Bakirelik gidince Kilo alınır mı?

Netten o kadar araştırma yapmama rağmen, bir sonuç bulamadım. Bir takım aklımıza takılan problemler var. Bayan arkadaşlarım, bilhassa evli olan kardeşlerim yardımcı olur musunuz?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş entersan bir soru sormuşsunda burada gerçek anlamda cevap hafızasına sahip birileri çıkar mı bilemiyorum.

0|0
    1|0
    • Abi şu rezillige bak ya utanıyorum ben toplumumuzdan.
      Ben saygı çerçevesinde soru sordum ama gelen cevaplara bakar mısın.

Üzülüyorum ben burada çünkü eşim çok üzgün ve aklıma gelen tek şey buydu. Sormak istedim sordum.

Bilmemek ayıp değildir ki.

Neyse çok teşekkür ederim.

Sizin gibi mütevazı birilerinin olduğunu görmek beni sevindirdi.

• teşekküler yorumun için sağolasın, eic de tekrardan teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bakirelikle alakası yok ama kilo almanın sebeplerinden biri (spora, düzenli beslenmesine karşın) tiroid bezinin az çalışması, bir doktora gitsin bir anda o kadar kilo almak normal değil sanırım.

0|1
    0|0
  • Bunun bakireliğin gitmesiyle alakası yok. Kadının cinsel hayatı aktive olduktan sonra kadın vücudunda birtakım bazı değişimler olur. Vücut hatları değişir. Daha kadınsı bir görünüme kavuşur. Belki biliyorsunuzdur. Kadınların yağ dokusu daha çok. Bunun nedeni de kadınların o kıvrımlı (kadınsı) hatları o vücuttaki yağlarla yakalıyor. Cinsel hayat aktive olunca (düzenli cinsel birlikteliklerden bahsediyorum) Birtakım hormonlar salınır bu da tabi ki kadının yapısını değiştiriyor. Bundan kadınlar daha çok yağlanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey

0|0
    0|0
    • Nereden biliyorsunuz? Lütfen bana kaynak gösterin.

Kanıtlanmış mı bu? Herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir belki de.

• Alın Size çapsız sığ insanın akameti. Bolca sallar salladığı şeyi de karşıya kabul ettirmeye çalışır. çünkü bir şeyi biliyormuş gibi gözükmek, ona toplumda bir rütbe sağlayacaktır, en azından o öyle düşünür. Asıl problem aslında budur. insanların söylediklerine inandığını görmek onu tatmin edecektir, kendini bir şey sanacaktır. Kesinlikle tartışmaz, onun dediği neyse, gerçek odur. Aksi fikirleri kesinlikle kabul etmez, araştırma gereği de duymaz. Bildiği şeyin aslında yanlış olduğu gerçeği, her şeyden önce onun içini rahatsız edecektir çünkü. Bu tür insan asla "ya benim bildiğim yanlışmış." diye düşünmek istemez.

Eksenini geniş tutmaya devam et.

• Hayır alınmaz

0|0
    0|0
    • Kaynak nedir?

• Zaten spor yaptığını söyledim.

Ve senin bahsettiğin *evlilikten sonra Kilo alınır *bayağı bir zaman olması gerekir.

15 günde 7 Kilo diyorum 15 günde.

Doğru dürüst bişey yemiyor zaten çalışıyor ve sporda yapıyor.

• Doktora gidin o size açıklama yapar hormonal birşey olabilir biz kesin birşey söyleyemeyiz ama bekaret ile bir ilgisi olmadığı kesin.

• Abi siz nerden geldiniz bu dünyaya, azıcık beyninize oksijen gitsin

2|1
    0|1
    • Edepli ol canımı sikma benim.

• içine bol bol protein alınca daha çok kilo almak yerine kas yapmaya yarıyor :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşım bekaretle alakalı değil. yaşam düzenindeki değişiklikler buna sebep olur.
    *bir kere yemek alışkanlığı değişiyor. senin yediğin saatte ve senin yediğin yemekler.
    *bekarken diyetler kendine dikkat etmeler varken evlenince bunlar bitiyor.
    *bekarken aktiviteler fazla iken evlenince hareketsizleşiyor.
    ...
    kısacası hayatı tamamen değişiyor. değişiklik de kilo yapıyor. bekaretle hiç alakası yok.

0|0
    0|0
  • Oncesinde ani kilo degisimleri oldumu. 7kilo cok fazla. Troid hormonlarina baktirin. Ve tuzu az tuketsin, tuz suyla vucutta yaga donusur. Kilo alma yeri vucutta neresi, kalca, gobek, basen gibi. Bazi ur turlerindede kilo artisi olabiliyor. En temizi bir doktora gitmek

0|0
    0|0
  • yok evlendikten sonra alınıyor genelde

0|0
    0|0
  • küçücük zarla ne alakası olabilir ki?

1|1
    0|0
    • Bilmiyorum arkadaşım. Benim soruma soruyla cevap vermeyin.

• sebebi neydiki :D kardeş sen bence hamilelikle karıştırmış olabilirsin.

• Benim aklıma troid bezi geldi, bir troide baktırın bence troid yavaş çalışınca kilo yapıyor haberin olsun.

0|0
    0|0
  • azcık beyin yaaa azcık başka sorularınız yok mu aptal saptal sorular.

0|0
    0|1
Yükleniyor...