Adet gecikmesi gebelik belirtisi midir sadece?

son 2 adetim 40 gunde 1 oluyor. bu ay da 34. gundeyim hala yok ilişkiye bir hafta once girdim test yapsam sonuç çıkar mı sizce hormonal mi gebelik mi bu gecikme? ayrıca ilişkiye de condomla girdim sadece patladı ama boşalma olmadan onu da farkettik hemen

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• bunu kesin söylemek aldatıcı olur. her ne kadar boşalma olmadı ise de zevk suyu denen mezi sıvısında sperm taneleri olur. o sıvının da gebelik yapma riski var. sperm sayısı az da olsa hamile kalabilirsiniz. sonuçta bir adet spermin yerleşmesi yeterli
    herhangi bir psikolojik sorundan da adetin gecikebilir. kadınlar stres endişe aşırı üzüntü gibi durumlarda adet düzensiliği yaşayabilir. gecikme de olabilir erken kanama da.

en güzeli bir kan testi yaptırman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Prezervatifin patlamış olması bir risktir. Çünkü erkeklerde sadece boşalırken sperm çıkışı olmaz. İlişki sırasında farkedilmeden gelen bir zevk suyu vardır ve çok nadir de olsa bu sıvının içinde sperm olabilmektedir. Adetin gecikmesi mevsim değişikliği, stres, uzun yol yolculuğu gibi nedenlerle olabilir. Dİrekt olarak gebeliğe bağlamak pek doğru değildir. Acaba hamilemiyim diye düşünerek stres oluyorsanız adetiniz daha da gecikecektir.

0|0
    0|0
  • kan testinden çıkar 7-10 gün de

0|0
    0|0
  • uzun süre hiç adet olmazsan olur benim bildiğim

0|0
    0|0
  • boşalma olmadıysa nasıl hamile kalacan? adet düzensizliğin var.. gebelik testi yaptırmak istiyorsan net bir sonuç için bir kaç gün daha bekle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...