Erkek neden prezervatif kullanmak istemez ki ?

ya en güzel en sağlıklı korunma yöntemi bu ama neden istemiyor. hem incecik hem zevk artırıcı sıvılar içeriyor çok kullanışlı ama neden istemiyor. tutmuş ne diyor ben dışarı boşalırım tutarım kendimi bu ne pis bişe bide utanmadan yüzüne kadar gelir diyor. bu iğrenç geliyor onu nasıl ikna edebilirim. bi kaç yıl kesinlikle bebek düşünmüyoruz. ayrıca kendini tutabilir mi buda çok saçma geldi bana..


0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

 • en sağlıklı kontrol yolunun condom olduğunu da nerden çıkardın ki tatlım. En sağlıklı yöntem doğum kontrol hapı ya da aylık doğum kontrol iğneleridir. Condom pek de sağlıklı sayılmaz. Herşeyden önce kadınların çoğunda lateks alerjisi vardır. (mesela bende var) Bir çok kadın bunun farkında bile olmaz ama içine girip çıkan lateks orada tahrişe neden olduğu gibi vajina flarasının bozulmasına neden olur.

  Diğer konu ise daha da önemli. Güvendikleri partnerle prezervatif kullanmaksızın cinsel ilişkiye girmek, kadınların depresyona girme ihtimalini azaltıyor. Bilim adamları, spermde bulunan prostoglandin hormonunun depresyona yol açan hormonların dengelenmesine yardımcı olduğunu belirtiyor. 243 kadın üzerinde yapılan araştırmaya göre, eşleri prezervatif kullanmayan kadınlar daha az depresyona giriyor. Ayrıca düzenli sperm ile beslenen vajinada etkili olduğu diğer bir konu da adet sancılarının azalması. Düzenli ilişkiden sonra adet sancılarınızda belirgin bir azalma görebilirsiniz. Bunun dışında tüm hormonlarının dengelenmesi anlamına geliyor. Çok daha güzel, genç ve gergin bir tene sahip olmak varken... Genç kalmak için onca kozmetiğe dökülen paraya yazık.

  Yani kısaca madem evlisin spermleri dışarı boşalma ya da concoma hapsetmeye ne gerek var. Evliliğin de en güzel yanı bu değil mi?

  3|0
  • Şikayet

   çok güzel yazmşsın ellerine sağlık. ben doğum kontrol haplarının sağlıksız olduğunu duydum özellikle uzun yıllar kullanımının kadın hastalıklarına neden olduğunu bu aslında tek neden. :) çok teşekkür ederim

  • Şikayet

   Tam tersi tatlım. Hiçbir zararlı etkisi olmadığı gibi düzenli doğum kontrol hapı kullanan kadınların adetlerinin daha düzenli olduğu, sancısız geçtiği gibi, düzenli hap kullanan kadınların rahim kanseri, göğüs kanseri gibi rahatsızlıklara yakalanma ihtimalinin % 30 azaldığı araştırmalarla ispat edilmiştir. Sen o saçmalıklara kulak asma tatlım. Doktoruna danış ve hemen hapa başla. Bak herşey ne kadar güzel olacak

  • Şikayet

   tamammm çok teşekkür ederim dediğinizi yapacağım :)