Sevgilim penisiyle sıkıntılarım var. Ne yapabilirim?

Sevgilim penisi buyuk- kalin (25 cm) ve iliskiye girince hem doyumsuz hemde acitiyor. bir zamandan sonra zevktenten cok aci veriyor. Ne yapabilirim bu konuda? Artik bikkinlik durumundayim

Güncellemeler:
Yok arkadaslar yalanda soylemiyorum gercekten zevk almıyorum hatta sevgilimden soğumaktan korkuyorum

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• bende 25 cm yim ama kimse acı çekmediilk seferler harici sevgilinde mi bir sorun var acaba çokmu yüklenmekte sana

0|0
    0|0
    • Sert seviyor ama ben ölüyorum bittiğinde

• bende sert seviyrum ama malum yeri çok zorlamıyorum karşımdaki kişiyi de düşünmem gerek isterseniz bir kaç öneride buluna bilirm ama burdan yazarsam pek uygun olmaz sanırım

• teşekkür ederim eiç için

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu sitede hep kızlar 20den aşağı olmaz falan diyorlar ama büyük olunca da acıyor diyorlar..15den aşağıya bamya diyorsunuz ama büyük olunca şikayetçisiniz.. senin yapacağın birşey yok adam küçülttürecek değil penisini ancak doğum yaparsan rahat olur belki o da kalınlık açısından..

0|1
    0|0
  • Ölçtüğünüz cetvelde bir yanlışlık olmasın :) Türkiye'de anca atlarda görülür bu ölçü.

2|1
    0|1
  • uzun saplı bağlamaya kelepçe takıyorlar

1|0
    0|0
  • alabiliyormusun?

0|0
    0|0
  • Kol gibi maşallah

0|0
    0|0
  • Kemer diye beline bağlasın ;)

0|0
    0|0
  • ayril gitsin ozamn aci cekeceksen iliski yasamanin ne anlami var senin kide cok mu dar

0|0
    0|0
  • alabilecegin yeri işaretle orda çarşafla bagla hepsini sokamasın. bendenkide 26 cm tam ortasından çarşafla baglıyorum.

0|0
    0|0
  • Sevgilinin küçük çocuğuna ne isim koyacaksınız?

0|0
    0|0
  • Bunlarda işte azgın bakireler gün boyu evde böyle fanteziler kurup koltuğa sürtünüyorlar.

0|0
    0|0
  • yalanını skm senin alın şunu şurdan

0|0
    0|0
  • hayırdır aygır falan mı sevgilin onu sokunca ağzından çıkmıyormu

0|0
    0|0
  • Artık başkası tatmin etmez seni sevgilinin kıymetini iyi bil :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ya devam ya da ayrılın..

0|0
    0|0
  • içine alabileceğin kadarı ayarla mendil bağla gerisine :)

0|0
    0|0
  • Birazını kestirin kanka

0|0
    0|0
  • Sevgilinin 3. kolu hayirli olsun

1|2
    0|1
Yükleniyor...