Erkek neden prezervatif kullanmak istemez ki ?

ya en güzel en sağlıklı korunma yöntemi bu ama neden istemiyor. hem incecik hem zevk artırıcı sıvılar içeriyor çok kullanışlı ama neden istemiyor. tutmuş ne diyor ben dışarı boşalırım tutarım kendimi bu ne pis bişe bide utanmadan yüzüne kadar gelir diyor. bu iğrenç geliyor onu nasıl ikna edebilirim. bi kaç yıl kesinlikle bebek düşünmüyoruz. ayrıca kendini tutabilir mi buda çok saçma geldi bana..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• en sağlıklı kontrol yolunun condom olduğunu da nerden çıkardın ki tatlım. En sağlıklı yöntem doğum kontrol hapı ya da aylık doğum kontrol iğneleridir. Condom pek de sağlıklı sayılmaz. Herşeyden önce kadınların çoğunda lateks alerjisi vardır. (mesela bende var) Bir çok kadın bunun farkında bile olmaz ama içine girip çıkan lateks orada tahrişe neden olduğu gibi vajina flarasının bozulmasına neden olur. Diğer konu ise daha da önemli. Güvendikleri partnerle prezervatif kullanmaksızın cinsel ilişkiye girmek, kadınların depresyona girme ihtimalini azaltıyor. Bilim adamları, spermde bulunan prostoglandin hormonunun depresyona yol açan hormonların dengelenmesine yardımcı olduğunu belirtiyor. 243 kadın üzerinde yapılan araştırmaya göre, eşleri prezervatif kullanmayan kadınlar daha az depresyona giriyor. Ayrıca düzenli sperm ile beslenen vajinada etkili olduğu diğer bir konu da adet sancılarının azalması. Düzenli ilişkiden sonra adet sancılarınızda belirgin bir azalma görebilirsiniz. Bunun dışında tüm hormonlarının dengelenmesi anlamına geliyor. Çok daha güzel, genç ve gergin bir tene sahip olmak varken... Genç kalmak için onca kozmetiğe dökülen paraya yazık. Yani kısaca madem evlisin spermleri dışarı boşalma ya da concoma hapsetmeye ne gerek var. Evliliğin de en güzel yanı bu değil mi?

• tamammm çok teşekkür ederim dediğinizi yapacağım :)

• Tam tersi tatlım. Hiçbir zararlı etkisi olmadığı gibi düzenli doğum kontrol hapı kullanan kadınların adetlerinin daha düzenli olduğu, sancısız geçtiği gibi, düzenli hap kullanan kadınların rahim kanseri, göğüs kanseri gibi rahatsızlıklara yakalanma ihtimalinin % 30 azaldığı araştırmalarla ispat edilmiştir. Sen o saçmalıklara kulak asma tatlım. Doktoruna danış ve hemen hapa başla. Bak herşey ne kadar güzel olacak

• çok güzel yazmşsın ellerine sağlık. ben doğum kontrol haplarının sağlıksız olduğunu duydum özellikle uzun yıllar kullanımının kadın hastalıklarına neden olduğunu bu aslında tek neden. :) çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 19

• et ete değmeli diyorlar sanırım ama ben kondomsuz yapmam. g.te gelme ihtimali var.

• erkek prezervatif kullanmak istemez. ama diğer yandan son derece gerekli bir şey, kullanılması gerekiyor. malum, kürtaj da yasaklandı. evet bir erkek istemedikçe asla içeriye boşalmaz (tecrübe). ama bildiğiniz gibi en iyi prezervatif markaları da %99 garanti veriyor. yani her ne kadar dışarıya da boşalsa, her zaman bir risk var. erkeğinizi, seks yapmamakla tehdit ederseniz yola gelecektir.

• Bende sevmiyorum prezarvatif kullanmayı, zevkli olmuyor, o hazzı vermiyor kesinlikle

• kondomla seks hiç zevk vermıyor hissetmek şart

• hiç bişiiii hissetmiğoom ooo lanet şey warken

• onun sıcaklığını zevkini dadını değince anlar tutma meselesi riskli olay.

• Gülü maskeyle koklamayı severmisin sen :)))

• sakın yaptırma o zevk anında çıkarmayı unutur adam et ete deymesini istio D:

• sıkıntı oluyor. boşalınca iğrenç oluyor. tam doruktayken dışarı boşalmak işkence gibi

• neden siz korunmuyorsunuz bence esinize prezarvatif konusnda ısrarcı olmayın

• farkılı bir doktora basvurun ayrıca hap dakullanabilirsin ben ilk defa duydum esinin prezarvatif kullanmasını isteyen siz gercekten zevk alıyormusunuz prezarvatifli penısten

• korunma yolları ileri yıllarda yumurtalık yada rahim kanserine neden oluyor doktor sadece prezervatif tavsiye etti ve benim daha önce yumurtalıklarımda kist vardı o yüzden dikkat etmeliyim

• ya gül hiç maskeyle koklanırmı :)

• bizim türklerin bir röpörtaji vardi... spiker diyorki adama yaninizdaki kadinda aids var diyor.. bizim ki sinin söyledigi laf ben onun aidsi olurum atin ölümü arpadan olsun :D

• ilginç tabi...insanın kocasıyla bu kadar mesafeli yaklaşımları

• prezarvatif kullanmak kafana poşet geçirip tv izlemek gibidir

• special life special life

• o esnada araya bağ konulmaz... illa ete ete değecek. hem ne gerek var ?

• et ete değecek

• et ete degcek aga...

• et ete değecekk :)

Kızlar Ne Diyor 2

• en iyi korunma yolu değil tabi ki ama göze öyle görünüyor tabi ki. ben de sevmiyorum, sonuçta plastik bir şey ve aramızda oluyor, hoş değil. sadece, sevgilimin haplara takıntısı olduğu ve kullanmamı istemediği için mecburen kullanıyoruz

• Hissetmedikleri için sanırım

• o dışarı fışkırmayınca tadı olmaz ki

• evet aynen öyle his yok hisiyat yok. o güzel ihtişam kayboluyor sadece ihtiyaç gidermek için olmuş oluyor buda çok saçma geliyor bana. tamam muhakkak bir ihtiyaş ama içinde aşk olmalı aşk yoksa karın doyurmak gibi birşey.

Yükleniyor...