Kapat

Vajinamın içindeki et nedir?

Bakireyim vajinamın içine bakınca hiçbir boşluk görünmüyor delik vs. Yani tamamdn kapalı orası et ile bu korkulacak bir durum mu cinsel ilişkide nereye girecek hiçbir delik yok?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• canım iki abcagının arasında delik varsa bu normal ama hiçbir delik bişi yoksa sorun sn söyle demek istiyorsun gliba vajinam var ama delik yok anlıyorum bakire oldugun için o senin zarın :D

1|0
    0|0
    • Zar etten mi oluyor?

• Yani baya et rengi tamamen kapalı orası bacaklarımı açıp içine baktığımda öyle görüyorum adetim nereden geliyor bilmiyorum küçücük bir et çıkıntısını var ordan galiba

• canım o senin kızlık zarın kızlık zarı esnektir ve adet döneminde kızlık zarın açıktır yani adet geldiginde acılır öyle bir yapıya sahip git vikipedi den bak resimli :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• saçma yorumlara kapılma. bir uzmana git tarifinin tıp ta latince adı vixxx yani küçük bir operasyonla vakti geçmeden yapılmalı. bende uzmanım ancak ebeveyn olmadan reşit olmayanlara bakmıyorum

0|0
    0|0
  • walla vajinanın içindeki eti yirim diye espri yapayım dedim benim bile midem kalktı laaaoooğğğ :3

0|0
    0|0
  • deliği yok abovvv

0|0
    0|0
  • sorgulama fazla

0|0
    0|0
  • Normaldir ilişkiye grmiş olsan açılır boşluk olur zaten

0|0
    0|0
  • sen merak etme adam bulur bir yerler

0|0
    0|0
  • Korkulcak ne var bunda, bakire olduğun için giriş çıkışa kapalı mutlu oluncak bir durum bu

0|0
    0|0
  • Normal Olması Gereken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vajina girişi o şekilde etle kapalı gibi durur. Vajina açılır kapanır bir kas sistemi ile ağzından kapalıdır. umruğunuzu sıktığınızda yan taraflardan göründüğü gibi yani.

0|0
    0|0
  • Yaratıcılık budur

0|0
    0|0
  • :D nasıl soru la bu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...