Bir erkeğe sarılınca ne hisseder ya da sevgiliniz sarılmaktan bile etkilenir mi?

yani etkilenmek dediğim penisi uyarılır mı ? cinsellik olarak mı algılar bunu erkek sarıldığında ne hisseder ?

Güncellemeler:
yuh derim valla yaaa anasını satayım bu ne .. onada uyarılıyorsa ...

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• erkeğin o an aklında cinsellik varsa kendine malzeme çıkartıp uyarılabilir,

ama amacı aşk ise sevgi ise hiçbirşey olmaz.

3|0
    0|0
    • hayy klavyeni öpeyim iki dişli şirin bebek avatarlı kardeşim benim :)

• :)))

Erkekler Ne Diyor 12

• Bazen uyarılabilir. Aslında bu mr.penisin kendi beyni var, kendi kafasına göre hareket ediyor çoğu durumda. Haliyle bazen istenmeyen zamanlarda büyüdüğü olabilir. Son samimi ve sımsıkı bir sarılma ise, zaten şehvet yüklüyse ruhlar o zaman sarılınca olabilir, doğal karşılamak gerekir.

Genel olarak sarılmak benim için ruhlarımızın kaynaşması.. Sevdiğime sımsıkı sarılmayı severim.

2|0
    0|0
  • Sarılmadan sarılmaya fark var nedeni ve o anki duygular önemli içerisinde bulunduğun ruh haline göre değişir sarılınca penisin sertleşeceği tek bir ruh hali olur oda sevişmek amaçlı cinsel arzular ile sarılmak ile olur.Bu durumun dışında sarılınca neden sertleşssin.

2|0
    0|0
  • olabilir ama her zaman bekleme bunun olmasını, olmayınca üzülme yani :D

1|0
    0|0
    • artıladım ama seni verdiğin cevap ayıp ya amaç seks olsa niye sarılıyım soyarım direkt

• ya bence andan ana değişir. sarılmak duygusal etkileşimin en yoğun olduğu andır.bu bazen cinsel dürtü de olabilir.

1|0
    0|0
    • dürtmeyelim lütfen olmasın yani yaa

• işte bu sayın arkadaşım :)

• teşekkür ederim arkadaşım :)

• öyle şaçma sey olmazz...

1|0
    0|0
  • Etkilenmeyceksem neden sarilayim ki

0|0
    3|0
  • bu biraz karşılıkı hislere bağlı özellikle ilişkinin ilk başlarında etkileşimden kokudan yada sıcaklıktan uyarılabilir kısa bir süre sonra geçer.

0|0
    0|0
    • hım geçer diyorsun . deneyimsiz olduğundan mı öyle olur sence ?

• deneyimsizlikle alakası var ama deneyimli isen bile,uzun zamandır karşı cins ile yakınlaşmamışsa sevse bile bir kaç defalığına uyarılabilir. 4-5 kişiden de olumlu yanıt almıştım bu soruya hemcinslerimden.

• bilmiyorum ya sanırım erkeleri bu konuda anlayamayacağız .

• seviyosa uyarılmaz amacı baskaysa uyarılır

1|0
    0|0
    • aynen arkadaşım yoksa annede kız kardeşte halada vs de olurdu aynı şey duygularınızla kontrol edebiliyorsunuz. böyle yani

• Sarılmaya Bağlı Çok Sırnaşık Her Yer Her Yerine Değerse Elbette :D

0|0
    0|0
    • bir kere bir arkadaşıma sarıldım ne hissettin dedim sarılınca sevgi samimiyet sıcaklık dedi ve tabiki göğüslerin dedi yahu onu sonunda söylemek zorundamısın ?sonuçta ben normal sarıldım anormali nasıl oluyor bilemiyorum :( göğüslerimiz saklayamayız ya var yani çıkıntılarımız onlarında amacı bebek emzirmek inşallah

• Haklısın Ben Değirme Demiyorum Ama Değiripde Sıka Sıka Yaparsan Yanlış Anlar.Normal Sarılırsan Zaten Bişe Hissedilmez.Normal Sarılmadanda Penisi Kalkan Olursa Sapıkdır.

• peki

• fazlaca sarılırsa bippppppppp diye uyarılır :D

0|0
    0|0
  • sarılmak harika bir duygudur sıcaklık olursa ereksiyon da olabili.

0|0
    0|0
    • sıcaklık dediğim de canlı biri nefes alan birininde vücut sıcaklığı yani

• istemekle değil anne baba kardeş duygusu. insan sevdiğini kardeşi gibi göremez kusura bakma.

• bilemiyorum artık yani erkekleri çözmek için erkek olmak lazım galiba

• pipi gakıo abla

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sarılmakdan sarılmaya fark var sarılmaya baglı başka bir misal vereyim mesela adama şaka yollu küfür edersin güler geçer başka şekilde küfredersin çeker vurur.

yani adama sarılırsın herhangi birsey olmaz ama başka türlü sarılırsın yatırır miker)))

1|1
    0|0
    • one rose tabiki ama yani yinede bu bildiğimiz sarılmak hani zaten amaç seks olsa sarılmazsın soyarsın :)

• Sanmiyorum

1|1
    0|0
  • Tahrik olur bence

1|0
    0|0
  • 2 bucuk yıllık sevgilimle sımsıkı sarılınca sertlesıyor. ama popomu gerıye alarak sarılınca hıssetmıyorum bılemıyorum sertlesmıyordur heralde.sarılmaya baglı dedıklerı gıbı

0|0
    0|0
    • bilmiyorum anormali nasıl :(

• aşık oldugun ınsanla yasayınca dunyadakı en guzel duygu

• kesinlikle.

Yükleniyor...