Geç boşalmak için ne yapılır?

evet eczanedeki ilaçlar falan yan etkileri falan varmıdır önerirmisiniz marka model?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• İlacı boşver en iyisi doğal yoldan olanı. Arada bir çıkar sok o zaman geç boşalırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Tam bosalacakken kökünden kavra ve kelepcelermis gibi yap. Hiç su çıkmasın. Sonraki zamanlarda ise tam bosalacakken ilişkiye ara ver, devam et ara ver asla boşalma. 1 ayda kesin sonuç.
    Bak ben şu an nasıl erken bosalirim diye arastiriyorum artik. çünkü neredeyse 40 dakika sürüyor ve ilaca ihtiyac duyuyorum.

1|0
    0|0
    • hocam sıkıntı çıkmasın makineyi zorlamayalım?

• Ben incisozluk te okudum ve tatbik ettim. Ise yaradı ama pişmanım. Karı doyuyor ben devam. Bir türlü isim bitmiyor ve kalk artık diyor. Tavsiye etmem.

• malum ben 3-5 de gitsem hiç bir kadının boşaldığını görmedim şuanki senin halinle kadın boşalabiliyor mu yoksa o evreye ulaşamadan mı doyuyor? senin süreyi biraz düşürmen lazım o zaman, bende biraz arttırmam lazım yarım saat uygun aslında

• Geç boşalmak için mastürbasyon yapman lazım ama çok sık değil. Çok sık yaparsan boşalamazsın.
    Kaynak: Amerikan Pastası :D

0|0
    0|0
    • seksden önce mi?

• Hayır düzenli olarak diyordu amerikan pastasında :D Ayrıca evet seksten önce de olabilir.

• hocam yeterince düzenli çalışıyoruz yani :D ikiside çözüm olamaz çünkü seksden önce yapmayıda denedim hem azda olsa zevki düşürür

Yükleniyor...