Doğum Kontrol Hapları?

En güvenilir Doğum Kontrol Hap markası nedir? Cinsel ilişkiden kaç gün önce kullanılmalıdır?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benim partnerim Jasmine kullanıyor, cinsel hayatımız başlamadan 1 ay önce içmeye başlamıştı, düzenli içiyor 5 yıldır adet günleri hariç, biz memnunuz hiç hamile kalmadı, rahat rahat ilişki güzel oluyor.

0|0
    0|0
    • EİC Için teşekkürler, yardımcı oldumsa ne mutlu.

Erkekler Ne Diyor 4

• ilişkiden bir ayn önce kullanmaya başlanmalıdır. Jinekoloğa muayene olup başlanması gerekir. Kişinin durumuna göre ilaç verilir çünkü.

0|0
    0|0
  • en güvenilir doğum kontrol hapı soğandır:))) koku itibarıyla erkeği uzak tutabilir:))

0|0
    0|0
  • aspirin...

0|0
    0|0
  • yasmin iyi. Ama ilişkiden 1 ay önce adettinin 5. günü kullanmaya başlamalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdi şöyle ben kullandım doğum kontrol hapı ama korunmak için değildi sağlık içindi lakin uzun süre kullandığımdan bir sürü araştırmalarım sonucunda birsürü de bilgim var o haplar konusunda
    Cinsel ilişki için 2 . Kutua geçince koruma bağlanıyor ilk kutuda ek korunma kullanmak zorundasın ve ayrıca doğum kontrol hapı kullanırken herhangi bir ayrı hap vs aldığında ağrı kesici dahi olsa o süre ve ya günde ekstra bir korunma kullanmak zorundasın çünkü diğer haplarda birlikte etkisi kayboluyor ve her gün aynı saatte mutlaka almak o saatlerde içmek zorundasın eğer bir gün almayı unutursan ertesi gün diğer günün hapını da içmek zorundasın umarım yardımcı olmuştur ;)

0|0
    0|0
  • 1-2 hafta süresi var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...