Geç boşalma nedenleri nelerdir?

Eşim geç boşalıyor sertleşme sorunu yok zevk alıyor ama geç boşalıyor boşalmasını bekleyene kadar iflahım kuruyor :D farklı pozisyonlar deniyoruz oral yollada tatmin ediyorum ama gene aynı bunun nedeni ne olabilir? Durumu aynı şekilde olan arkadaşlar sizin önerileriniz neler?

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• Geç boşaldıgı iyidir,bir çok kimse de erken boşalma sorunu var,sen tutmuşsun geç boşalıyor diye dertleniyorsun,onu yaşayamayan bir çok kimse var,zevkini çıkarmaya bak,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Senii yeterince sexsi bulmamasından kaynaklanıyor o yüzden konsantre olamıyor..birazz sexsii gecelikler giymeye çalış aradaki farkı göreceksinn

0|0
    1|0
    • Sexi olmadığımı sexy gecelikler giymediğimi nerden biliyorsunki alakası yok sürekli sevişmek istiyoruz soymuyoruz birbirimize ben defalarca orgazm oluyorum ama eşim devam ediyo ıslaklığım gidince bu seferde acı hissediyorum

• Geçç boşalmasının kadınlar açısından ızdırap oldugunun farkındayımm.. Bilmiyormm benimde bi ara öyle bi sorunum vardıı ... Olaylara farklı bi boyut getirmek lazım farklılıkk gereklii.. yinede olmasa su bazlı kayganlaştırıcı kulanın

• bn de öyleyım arkadaşım neden bu kadar şikayetçisiniz geç boşalmadan.bazıları arayıp da bulamıyor sz de isyan edyosunuz.bazı erkeklerın 1 dk bile sürmuyormuş

1|0
    0|0
  • hani kadınların orgasm olması için ön sevişme uzun tutulur ya sende ön sevişme ve oralı uzun tutucan

1|0
    0|0
  • evliliğin başından beri böyleydiyse hiç sorun yok versin küsküyü ama zamanla bu hale geldiyse derhal bir acil eylem planı yapmalıyız haberiniz olsun

0|0
    0|0
    • Yok evliliğimizin başından beri böyle 6 aydır evliyiz

• yani memnun olmamanız gayet doğal insan yorulur ve canı acır bunun bi sürtünmesi var tahriş olur özellikle genital bölge.tam tersi olsa geciktirici tavsiye edilirde bu durumda bi araştırma yapmalı belki bi sprey falan vardır.

• duzenli ilişki ve aynı partner olması orgazm suresini uzatır aynı zamanda erkeklerinde kegel bolgesi kasları kuvvetliyse o zman kendiside tutabilir. eğer ozel ugraş vermediğine eminim ama buna rağmen orgazm olamıyor diyorsanız. vucut devamlı gec orgazm oldugu için beyin buna alışmıştır acele masturbasyon yapa yapa bunun suresi kısaltılabilir. tabi penis bası his azalması sinirlerde bir problemde zayıf ama değerlendirilmesi gereken bir durum.

0|0
    0|0
  • adam eczaneye giriyor eczaneci bayan hanfendi diyor ben bir türlü boşalamıyorum nerdeyse ben boşlanana kadar iki üç bayanın iflahı kesiliyor bana ne önerirsin eczacı bayan size ayda 5 milyar yemeniz içmenizde bana ait benim olun önereceğim bu. burdan çıkar dersi.

0|0
    0|0
  • iyiymiş vallahi. sizin durumunuzda olmak için göğüslerini aldırmaya razı bayanlar var. bence kıymetini bilin ve başkasına kaptırmayın derim. eğer çok şikayetçiyseniz bu durumdan göğüslerinize silikon taktırın derim. ondan etkilenmeyecek erkek yoktur.

0|0
    1|0
  • herşey emrivaki oluyor belki ondandır. ya da oral seksi iyi yapamıyorsundur. hiçbir erkek oral sekse dayanamaz uzun süre. ön sevişmede falan elin hep penisinde testislerinde olsun boş bırakma göğüslerinin arasına al bacaklarının arasına sıkıştır üstünde sürtün .. ah kadın olmak lazımmış dermişim :)

0|0
    0|0
  • şikayet et bence :)

0|0
    0|0
  • zevk alımıyodur senden panpa

0|0
    1|0
  • bunun ıcın sevınmelısınız gercı bende aynıyım ama en guzel bosalmasını kolaylastırmak ıcın önundedoggy pozızyonudur

0|0
    0|0
  • erkekler genelde hep aynı bi kadınla olursa zamanla geç boşalığoo bence :)

0|0
    0|0
  • geç boşalmakta erken boşalmak kadar ciddi bir problem cevabı burada aramak yerine bir doktora gidin sonrasında hiç boşalamama gibi problemlerle boğuşmak istemiyorsanız tabi...

0|0
    0|0
  • farklı şeyler denemediğiniz sürece heyecan azalır, heyecan azalınca da böyle olur.

0|0
    0|0
    • ne gibi ne anlamda farklı şeyler deneyebiliriz?

• hmmm eminim ikinizin de hoşlandığı denemediğiniz bişeyler vardır onları deneyebilirsiniz. farklı kostümler ya da jartiyer tarzı şeyler olayın estetik boyutunu arttırabilir. ya da roleplay denen olaya girişip farklı senaryolar deneyebilirsiniz. baştan biraz zor gelebilir ama aranızdaki o utangaçlığı attıktan sonrası çok daha neşeli olur. amaç karşı tarafın en çok neden zevk aldığını anlayabilmek.

• uzun sevişmeyi çok uzun tutun farklı şeyler deneyin

0|0
    0|0
  • tadını uzuuuuuun uzuuuuuuuuuuuuuuun çıkar ... çoğu hatun yerinde olmak ister... tadına varr :)

0|0
    0|0
  • yeterince sürtünme olmuyordur

ya seninki geniş yada kocanınki küçük geliyor

0|0
    0|0
  • bulmuşun bunuyosun

0|0
    0|0
  • kaç dk sürüyor

0|0
    0|0
  • Konsantrasyon eksikliği var, aynı sorunu bende yaşıyorum, tam boşalacakken bir anda kaçıyor,

en az bir saat sürüyor, geç boşalmaktan bıktım ya, eminim eşinde bıkmıştır,

1|0
    0|0
  • vah vah :(

0|0
    1|0
  • geciktirici alıyor olmasın :

0|0
    1|0
  • sanirim sen cabik orgazm oluyorsun kadinlar normalde bayilir böyle duruma cünkü orgazm olmalari uzun sürer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• uzatin sizde, yani on sevismeyi uzun tutun, olaydan zevk alin...

0|1
    0|0
  • ne kadar sürüyor, bizdede aynı sorun varda fikrini almak istedim

0|1
    0|0
  • Sen bosalip kuruduktan sonra eline al onu, sen bosalt. Ya da gogus aranda bosalt.

İcine boşalması şart degil ki?

0|1
    0|0
  • Doktora görünsün bence

0|0
    0|0
  • daha iyi ya bundanda şikayet edilir mi.sevgilim önceden öyleydi ikinci sefer boşalana kadar mahvoluyodum ağrıdan duramıyodum ama artık öyle değil yani

0|1
    0|0
  • erken boşalsa dert geç boşalsa dert ortasını bulmak lazm bende tam tersi dertten muzdaribim

0|1
    0|0
    • sızınkı ne kadar suruyor

• tatlım ilişkiye girmeden önce bi kere kendi kendine boşalsın 2. gelişi normal olur.

• adam daha gırer gırmez bosalıyormus

Yükleniyor...