Bir arkadaş yazmış kız kardeşiniz cebinde prezervatif bulsanız ne yapardınız. Peki hamile kalsa ne yapardınız?

çoguda bişi yapmam yazmış yerine koyarım falan yazmış tabi evlilik dışı konuşuyoruz çocuk i*nenin tekiyse veya hamile kaldı çocukta bıraktı kabul etmıyo bn sadece takılıodum dedi senn yüzüne karşı o zaman napardınız ?

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• kardeşimin yaşı 18inden küçük ise önce doktor sonra savcılık sonra suç duyurusu

sonrasından kardeşimi sırf hamile diye öyle birine vermem yada mahkum etmem kürtaj kaçınılmaz malesef

psikoloğa da gidebiliriz

sonrasında da kardeşimi yaşadığı çevreden bir süre uzaklaştırırım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• bayan halimle gider o çocuğu bi güzel benzetirim. Zaten evlendirmem kardeşimi öyle biriyle çocuk istese bile evlenmek kürtaj yaptırir.

0|0
    0|0
  • Olabilir normaldir mümkündür

0|0
    0|0
  • Hiç anlamam vallahi

0|0
    0|0
    • neyi anlamazsın ? :)

• prevantif-kandom-öncesi sonrası hapı bulmak bulabilme ihtimali görmek ne yapacağımı bilememek falan anlamam.

Erkekler Ne Diyor 5

• ciddi olsun olmasın fark etmez ben önce bir eşşeği bulurum sudana bağlarım sıkıca sonra sıpayı bulur bir güzel döverim eşek sudandan gelene kadar ... %96 öldürürüm zaten.

İyiki kız kardeşim yok. Soranlara cevabım evet turşusunu kurardım.

0|0
    0|0
  • üzülürdüm

0|0
    0|0
  • insan ogludur hata yapabilir ama böyle hatalar bizde affedilmez kız dedigin kendini bilcek öyle evlenmeden falan yanlış terss

0|1
    2|1
  • kürtaj başka yolmu kalıyo

0|0
    0|1
  • kimse büyük konuşamasın başa gelen cekilir burda şimdi şunu yaparım bunu yaparım demek yanlış olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...