Cinsel bölgem aşırı kaşınıyor kaç yıl oldu?

Cinsel bölgem aşırı kaşınıyor yara ettim yumurtalıkları kızardı kan gelecek nerdeyse bu kaç sene oldu azdı artık bu nedir bu çileden kurtulamadım doktor bir krem yazdı yine fayda etmedi var mı benim gibi? Geceleri uyuyamıyorum kaşıntıdan kafayı yiyecem bunu yazarken bile duramıyorum.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• temizliğiyle ilgili. googlede bak genital bölge mantarı yaz görürsün. sıcaktaan terlemekten pislikten oluyor. temiz tutmaya bak çok elleme birde pudra sür bence.

0|0
    0|0
    • Çok temiz biriyim. Mantar cinsel olarak bulaşmış olabilir ilaçta fayda etmedi.

• Ok çok sağolun hayırlı geceler :)

• sizede. geçmiş olsun ayrıca :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Başka doktora git cildine daha beter zarar veriyorsun.

0|0
    0|0
    • Birde temizliğine dikkat et hergün yika.

• Banyodan yeni çıktım hala durmuyor, geçen doktora gittim pişik kremi vermiş hay ben senin o okuduğun tıpa...

• Her tuvaletten sonra yıka. Sabunla da yıka. Yıkdıktan sonra kurula. İç çamaşırını her gün değştir

0|0
    0|0
    • Hergün istisnasız yıkanır ve iç çamaşırımı değişirim çözüm değil bu çok kötü birşey her neyse

• Her çişten sonra yıkıyor musun

• Bazen yıkamadığım olur

• Birlikte kiminle olduysan ona sor mantar varmis demekki ıyyyy

0|0
    0|0
    • Sordum yok diyor, pislik kadın yüzüne bakmayacam bir daha :)

• İgreeeeennnnçççç yaaaa

• O kadarda değil ya :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaşınyınca tatlı bir kaşıntı alır iyice kaşırsın o yüzden kaşıma unut orayı mast bile ypma yani :D anca öyle bide temiz tut hergün duş al

0|0
    0|0
    • Geçen sene 3 4 gün kaşımadım elimi bir vurum dedim ölü deri kalkıyor sanki üzerinden anlamadım birşey :)

• doğrudur oakdar kaşırsan deri yıpranır vücut otomatikmen deri değiştiriyordur sen elleme kaşıma 10 güne unutursun valla bak gidip kimyasal ilaçlara para verme vücuduna zararı olur boşver doğal yolla hallet

• Elimi şimdi bağlasan kesin kaşımadım diye bayılır ölürüm sanki karınca geziyor üstünde :D

• Tuvalet temizliğini iyi yapmıyorsun belki de.

0|0
    0|0
    • Yok hacı be büyük wc de kesin yıkarım bazen ayakta yapınca yıkamam, kıl tüy hassasım her gün çamaşır değişirim. Benim şansım titizim baba bulaştı bu ne illetse.

• bir krem vardi adini unuttum ama bende de vardi sildi supurdu iyi kremdi

0|0
    0|0
    • Aman hacı doktorlar bilmiyor hele bir hatırlamaya çalış :)

Yükleniyor...