Kızlık bozulunca vajinada değişmeler olur mu? Kızların yardımına ihtiyacım var lütfen?

Şu anda ne kadar pişman olsam da bir hata yaptım ve regl iken mast yaptım. Parmak sokmamama ragmen delik ustunde parmagimi falan gezdirdim. Bitince kan geldigini gordum fakat kizlik kanamasmi yoksa regl mi anlayamadim. Sizce? Ve kizlik bozulunca vajinada degismeler olur mu buna gore anlayabilir miyim? Doktor demeyin.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• dikkat etmeliydin. bazılarında bu girişte 0,5 cm dir annene veya bir uzmana göster. bende uzmanım fakat bu tür muayene ebeynsiz yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ya bişey olmaz merak etme 3 cü soruşun aynı soruyu rahat ol

0|0
    0|0
  • regl kanıdır :) bazı arkadaslar kızlık gitmiş diye yazmışda gitmemiştir.. o kadar acemi dgilsindir

0|0
    0|0
  • hayır degişmeler kesinlikle olmaz

0|0
    0|0
  • kan kızlıktan gelir bozulmş

0|0
    0|0
  • Regl akntisi o sakin korkma parmagno sokmadysan

0|0
    0|0
    • Sokmadım ama dedigim gibi parmagimi delik ustunde gezdirdim bir cm bile ya girdiyse yanlislikla cok korkuyorum ve baktım da sankii açılmış gibiydi vajina ya da kuruntu yapıyorum bilmiyorum ama cok kotu oldum simdiden diktirme fiyatlarına bakiyorum o derece

• ben çıksam herkes görür sen çıksan bişey olmaz

• Ciktm. ne inatcsn ya :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlık zarının zarar görüp görmediği gözle muayene edilerek anlaşılabilir. Dilerseniz bana ulaşın. Jinekoloğum. Ayna karşısında kendi kendinize bakıp anlamanıza yardımcı olmaya çalışayım.

0|0
    0|0
  • Yok birşey olmamsstır.. Bozulsa acıyla birde rahatszlk hissedersin sanki birşey kalms oranda gibi falan.

0|0
    0|0
  • Bnce kuruntu yapıyosun sorun yok rahat ol öyle ha diyince olmaz o iş

0|0
    0|0
    • Haklısın galiba pinpiriklendim de ama baktım sanki açılmış gibi geliyor. Şey siz yaşadınız mı peki. Yani birlikte olduysanız falan vajinada degisiklikler oluyor mu

• Yok ben beraber olmadım hiçte vajinada değişiklik oldgunu da sanmıyorum anca cocuk dogurursan flan. Sen şüpheli yaklasıyosun ya ondan sana öyle geliyodur

Yükleniyor...