Doğum kontrol hapının ve prezervatifin akıbeti ne olur ?

kürtaj yasağı gündemde

hamilelik haberi ebeveynlere smsle bildirilecek deniyor

peki yakında doğum kontrol hapı ve prezervatif de yasaklanır mı?

ertesi gün hapı da dahil.

aslında bu, dünyaya çocuk getirtme çabası tr deki genç nüfusun azalıp yaşlı nüfusun artmasından kaynaklanıyor ama yinede bu yasaklar fazla müdahaleci olmadı mı?

Güncellemeler:
bu kadar mı ses çıktı yani yaa çok yazıııkk :((((((

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Cok daha nahos müdahalelerin öncülü bunlar. Hani Amerikan hapishaneleri tasvir edilir ya filmlerde oraya düşen tanıdığı ve parasi olmayanlar birilerinin fahişesi olurlar ya bu durumu ülkemizin su anki haline cok benzetiyorum.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok güzel bir konuya değinmişsın tebrik ederim öncelikle şu hükümete oy veren zihniyet ancak milletin yatak odasını ancak düşünür yahu sizine kardeşim kim ne yapıyor ise önce şu dağlar daki hay

inleri temizleyin sonra diğer sorunları çözün sonra milletin uçkuru peşine düşün :-)

1|1
    0|0
    • ahh ahhh hala içim yanar o sandıkta kahramanlık yapmayıp facebookta günübirlik kahramanları gördükçe ahhh

• yok yok bu milletin onu idrak edebileceğini sanmıyorum

• Yani doğru söze ne hacet şimdi bu sözün üzerine ne denir ki. :-) aslın da şunu diye biliriz uyan türkiyem uyan yeter artık.

• Yatak odamıza dolaylı yoldan karışıyorlar. Bunun ötesi her yatak başına bir memur, elinde kağıt saat kaçta hangi posizyonda sevişildi not edecek.

Valla sinir oluyorum, arkadaş size ne. Kürtajın bile merdiven altı varken, kaçak sigara gibi kaçar kondom/hap piyasası oluşur. Ya da ilaç niyetine doktora hap yazdırır milletimiz, sonra ona da kota uygularlar. En iyisi iki kat kaçak kondom takıp, anal seks yapmak; çocuk doğurun diyenlere inat!

Ufak ufak göç etmek gerek bu diyarların çivisi çıktı batıyor artık kıçımıza...

1|0
    0|0
    • üfff anal ne ya olm bak git sen çorap tak annneemmm

• @güncelleme: evet ya Kimse kadınları önemsemiyor, gülüp geçiyorlar şu yapılanlara. Birgün çip takacaklar pipete kutuya da gıkımız çıkmayacak valla :(

• ahahahaha taktırrtmaaaaaaam

• maaşlar 5000 euro olursa beşiktaşın altyapısı için ilk on bir yapmazsam benim adım da fasulye değil:DDD

1|0
    0|0
  • benim karım benim kararım kime ne. gider yurt dısında yaptırtırım. yok dünyaya gelsin diyorsak sıkıntı yok :D

1|0
    0|0
  • kesecekler bi gün kökünden

1|1
    0|0
  • doğum kontrol haplarınada müdahele edemezler artık o kadar eşek olmasınlar. öyle olursa azgın kalabalık meclise dalar alayını öper demedi demeyin .))

1|1
    0|0
  • kondom pazarına el atmayı düşünüyorum :D

1|1
    0|0
  • Ben süleyman demirelin bir konuşması vardı yıllar öncesinden

linki bulursam gönderiirim

konuşma beni yarmıştı konu genelevlerin kapatılmasıyla ilgiliydi

genelevler kapatılsınmı diye soruyolar

yanıt kapattalımda millet bizimi şey yapsın diye yarılmıştım

0|0
    0|0
  • onlar da yasaklanırsa ben okulu bırakırım .. batarız valla :)

1|0
    0|0
  • ilerde anne olursun ...kızın olur...tekrar döner bu yazdığını okursun ...mailine at bu soruyu...

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• onlari yasaklayamazlar. Prezervatif saglik icin gerekli bisey, kadin haklari geregince kadin istemesse cocuk yapmak zorunda degil...

1|1
    0|0
    • keşke biz de kanada da yaşıyor olsaydık jnsspas

korkuyorum ki kadın zorla çocuk sahibi olsun durumuna gidiyoruz :s

• Dışarı boşalma diye bir şey var Tayyip bey istiyor diye çocuk sahibi olamam :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...