• Sor
  • Bence

Kondom yan etkisi olmayan ve en güvenilir doğum kontrol yöntemi midir sizce?

Kesinlikle yan etkisi olmayan ve en güvenilir ve kolay yöntem olduğunu düşünüyorum.Evet ya da hayır diyebilir ve açıklama da yaparsanız iyi olur.

Anket Sorusu

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Güvenilir olduğu konusunda hem fikir olmamla beraber endişelerimde vardır bu konuda bazı condomlar yırtık cıkabiliyor ve fark etmiyorsunuz.

• Takarken kontrol etmek lazım.Bir de kaliteli markalarda sorun olmaz sanırım.

• Öncekileri Göster
    • Hepsinin olduğu bir paket daha iyi

• Meyveli filan da seviliyor demek.Kadın zevki önemli bu konuda aslında.

Kızlar Ne Diyor 9

• lateks bazı kadınlarda alerji yapabilir. ancak yeterince tanımadığın veya güvenmediğin biri ile beraber olacaksan, hastalıklardan korunma adına en ideal yöntem elbette.

• hiçbir doğum kontrol yöntemleri %100 korumaz. ama büyük ölçüde korur.

• evt

• güvenmiyorum,delik olabilir. çok şizoyumdur bu konuda.

• Hap mı iyi diyorsın?

• onun da cok yan etkisi var. en iyisi cerrahi müdahaleler.

• Yan etkisi olmiya bilir ama condoma hic guven olmaz heran yirtila bilir ve tam yerine oturmassada problem cika bilir yirtigildigindada cogu zaman anlamassin ve iliskiye devam edersin unutma hic bi ilac %100 etkili degildir

• Sonuçta iyici oturtup kontrol ettikten sorun olur mu?Sıkıyor zaten çıkmaz bence.

• yirtiliyior cogu ve farkinda olmuorsun

• Dogum kontrol hapini sirf yanetkileri icin iciyorum. Regl duzenliyor, sivilce azaltiyor, tuylenme azaltiyor, goguslerimi bir beden buyutuyor. Daha ne olsun dimi tatlim.

• Yasmin mi içiyorsun?

• Öncekileri Göster
    • Peki kadın hap kulanırken geri çekilmek de iyi olur mu?Önlem açısıından?

• Ahahaha iyi de hap zaten koruyucu ve kondomdan cok daha iyi tek esliysen. İcine bosalabilirsin.

• evet,en güvenilir.

• vazoksemi de çok etkilidir,yan etkisi az ve çok güvenilir.

• Vazoktemi sanırım yaşlılar için.Kanallar bağlanıyor çünkü.

• gençlerde yaptırabilir tabi de tercih etmezler.

• %100 güvenilir değildir elbette ama haplardan iyidir

Erkekler Ne Diyor 5

• daha iyisi cıkana kadar en iyi bu

• evliysen eğer ve artık çocuk düşünmüyorsan kendini kısırlaştırmak en etkili yöntemdir ama gençlik zamanlarında prezervatif en mantıklısıdır.

• hayır :D yan etkisi vardır latex alerji olanlarda alerjik reaksiyon oluşur:)o kadar da kolay değil bence

• Evet. Kolay, %99 güvenilir, yan etkisi yok.Kullandım mı? Hayır. Neden? İşte risk budur!Yeah!

• yan etkisi var. alınan hazzı düşürüyor.

Yükleniyor...