Arkadaşımla normal konuşamıyorum nedendir?!

erkek arkadaşım ((((cinsiyeti erkek, sevgili değiliz)))) son zamanlarda beni internette yakaladığı anda konuşuyor ve tek konuştuğu konu cinsellik. Konuyu dönüp dolaştırıp oraya götürüyor. Kendi çıplak halini anlatmak ve söylemek onun zoruna gitmiyor, çok utanıyorum yazarken bile. Ben onu uyardım ancak o devam ediyor. Bazen benim hakkımda da cinsel konulara bağlıyor. Sürekli böyle. Kendisini 4 yıldır tanıyorum ve başlarda çok efendiydi, kibardı, daha normal espriler yapardı, hala öyle ama benim yanımda özel konuşurken her şey cinselliğe bağlanıyor. Kendini anlatmaktan çekinmiyor, garip resimler yolluyor... Acaba seviyor mu? Konu her ne kadar o olsa da beni uzun süre görmedikten sonra görünce gözleri gülüyor ve zamanının büyük bölümünü bana ayırıyor... :/

Güncellemeler:
bi de şunu söylemek istiyorum onun ailesi hep dindar, kendisi de öyle baya. Göz teması kurmaz tokalaşmaz vs vs daha çok şey var, benimle niye böyle? Cidden çok dindar.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım artık sennle farklı şeyler yaşamak istiyor bunu kestiremiyor olman

şaşırtıcı belkide yakıştıramıyorsun ona bunu...Muhafazakar bir yönü var

ve sexle ilgili sohbet kurmaya çalışıyor ise sennle açıkcası yatmak istiyor..

Neden istemediğin şeyleri ondan duymaya fırsat ve zaman tanıyorsun ki

çık karşısına ve açık seçik konuş..Böyle bir şeyi asla beklemesini söyle

Herşey ortada..Adam sapıtmış sonraları...Başta ne gözle bakıyordu

sonraları ne olmuş işi cıvıtmış...Senin istemediğini anlıyorum rahatsızsın

bu konuda..o halde herşeyi konuş gerekirse sosyal arkadaşlığınıza yol ver

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• demekki değil

0|0
    0|0
  • Seven insan bunu yapmaz. Sohbeti kes onunla yoksa seni de yoldan çıkarır hatta aranız falan bozulduğuna ben bu kızı soydum da şöyle yaptım da sayar durur etrafındakilere, rezil olursun!

0|0
    0|1
    • benim aklımı güncelleme kısmı karıştırıyor.

• Kimin ailesi ne kadar iyi olursa olsun sonuçta iş kişide bitiyor. Kişinin kalbi kötüyse ailesi ne yapsın?

• Bişeyler belli etmeye çalışıyo ama çözemedim :D Ben kız olsaydım uzak dururdum qwe :D

0|0
    0|0
  • kac kurtar kendini:))

0|0
    0|0
  • ne sevmesi yaaa kendini tatmin ediyordur kesin bunu yaparken masturbasyon yapıyordur. seni de acaba yola gelir mi ya da kendi yolundan çıkarırmıyım diye uğraşıyor

0|0
    0|0
    • kendisinden hiç beklemem, yolumdan çıkarmak mı? Ailesi cemaatten kendisi dindarın önde gideni. Beni iyi bi yola kendisi sokmuştu şimdi neden çıkartsın

• öyle bir niyeti olmasa neden normal konuşmak varken senin söylediklerini yapsın?

• senle ilgilenmesi , tüm bu konuşmalara rağmen hala onunla zaman geçirmekten geliyor.muhtemelen bir av gözüyla bakıyor sana.bunun içinde çabalıyor.

0|0
    0|0
  • arkana bakmadan kaç derim bir saatli bomba

0|0
    0|0
  • boş buldugu anda gazozu içirir sana haberin olsun... bişey içme bişey yeme yanında :))

0|0
    0|0
  • onun derdi baska kızım

0|0
    0|0
  • ergenlige adım atmıs,donunun icindekinin farkına varmı ve seni yemeyi dusunuyor ;)

0|0
    0|0
  • Ergenlikte olur böyle şeyler. Çok yüz verme. Çizgini bozma. Yüz bulursa işi büyütür.

0|0
    0|0
    • kendisi çok mantıklı birisi gerçekten, nereye kadar gidebilir kendisi düşünmüyor mudur?

• Senin (her ne kadar rahatsızlığını belli etsen de) konuştuğunu görünce kendisini frenlemiyordur. Bir şey olmaz ya mantığıyla ilerliyordur. Sert bi' tersledikten sonra offline ol belki işe yarar. Ya da sert konuş. "Haddini bil! Fazla mı yüz verdik? Bayanla konuştuğunu unutma" falan diyebilirsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• Seni arzuluyor sadece

0|0
    0|0
  • sana aşık falan diyemem.çünkü benim de vardı öyle bi arkadaşım.sonunda yattık.o kadar çok ısrar etti ki hayır demekten bıkmıştım iice.öle yani derdi seksti

0|0
    0|0
    • ben bu çocuğun derdinin o olduğunu sanmıyorum hem de hiç

• Bence muhattap olmasan iyi edersin

0|0
    0|0
  • Ne gibi şeyler konuşuyor cinsellik derken, ne diyor mesela?

0|0
    0|0
    • çok fazla şey diyor şimdi seçemedim de, örnek verecek olursak "neden durumunu meşgul yaptın bir şey mi var?" dedikten sonra bi' ifade gönderiyor sapıkça sırıtan bi' surat. sanki ben bilgisayar başında başka şey yapıyorum (adını söylemiyorum anlamışsınızdır.) ... Bu tarz yanlış fesat anlamalar cinselliğe bağlamalar..

• Allah Allah.. Yanlış mı anlıyorsun acaba diyeceğim ama sürekli olan bi şey olmasa rahatsız olmazsın

Yükleniyor...