Kız kardeşinizin cüzdanında prezervatif bulsanız ne yaparsınız?

Sorum özellikle beylere bekar kız kardeşinizin çantasında yada cüzdanında prezervatif bulduğunuzda nasıl tepki gösterirdiniz?

Cevaplarınızı merakla beklyiorum :)

0|0
846

En İyi Kız Görüşü

• yok vururdum yok keserdim bu ne? koyunmu kesiyorsunuz? siz yaparken güzel kızkardeşin yaparken namus! namus sadece iki bacak arasındamı? namus bu kadar basitmi? insan canı bu kadar kıymetsizmi? erkeğim diye geziniyorsunuz.

bırakın bu işleri hadi kızmanızı, hadi (tavsip etmiyorumda) iki tokat atmanızıda anlıyorumda keserim yutttururum felan bunlar boş laf. gayet normal beyler alışın derim ...

3|3
    0|0
    • agzina saglik ;)

• Sendeki durum gerçekten enteresan !

Biri yazmış "benim kız kardeşimin doğum kontrol hapı kullanıyor bende biliyorum" demiş. Sende yuh demişsin birde yuh kelimesini uzatmışsın?

Şimdide burada " keserim yutttururum felan bunlar boş laf. gayet normal beyler alışın derim ..." diye yorum yapıyorsun?

Tipik Türk kızı, etrafa bak yadırgayan varsa sende yadırga. Baktın ki çoğu normal diyor, hemen sende normal de.

• ben yuhhh kelimesine herşeyi sakince karşılamasına dedim. herşeyin ölçüsü olmalı. ben öyle bir öyle bir böyle kıvırıan biri olmadım hiçbir zaman lafımın herzaman arkasındayım.erkeğim diye gezinen birçoklarından da daha mert daha delikanlıyım.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 46

• Kadınların çantası karıştırılmaz diye bir yorum yazdım. Fakat beğenmeyenler çıkmış:)

Bazılarıda vururum kırarım asarım keserim diye yorum yapmış.

Peki soruyorum sizlere; Sizin bacınız namusunuz oluyorda.. Yine sizin evlilik dışı birlikte olduğunuz kadınlar namussuz mu oluyor ? Bunların abileri kardeşleri yok mu ? Madem kendi kız kardeşiniz bir ilişki yaşıyor diye öldürüyorsunuz da neden bir başkasının kızkardeşiyle birlikte oluyorsunuz ? Neden bu sitede bile kadınlara yalakalık yapıp onlara bir takım tekliflerde bulunuyorsunuz ?

Yorum yazmadan önce olaylara biraz da karşı pencereden bakın.

Ben bu durumu tabiki tasvip etmiyorum yanlış anlaşılmasın fakat kızların peşinden ayrılmayıp onlarla yatmak için yapmadığı şebeklik kalmayan kişilerinde gelip sahte delikanlılık yapması inanın çok saçma.

4|2
    0|1
  • Ben normal karşılarım, benzer durumlarla karşılaştım ve gayet normal karşıladım ve hatta cinsellik konularında bolca sohbet ettiğim kişilerde oldu.

Bir erkeğin bir kadını arzulaması ve istemesinin doğal olduğu kadar, bir bayanın da çantasında prezervatif taşıması, istediği zaman istediği erkekle olabilmesi. Bunun içinde güvenli yöntemlerden birini tercih etmesi kadar doğal başka ne olabilir ki ?

Tabi o erkek dünyaya at gözlüğüyle bakıyorsa her şeyin anlamı bir anda değişir.

2|1
    1|1
    • kendi ailende mi benzer durumla karşılaştın?

• Sayın rodrigo

Normal kız arkadaşlarım arasından da, akrabalarımın kızları arasından da.

Ben bu konularda biraz fazla rahatımdır, beni tanıyan ister akraba, ister aile dışından, bayanlar gelip çok rahatlıkla takıldıkları veya merak ettikleri konuları konuşurlar benimle. 2012 yılındayız ve her konu ve bilgi bir tuşa basmak kadar yakın. İnsanların bilgisizce veya yanlış bilgilerle hatalar yapacağına, bilgili ve bilinçli şekilde hareket etmeleri her zaman için en sağlıklı olanıdır.

• selamün kavlen.öncelikle iğrenç bi soru bunu belirtmezsem ölürüm kızkardeşim yok bir kuzende yada komşu kızında bile görsem kıyamet olur başına koparım o kızın sorunun sonuna koyulan o gülücük ayrıca çok iğrenç seni bir abi yakaladıysa ve ona istinaden sorulmuşsa bu soru ve hala gülücük varsa sonda söylenecek tek şey var ... file in the blanks.kafana göre

1|0
    2|2
  • Önce bunun neden çantasında veya cüzdanında ne biliyim çekmecesinde nerde olursa artık bulursam neden bulundurduğunu zorlayarak öğrenirim.Eğer işin içinde biri ile seks yapması yatıyorsa Kafasına geçirirdim oksijensiz kalıp ölmesini sağlardım.Ancak sadece bulundurduğunu veya ne biliyim bi arkadaşına ait olduğunu öğrenirsem pek bişi yapmam...

0|0
    0|0
  • aklıma iki yorum geliyor

1- merak ettiği için incelemek istemiştir ama küçük ihtima

2-cinsellik yaşıyor hamile kalmamak için

1|0
    0|1
  • Yaşı 17-18 ve üstü ise en fazla çeker bir köşeye konuşur, her şeyi öğrenirim. Belki de birkaç nasihat. Başka bir şey yapmam.

1|1
    1|1
  • Kız kardeşim yok. Ama olsa bile cüzdanını çantasını karıştırmam. Oldu ki denk geldi gördüm, gördüğümü belli etmem, çaktırmam, konuşmam birşey demem. Herkesin kendi hayatı. Ve kız kardeşimin kararlarına saygı duyardım. Cinsellik kötü birşey değil sonuçta. Yaşı çok genç ise lise vb o zaman belki tepkim olabilirdi ama bunu da nasıl konuşurdum bilemiyorum. Aramızdaki samimiyete bağlı birazda. En azından yaşayacaklarını biraz daha bilinçlenince yaşasın.

0|1
    0|1
  • yediğin b*kun kepçesini yanında taşımana sevindim.cüzdanını niye karıştırdığım konusunda verilebilecek kabul edilebilir bir yanıtım olmadığı için kendini şanslı sanma.sadece hafifletici sebep olarak gördüğüm için seni güçsüz olan sol yumruğumla dövücem.

0|0
    1|1
  • yorumları okudum çok üzüldüm yazık toplum ne hale gelmiş kız kardeş namusdur birlikte oldugu kişiyide kendisinide vururdum namustan kıymetli ne var lan midesizler

1|1
    5|1
  • evli olduğu için çocuk istemiyorlar heralde diye düşünürüm.

2|0
    0|0
  • çok ayıp birşey bence..insan abisinden prezervatif saklar mı..bana da lazım olabilirdi..düşünmesi gerekti..

1|0
    3|2
    • Oglum sen nasıl bişeysin lan öyle oglum nasıl yetişdiniz lan siz delikanlılık die bi kavram ugramadımı sizin orlara ulan benim namusum öyle bişey yapacam Allahıma cinayet işlerim

• Kadınların çantaları işte bu yüzden karıştırılmaz. Karıştırmayacaksın ki.. Böyle acı ama gerçeklerle yüz yüze gelmeyeceksin.

2|0
    1|1
  • ona hiç çaktırmam, ama korunmayı akıl ettiği için sevinirim.

2|1
    1|3
  • bu insanlar ne kadar rahat olmuş kız kardeşin başkasıyla yiyeşecek sende bunu bilcen bişi yokmuş gibi yapacan...ulan rusyada falan olsak neyse orda böle şeyelre takılmıolar bizde 2 günde adını o... çıkarırırlar hem takıldıgı çocuk i*nenn tekiyse ne olcak her şeyi geçtim insanının dogası geregi bnce bunu kaldıramaz

0|0
    0|0
  • sen erkek kardesının odasında sutyen bulsan napardın

1|3
    2|1
  • görende sanır gerçekten çok kapalı bir toplumuz.Türkiyede bekaret oranı kesinlikle yüzde 50 üzeri değil.

0|0
    0|0
  • sebebini sorardım başta...

promosyon vermiş olabilirler lazım olur diye saklıyo olabilir.

çocuklardan hiç hoşlanmıyo olabilir

kürtaj yasaklanırsa ekstra tedbir amaçlı olabilir

0|0
    1|1
  • Oturur ben nasıl kardeşimin çantasını veya cüzdanını karıştırdım, bu kadar mı şüpheleniyorum ondan diye bir kendimden soğurdum

0|0
    0|0
  • nerden bulduğunu sorarım. merak etmiş de olabilir çünkü. illa çantasında falan var diye ilikiye girmiş değildir ya. ha yok ilişki içinse yediririm ona o kondomu!

0|0
    0|0
  • kardesıme derdım o benım esyam kaybolmustu iyi buldun onu kırmadan onun haberı olmadan alırdım sonucta o benım kardesım kırarsam belkı bır umur boyu çekınır yuzu kalma en ıyısı bu dıye dusunuyorum

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 7

• anlamadığım nokta şu namus ahlak palavrası yapanlara bakın şurda ya?

sevgilisi yanında taşıyınca sorun değilde kız kardeşinde buluncamı yediriyorsunuz ona?

çok güldüm vallahi. bakarsan başkasının namusuna bakarlar namusuna o kadar basit olay.

hiç birşey yaşamayıp kendine sahip çıkan erkeklere lafım yok tabi.

1|2
    0|0
  • Beni alakadar etmezdi ...

0|1
    0|1
  • balon yapar eline veririm

2|3
    1|1
  • bu zamana kadar niye anlatmadın lan kancık insan ablasından saklarmı ayıp der bi tane yapıştırırdım sonra da beraber dedikodu yapardık. :D ama kız kardeşim yok malesef.

0|0
    0|0
  • habersiz davranma derm konuş

0|0
    0|0
  • oha napıyor :S yoksa lez mi asdlkajfkdjk :D

1|1
    0|1
  • Aklını alırım onun

0|0
    0|0
Yükleniyor...