Kapat

Regli yoksa kızlık mı yardım?

Arkadaslar cok acil yardim edin. Benim regl gunum fakat ven yine de hafiften elleyip mast. Yapmaya calistim. Ilk baktim elime cok az kan bulasmis reglden dolayi sonra bitince kan oldugunu gordum korkuyorum kizligimi bozduysam diye yoksa regleden dolayi mi parmagim girse aci hisseder miydim. Ve bitince de baktim parmagima sonradan kan bulasmamaisti ama cok tedirginim elim ayagim titriyor bunu anlamanin bir yoluyok mu doktor demeyin. Lutfen yardimci olun

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hafıften dokunmakla olmaz rahat ol

0|0
    0|0
    • En az ne kadar 1 cm falan?

• Başka belirtileri var mıdır bozulup bozulmadığını anlamak icin

• ondan otesı jınekolog baska yok

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Siz kızlar elinize her kan bulaştığında kızlığım bozuldu sanıyorsunuz. Bir kızın bakireliğinin bozulması bu kadar kolay olmaz. Kompleksli davranmayın rahat olun.

0|0
    0|0
  • bazılarında hemen giriştedir bu 0,5 cm dir annene veya bir uzmana göster. bende uzmanım fakat bu tür muayene ebeynsiz yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Okadar oynarsan bozarsın tabi :)

0|0
    0|0
    • Ne dalga geçiyosun be

• Şurda derdimizi anlatıyoruz dalga gecme senim dalga gectigin seye ben saatlerce endiseleniyorum

• Tamam ozaman affet bu seferlik :( korkma bişey olmaz bu arada

• Raad ol o kadar basit değil ;)

0|0
    0|0
  • 3 cm falan içeri girdimi?

0|0
    0|0
  • içinemi soktun

0|0
    0|0
  • Kızlığını mast yaparken bozmuş olsan acısını da baya baya hissederdin emin ol :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• doktora git bizden nerden bilelim.

0|0
    0|0
  • 3-4 cm. soktuysan gitmiş olabilir, bir de az da olsa acı hissetmen gerekirdi, jinekolog muayenesi dışında anlaşılmaz başka türlü

0|0
    0|0
Yükleniyor...