daha onur kırıcı bişiy değil mi?

• zevk meselesi. kim neresinden yaptırırsa yaptırsın. bence onur kırıcı olan bunun sadece kadınlarda bir namus ölçütü olması.

• o konuda hemfikiriz

• Hormonel ve hayir kimsenin cinsel hayati beni ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • çünkü inanılmaz derecede ağrı çekiyoruz hele de bu sıcakta belimize battaniye dolayıp geziyoruz ağrımasın diye birazcık düşünün halimizi.

sonuçta kültür böyle gelmiş ve değişmesi yüzyıllar alabilir aslında çoğu ilk evlendiği insanla bakireliğinin gitmesini ister.

0|0
    0|0
  • regl dönminde hormonlardan dolayı mutsuz oluyoruz günüm yine yaklaştı ve hiçbir şeyden mutlu olamıyorum .s

0|0
    0|0
  • hormon denen bişey var.

0|0
    0|0
  • regl döneminde ağrıların oluyor ve o süreçte kan rahat gelmiyor falan sana sıkıntı veriyor.

0|0
    0|0
  • Toplumsal tabu.

Icimizden parca kopuyor o donemde agliyoruz hep beraber oturup

0|0
    0|0
  • Hormonlar

0|0
    0|0
  • neden çünkü sancılarımız oluyor.benim öyle zaman geliyorki sanki yırtıyorlar o denli canım yanıyor.Haliyle bu durumda mutlu olmam imkansız.

Bakirelik hem beyinde hem vücutta olmalı.Benim için bekaret önemli değil çünkü şöyle birşey var, ben bakire olmasamda hiçbir erkek ile birlikte olmazdım.Yani kimseyle sevişmememin o zarla hiç ilgisi yok. ben kocamın ilki olmak için bakireyim. o zar olmasa yine kocamın ilki olacaktım.

2|1
    0|0
  • kan kaybetmek ve sancılar insanı agresif yapıyor. bekarete gelince de inan temiz bir beden temiz bir ruh'tur ve bence çok önemli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• senin pipin her ay kanasa mutlu mu olacaksın ? bakirelik bakirlik kadar önemli, bilmem anlatabildim mi.

0|0
    0|0
  • iyikide kadın değilim diyorum aklıma gelince veya görünce :)

0|0
    0|0
  • bekaret kişiler için önemli değil aslında.toplum ne der düşüncesi hakim

0|0
    0|0
  • kadın olmak çok zorr

1|0
    0|0
Yükleniyor...