Siz bu durumdayken tecavüze ugrasanız tepkiniz ne olurdu?

bu durumu anlayabilirmiydiniz? bence muhtemelen anlayamazdınız ama anladıgınızı varsayarsak tepkiniz ne olurdu.. şikayetmi ederdiniz yoksa hakettim deyip kenara çekilip otururmuydunuz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• şikayet ederdim çünki iradem sakat irademle yaptıgım bır sey yok. onlar ceza alırdı :D

0|0
    0|0
    • bonzai yi iradenle alıyorsun ama (:

• güzel yorum teşekkğrler

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Hangi durum anlamadım? Ama kimse haketmez tecavüzü, en ağır şiddetlerden biri Rabbim kimseye yaşatmasın. Normalinde hakkımı sonuna kadar koruyan biriyim ama Allah muhafaza böyle bir durumu düşünmek bir istemiyorum o çok uç bir psikoloji bilemeyiz, konuşmak havada kalır...

0|0
    0|0
  • hic kimse trcavuzu hakedecek bir sey yapmaz dostum? you understand?

0|0
    0|0
  • Tabikide sikayet ederdim ve linç edilmesi icin elimden geleni yapardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tecavüz dünya üzerindeki en aşağılık insanlık suçlarından birisidir. Hele ki küçük çocuklara, bedensel ve zihinsel engellilere, hayvanlara karşı işlenmişse cezası hadım edilmek ve ömür boyu hapis cezası olmalıdır. Maalesef modern yargı sistemlerinde hakettiği ceza verilmediği için doğal olarak hapishanede hakettiği ceza diğer mahkumlar tarafından kendilerine veriliyor.

0|0
    0|0
  • İnsanlar suç işlediği zaman direk ölmeyi mi hak ediyor sence?

1|0
    0|0
    • hayır tabiki ama sonuçlarına katlanmayı hakeder.. Bana kalırsa o zıkkımı sonucunu bile bile çeken kişi her şeyede katlanmalı diye düşünüyorum

• evet düşündüm dedigin gibi yanlış en azından ağır bir ceza olurdu ama bunun gibilere bir ceza verildigini düşünüyorum haksızmıyım?

• Hala yanlış bir düşünce,
      Bir insan uyuşturucuyu bilerek alsa dahi bu hali hak etmez. Ceza düşünceni değiştirmelisin ileride idareci olursan dediğimi anlarsın

• konu nedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...