Evlenmeden önce aynı evde 1 hafta yaşamak ve cinsellik yaşamak ne kadar doğru?

evlenmeden önce aynı evde 1 hafta yaşamak ve cinsellik yaşamak ne kadar doğru? br süre derken 1-2 hafta sadece...

Özellikle erkekler seviyorsunuz deli gibi eşinize aşıksınız ve sürekli ilşkiye giriyosunuz.. evlenmeden: 1 hafta beraber aynı evde kalmk istiyorsunuz ve eşiniz size eşlik etmeyi kabul ediyor.. hakkında kötü düşünür müsünz?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bence düşünce yapısına eğer kişinin ters düşmüyosa aynı evde bir süre yaşamalı. çünkü evlendiğindede benzer bir ortam olucak ve doğru bir evlilik yapıp yapmama konusunda kişiye fikir verebilir

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Sevişmeyi ayrı tutalım şmdilik ve şöyle diyorum ki: Aynı evde bir süre yaşamak gerekir. Çünkü insan karşısındakini ancak kendi doğal ortamında tanıyabilir. Dışarıda her zaman taktığımız sosyal maskelerimiz vardır. Biraz birlikte yaşayıp kişinin içini de görmek gerekir.

Sevişme konusuna gelirsek, bahsettiğin durumda neden kötü düşüneyim ki. Sevdiğim kadın hakkında kötü düşünmem, kaldı ki sevişmeyi kötü birşey olarak görmüyorum. Seven insanlar sevişmeyecek de yoldan geçen rasgele kişiler mi sevişecek.

Eğer önceden de ilişkiye giriyorsanız, son hafta birlikte yaşayıp yine ilişkiye girmeniz zaten normaldir. İlk kez o son haftada ilişkiye girecekseniz de ben kendi adıma, sevişip tensel uyumu keşfetmenin daha uygun olduğunu, birlişmenin daha ritüelsel olması açısından evliliğe saklanmasının daha heyecanlı olacağını düşünürdüm o durumda.

2|0
    0|1
  • valla bir çok erkek söyle:ısrar eder birlikte olur sonra ..sen o*sun evlenmeden altıma yattın der...yapar mı?yapar...ben olsam vermem evlenmeden...

0|0
    0|0
  • - Evlilik noktasına gelmiş ise, ne gerek var ?

- Seviyorsa aşıksa sürekli ilişkiye girmez. Evliliği bekler.

0|2
    0|0
  • Eğer resmi işleriniz, nişanınız tama ve dolayısıyla düğün hazırlığı başladıysa neden olmasın. Hiç olmazsa ilk geceye daha hazır olursunuz.

0|0
    0|0
  • yumurta ağzına gelmiş evlenmeye ramak kalmış öyle bır duruma kötu dusunurmusunuz dıyosrun ya evlenecek durma gelmıs bırı aslında sabretmelı ama madem öyle bırsey yaptı dıyelım ne kötu anlıcak yapcagı kısı yabancımı? esı bır nevı ama sabretmek en guzelı..kimse kötü anlamaz yani bu durmda taraflar arası

0|0
    0|0
    • soru yanlş yzdm sanırım evlenmeden 1 hafta öncesi değil kardeş.. evlenmemize 2 yıl kaldı.. ilk defa böytle birşeyler deneyelim istiyoruz. Çünkü abim 10 yıllık eşinden ayrıldı.. doğal olmak şart zaten görmeliyim..

• hım bu durum sakıncalı ama nişanlı isen kendi tercihin bilemiyorum...sonucta evlenecegın kısıyı bılen tanıyan sensın ...cogu kısı nısanlı ıkende evlı gıbı yasıyor ama öyle olmayanda cok tercıh ce yasam bıcımı ıste kısıye göre degısıyor...

• Bu bir haftanın doğaçlama olması gerek, malum 1hafta evli kalıp boşananlar var, son bir deneme olmazsa güle güle diyebilmek.

0|0
    0|0
  • Öneri: Evlenmeden önce uzunca bir süre erkek arkadaşınla aynı evde yaşa fakat cinsel ilişkiye girme. Hatta uzunca bir süre aynı yatakta bile yatma. Önce kişiliğini öğrenmelisin.

0|0
    0|0
  • soruyu sadece benmi anlamadım arkadaşlar.evlenmeden önce hangi eşim :) ilk o açtıysa niye kötu düşünsün ki gemileri yakmış zaten.yok kurdelayı ondan önce başkası kestiyse sikintili demektir :(

0|0
    0|0
  • karsıyım ben

0|1
    0|0
  • İlişkimiz ciddiyse neden kötü düşünüyümki

0|0
    0|1
  • Yanınıza 3-5 kişi daha alın. Civcivli olur. Hep beraber takılırsınız.

0|0
    0|0
  • O kadar beklemişim 2 hafta daha beklerim.

MAdem beraber yaşayacaktık en baştan gelseydi.

0|0
    0|0
  • neden sadece 1-2 hafta? tattirip evlilige ikna icin mi?

0|0
    0|0
    • deneme amaçlı ya bakıyoruz hani nasıl anlaşıcaz çnk sürekli kavga eden bi çift olmaya başladık..

• yok ikimizde iyiyiz ama kadının görevi yuvasını güzellştrmek onun görevi korumak. yk sorun olmuyo..

• gorevin bu ha. iyiymis :)

• bunu teklif etmem kabulde etmem hic beraberlik yasamasak bile imza atilmadan asla.

0|0
    0|0
  • zaten evlilik olucak ne gereği var

0|0
    0|0
  • bence sakın ama sakın gime. daha evlenmeden sevgilinle ilişki yaşarsan sevgilin daha önce çıktığın erkeklerle de ilişki yaşamıştır ya da ayıp şeyler yapmıştır diye düşünür.

0|0
    0|0
    • bekaretimi kendisine verdim ben ilk erkeğim.. Böyle bişiy düşünmesine imkan yk ilk erkek arkadaşm :)

• salla gitsin ha bir hafta önce ha bir hafta sonra farketmez takılın derim

• evlilikten sonraki günlere ne oldu ? öncesinde yaşamak neden bu kadar önemli ? evet düşünürüm tabi ! diyeceksiniz ki zaten evleneceksiniz ne olacak ? bende size sorarım siz gaybı bilenmisiniz kesin vlenilecek gözüyle bakıyorsunuz kesinlikle ters bir durum .

0|0
    0|0
  • Kötü düşünülecek ne var onu anlamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk gecenin büyüsü bozulmamalı

0|0
    0|0
  • kULLAN AT İŞTE..

0|0
    0|0
Yükleniyor...