Eskiden beri kızlara, kadınlara karşı huhaf bir ilgi içindeydim.

Arkadaşlar eskiden beri kızlara, kadınlara karşı huhaf bir ilgi içindeydim. Zaman geçtikçe bu ilgi değişmeye, büyümeye başladı. Yani onlardan hoşlanmaya başladım. Nerde bir kadın görsen hep ona bakıyorum. Aklımdan ne kadar güzel kadın, keşke kocasının yerinde ben olabilseydim vesare şeyler geçiriyorum. Erkeklere karşı hiç ilgi duymuyorum. Hiç bir zamanda duymadım aslında. Bir kaç kez çıkma teklifi oldim ama kabul etmedim. Erkeklere karşı hiç bir şey hissetmiyorum. Bana sen Lezbiyensin diyorlar ama ben inanmıyorum. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Gerçektende öylemiyim acaba?

Bi Yardım Edebili misiniz?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• bunu sen bile bilmiyorsun burdakiler nasil bilsin... doktora danismalisin bunun testleri falan var bildigim kadariyla..

0|0
    0|0
  • Birazcik öylesin galiba

0|0
    0|0
  • He olabilir.

0|0
    0|0
  • bence sen ilk fırsatta bir hatunla sevişeceksin:)))

0|0
    0|0
  • dünya lezbiyen nüfusu : 4.890,783+1

0|0
    0|0
  • Sanırım tek eksiğiniz pipi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• doktora gitmelisn

0|0
    0|0
  • degılsın lezbıyen fılan yaa bıraz saplantı olmus sende öyle bırsey yok oyle seyler dusunme ok :):) yanı aklına getırme oyle seyler :)

0|0
    0|0
  • İlk sadece görünüşünü beğenmişsindir kadınların ve sonra çevrendekilerin sana lezbiyensin demesiyle kafan karışmış ve öyleymiş gibi düşünmeye başlamışsındır. Bunu kafaya takma.

0|0
    0|0
  • Sanırım evet.

0|0
    0|0
  • lann !

0|0
    0|0
Yükleniyor...