İlk ilişkide kızlık zarının yırtılması çok mu ağrılı?

Kızlık zarım neredeyse tamamen kapalı deliksiz daha yeni farkettim ve kızlık zarı yırtılması acısından hiç korkmazdım şu an aşırı korkuyorum çok mu acıyor

1|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Ya güzel kardeşlerim, genç kızların bu anlamsız korkusu nedir böyle. İlk ilişkide zevk ya da acı hissetmeniz tamamen sizin ve eşinizin cinsel ilişkiye yeterince hazır olup olmamasıyla ilgili bir durum. Eğer eşiniz bilinçli
    ve anlayışlıysa, aceleci davranmaz ise o anlar sizin yaşamınızdaki en güzel anlar olacaktır. Yapmanız gereken tek şey o anı yaşamadan önce zihninizin rahat olması, eşinizle ilişkiye başlamadan önce uzun uzun sarılıp öpüşmeniz, birbirinizi okşamanızdır. Bunu yaptığınızda vücudunuz hemen tepki vererek vajinanızın gevşemesini ve içerisinin yeterli kayganlığı sağlayacak sıvıyı salgılayacaktır. Eğer penisin içinize girmesi için aceleci davranmazsanız üzerine hafif hafif oturduğunuzda kendiliğinden vajinayı aralayarak yerini alacaktır. Bu esnada kızlık zarı yırtılırken duyacağınız acı bir iğne battığında duyacağınız acıdan daha fazla olmayacaktır. Günlük hayatta bu acıyı defalarca duyuyorsunuz ama hiç önemsemiyorsunuz. Kadının ilk cinsel ilişkisinin kabusa dönmesinin tek sebebi kafasına yerleştirmiş olduğu gereksiz aşırı korku ve buna bağlı olarak ta kendisini kasmasıdır. Rahat olun, acele etmeyin. Eşinizde anlayışlı ve sabırlı olursa çok güzel bir an yaşarsınız.

2|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Gell gel güzelim gel bak hic acimiycaaaaakkkk ;-))

0|0
    1|0
  • Kişiye göre değişiyor

0|0
    1|0
  • bişey olmaz korkma sakin ol relax oL

0|0
    1|0
  • Bu ne korku yaa sevdiğinle evlenince yaptıktan sonra problem ne ki?

0|0
    1|0
  • korkmana gerek yok. çok acımaz.

0|0
    0|0
  • Korkmaaa

0|0
    1|0
  • rahat olduğun sürece sıkıntı çekmezsin

0|0
    1|0
  • Seninki çok nadir bir durum deliksiz kızlık zarı olması deliksiz olduğundan dolayı aşırı acıyacak demek istemem yalan olur ACAYİP fena aşırı aşırı aşırı acıyacaktır üzüldüm.

0|0
    2|0
  • La bide kiz ilk iliskiye girince kan mi gelecekmis cok irenc deilmi öyle biseyler duydum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kişye göre değişir vajına yapısına ilişki anındaki kasmayla alakalıda ve pertnerinin şeyinin büyüklüğüde etkili olur ve onun yapmasıyla alakalı

0|0
    1|0
  • Benimki nasıl bilmem ama korkuyorum ben de baya

0|0
    1|0
  • yaşamadan ögrenemeyiz :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...