Ya çok kötü bişey oldu (+1)?

Ya afedersiniz bugün sabah tuvaletten sonra silmek için peçeteyi biraz fazla bastırdım kayıp vajinama geldi biraz acıdı sifonu çekecekken bir baktım kanlı peçete vardı kontrol ettiğimde kanamıştı regl günümde değildi bir silişten sonra geçti kan falan kalmadı çok korkuyorum bekaretim gitti diye ama emin değilim biraz kan geldi. Bugün hep kontrol ettim arada kan geliyor mu diye gelmiyor ve parmağımla biraz baskı uyguladım hala çok dar ya anlamadım yardımcı olur musunuz? Bekaretim mi gitti yoksa farklı birşey mi? İşi dalgaya almayın lütfen özellikle kızlara sorum

1|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• ben de aynı şeyi yaşadım temizlik yaparken lif kaydı adet dönemimdi kan geldi ama ağrı olmuştu noldu bilmiyor aradan 9 ene geçti hala aklımda evlenince ne bok yiycem onu düşünüyorum kimse de inanmaz

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir keresinde internette okumuştum uzmanlardan birisi fazla baskının kızlık zarını bozabileceğini yazmıştı.. vajinaya birşey girmese bile baskı olursa bozulabileceği yazıyordu..

1|0
    0|0
  • Tırnakların uzun mu?

0|0
    0|0
  • Dikkat et biraz merak etme bişey olmamıştır ;) sana güvenmeyen insanla birlikte olma zaten ;) sen kendini biliyorsun vicdanen rahatsın salla gerisini ;)

0|0
    0|0
  • zar denilen şey vajinanın ( kişiden kişiye değişir ) 1 cm ile 3 cm arasında durur... eğer peçeye bu aralık içerisinde içine girdiyse 2 seçenek var ya kızlığın bozuldu ya da zarar gördü... bunu tam olarak anlıyabilmen için doktora gitmelisin... büyük ihtimalle ki peçetenin girdiğini ve daha sonra parmağınla zorladığını söyluyorsun kızlık zarın bozulmuş olabilir...

0|0
    0|0
  • sende de ne vajina varmış hah demeden almış kol gibi ::))

0|0
    0|0
  • Gitti kixlik mal

0|0
    0|0
  • Masil bastirdiysan artik

0|0
    0|0
  • zedelemişsin korkma bişey olmaz ama vajinana dikkat et owww

0|0
    0|0
  • daha kıçını nasıl sileceğini bilmiyorsun. arkadan öne silersen bu olayı geçtim en başta idrar yolu enfeksiyonu olmak üzere enfeksiyonlara zemin hazırlar. önden arkaya olacak.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum bence zedelenmistir baskıyla

0|0
    0|0
  • bozulmuş olabilir tırnağın varsada olur kanda çok ve devamlı gelmez işte dediğin gibi az bişy çıkar zar bozulunca

0|0
    0|0
  • Öyle bozulmaz yaa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Annene derhal soyle de ileride inanmayan biri olursa annen de biliyor olur ve namus bekcilerinin yuzune tukurebilirsiniz. Ben yine de sadece zedelendigine ama yirtilmadigina inaniyorum. Cok koth hissediyorsan kendini parmaginla yoklama. Al bir ayna onune otur kendin bak.

0|0
    0|0
  • Adet dönemine çok uzak bir zaman dilimi ise belki zarı zedelemiş olabilirsin. Acımış olması da zaten buna işaret. Ciddi bir yırtılma olmadıysa problem olmaz. Ne durumda olduğunu anlamak için bakıp görmek gerekir.

0|0
    0|0
  • nasıl bastırdın oyle tatlım yaaa

0|1
    0|0
  • O kadar kolay gider mi ki?

1|0
    1|0
    • bilmiyorum gerçekten ama kanadı işte gitmiş mi demek

• Ben de bilmiyorum ki canım yaa

• Tarhiş olmuştur. merak etme

1|0