Evlenene kadar bakire mi kalırdınız?

Evlenene kadar yapmaz mıydınız? ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
kızlar size ne oluyor :)ben erkeklere sormuştum aslında .ama cevaplarınız için teşekürler:)
şahsen kız olsaydım kesinlikle kalmazdım

0|0
138

En İyi Kız Görüşü

• O kadar erkek bu zevki yaşarken neden bayan kendisini bu konuda evlenene kadar tutsunki kuran bu yazmıyor erkeklere serbest diye herkes kendi namusuna sahip çıkmalı bu konuda o zaman hem erkek hem bayan.

2|2
    2|3
    • Yani diyorsun erkekler yapıyor ise kadınlarda yapmalı:))

• hayır o şekilde söylemek istemedim daha farklı şekilde anlattım neyse önemli olan yalnış anlaşılmamak doğrusu anlaşılmış.

• herkes kendisinden sorumludur baskasının yaptığını herkes yaparsa

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Bakireliğin beyinde olduğunu düşünenlerin evlilik öncesi ilişki yaşaması hatadır.Bakirelik; hem beyinde hem nefiste hemde kaybedilmemiş kızlıktadır. Bunların hepsi birbiriyle sıkıca bağlıdır.Bakireliğin beyinde olduğunu düşünenler nefislerine yenilir ve 1 anlık heyecan için bakireliklerini kaybederler. düşündüğü için değil nefsine karşı koyamadığı için yaşarlar.Sonra adı namus beyindedir olur.Beyin ile herşey düşünülebilir ama cinsel anlamda herkes istediğini yapamaz cinsel özgürlük diye bir şey yoktur.Evlilik öncesi bakireliğini kaybedenler ya çok geniş rahat bir ailede yetiştirilmiş yada türkiyede yaşayan türk vatandaşı olup dini özgürlüğüne sahip biridir.Çünkü bakirelik ahlak görgü ayrıca din kuralına da girer. Gelecek vadetmesi beklenmez. Rahattırlar. geniştirler.Evlendikleri adamda bu şekilde olacaktır.Sağlıklı hoşgörülü bir evlilik olmayacağından sonu hüsranla bitebilir.Çocuklar sıkıntılı yetişirler.Bakireliğini kaybettiği için eşi önemsemez.Ve bir erkek evlense bile bu sorunu mutlaka unutmaz.erkek sevdiği için evlenir belki ama ilerde sevginin bitmeyeceğinin garantisi verilmez.Namusun beyinde old.düşünenlerin bunlarıda hesaba katması gerektir. Bi bakirelik deyip gelip geçmemek gerek bir çok şeye sebep olabilir.Bizde kızız her kula verilen nefis bizdede var..

2|5
    1|0
  • benim verebileceğim cevap 'çoktan yaptık, geçmiş olsun' olur bu soruya. ama evlenmeyi yine de beklemezdim, kendini hediye paketi olarak görenlerden değilim.

4|3
    3|1
  • Namus bekciligi, gelenek ya da tabu olarak gördüğümden değil.

İstemiyorum. O kadar. :/

1|3
    1|1
  • bence zamanı gelince yaşanmalı herşey..Her sevgili olduğun adamla yatacaksın diye bir şart yok.Aşk duyguların ötesinde bir kavram eğer bu düşüncesizlik yapılıp kirletilecekse orada dursun herkes.Bu işi kaldırabilmek çok zor bayanlar için özgür ruh vs hikaye..Yaşayanlara saygım sonsuz ama ben 6.5 yıllık ilişkiden aldatılma sonucu ayrılında diyorum ki çok şükür yaşamamışım.Bu karakterle,bu düşünce yapısıyla yada eğitim düzeyiyle alakalı değil..Ruhla alakalı..O yüzden eşinle yaşamak en güzeli

0|4
    1|1
  • bakire olsaydım evlenene kadar bakire kalamazdım..geçenlerde ayrıldığım sevgilime aşıkdım...bakireliğimi ona seve seve veriridim...pişmanda olmazdım..benim tek üzüldüğüm o karşıma çıkmadan başkasıyla yapmış olmak..evlenmeyi pek düşünmüyorum zaten..rahibe teresa olmayacakdım sonuçda..bana göre hiç değil..

1|2
    2|3
  • evet

0|2
    1|1
  • kalırım kalacağğım

0|0
    0|0
  • çok geç :D :P

3|2
    2|0
  • Bu kızlar özellikle nefsne sahip çıkamıyorlar sonrada tutturuyor zar nedr ki neden önem verirsinz feln filn .. Kimsenin zara taktıgı yok zaten asıl bahsettikleri ruhunun bakire olması he her sevgilim dedigiylede birlkte olan birnin erkekler içinde geçerli ruhunun bakire olması söz konusu olamaz iyi bir insanla bakireligi karıştrmayın kimse size sen o..sun fln diyemez zatn hakkı yok ama ruhen o saf duygular kaybolmaya mahkum malesef..

Ben evlencegim insanla berabrm zatn yapmadım evlene kadr yapmam.Gelinligi giydiigmde herkesn beni melek gibi gördügü gibi kendimide öyle hissetmek isterim.Kimsecikler alınmasın ama bu bir gerçek Kızlarda artık çok mantıklı düşünemyr ama cok güzel bir ilişkn vardır yapmışsındr onada saygım sonsuz 25 yaşından sonrada evlenmemişse istedgi gibi yaşar ama artık bayanlar 14 15 yaşlarndan başlıyor malesef ozamana kadrda baya erkkle birlkte olmş olur demekki ne diyim allah akıl fikir versin.

1|8
    2|0
    • düşüncelerinden dolayı ne mutlu size :) ewli değilseniz umarım ewlenceğiniz kişi sizi çok mutlu eder...:)

• Dusuncelerime resmen isik olmusun :)

• Teşekkür ederim arkadşlar :)

• yapmadım yapmamda. ilerde evlendiğim zaman çocuklarıma ve eşime başım her zaman dik durmak ısterımm. ha bakire olmayanlara da yaptığın seylerden pişman olmamak gerekır. severek birlikte oluyorsun sonucta...

1|4
    1|1
  • yapmam diyorum ben başkasını bilemem

0|4
    1|0
  • sevdıgım ınsan yıne karsıma cıksaydı yıne ilişki yaşardım

allaha şükür yaşadıklarımın hiç birinden pişman değilim

her bir sanıyesını dolu dolu yaşadım

1|2
    2|4
    • demekki doğru zamanda doğru insan çıkmış.peki ne yapıyorum ben dediğin oldu mu yapmadan?

• senin dedgin gibi olsun :)) baristik mi ?

• barıştık tabıkı ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• kesinlikle evet ve şunu bil ki günümüzde evlilik öncesi bekaretini kaybeden o kadar kız varken kaybetmeyenler parlayan yıldız gibidir

2|4
    3|1
    • niye parliyorlar anlamadim?Bilmem kac milimlik zar , saglam kalinca icerde repkimeye gurip enerji mi uretiyor? Ha pardon sen fiziksel parlamadan bahsetmiyorsun.Manevi olarak nasil bir saflik verecegini anlamiyorum.Birini seversin beraber olursun, yuzunde mutluluktan gulucukler acar ya iste o zaman anlarim nasil parlayabilecegini.

• doğru sıfır km her zaman ikinci elden değerlidir.

• parlamak şu anlamda düş?nsenize çoğu kız sizdn önce iliskiye girmiş kaç defa kimlerle nerede naptgnı nerden bileceksin o yüzdn bakire kız parlarda ışık da saçar

• ben bakireyim evlenmeden istemiyorum...

0|1
    1|1
    • bakire kızlar için bakir demen gerekiydu sanırım :)

• sen bakire olamazsın :)))

• tamam tamam bakirim işte kelimelerin önemi yok önemi olan evliliğe kadar kendimi saklamam :D

• erkek oldugum halde evlenemeden cinsel iliskiye karsiyim dinen ve ahlaken uygun bulmuyorum

2|4
    1|0
    • Ama erkeler bakire sayılmazki iyiki dişi olarak dünyaya gelmemişim onca yıl bekle zor iş bunu onlar başarıyor biz başaramıyoz ne aciz varlıklarız

• şahsen ben bir erkek olarak evlenene kadar bakir kaldım.

0|0
    0|0
  • Kendisi için iyi olanı yapmalı

0|0
    0|0
  • ukalalık olucak boşver ;)

0|0
    1|1
  • Bakirelikmi kaldi artik bn pek goremiyom artik :))

0|0
    2|1
  • bence bayanlar sadece zara takılıyor.sen bakire olsanda ruhun bakire olmayabilir. zarı korumuşsundur ama yemediğin halt kalmamıştır. bence bedenen ve ruhen bakire olmak önemlidir. erkekler içinde bu geçerli. biz insanız hayvanlar gibi davranmamalıyız değilmi?

insan nefsine hakim olamadiği için türlü türlü bahanelerle yaptiklarini hakli göstermeye çalişiyor.

bence erken yaşta evlenmek en güzeli. günahta işlememiş olursun hem

0|2
    1|0
Yükleniyor...