Sevgilim prezervatif kullanmak istemiyor n'apmalıyım

sevgilim ilk seferde prezervatif kullanıyo biraz çabuk olduğu için ama sonra kullanmıyo rahat olmuyomuş ben korkuyorum kullan diyorum istemiyo ilaçta kullanmak istemiyorum.napıyım sizce ben ya?

0|0
816

En İyi Erkek Görüşü

• dikkatli olmak lazım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir defa adetinin geciktiğini ve hamile olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyle bir kaç gün korkut. Bir daha böyle bir riske girmez.

1|0
    0|0
  • ne kondomu abi. "et ete degmeli" ben sevmem oyle suni iliskileri.

- e guzelim allah korusun ya hatunda bi problem varsa.

- amaaannn abi sende.

## (atin olumu arpadan olsun)

1|0
    0|0
  • kullanmasın onu kullanınca aldığımız zevk azalıyor seni tam hissedemiyor eğer ona güveniyorsan sıkıntı olmaz diye düşünüyorum :))

bende kullanmaktan haz etmiyorum en kötü çıkartır üstüne boşalır 10 numara olur ;)

1|0
    0|0
  • çocuk felan istemiyor. prvzrf erkeğin aldığı zevki azaltıyor tek sebebi budur bence.

0|0
    0|0
  • muhakkak kullan o zevk alıcak diye kendini tehlikeye atma bulmuş fazlasıını istemesin tadını çıkarmaya baksın :D

0|0
    0|0
  • babana git, sağlık bakanlığından gelen "tebrikler, kızınız hamile" gibi sms'lere inanmamasını söyle. o hala namuslu evlat yetiştirdiğini zannetsin.

1|0
    0|1
  • sevgilinin tek esli oldugundan eminsen sen ilac ya da aylik igne kullanacaksin.

0|0
    0|0
  • yapıcak bısey yok verme ozaman dicem .. cok kaba kacıcak :D

0|0
    0|1
  • condom cıktı mertlik bozuldu yaaa :))

0|0
    0|0
  • spiral taktır

0|0
    0|0
  • prezervatifli ilişkiden erkek pek fazla zevk alamaz ondan kullanmak istemiyordur

0|0
    0|0
  • Bağırsak zarı taksın

0|0
    0|0
  • kafasına poşet geçir

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç prezervatif kullanmadım

İşte risk budur!

0|0
    2|0
  • sen przrvtf oldugunda yeterince zewk alıyormusun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hem kendi sağlığın hem sevgilin sağlığı için prezervatif şart

ilaç iğne sana zarar verir kullanma

sevgilini prezervatif olmazsa ilişkiye girmek istemediğin konusunda ikna et. 10 dakikalık zevk sonra aheste aheste çıkıyor.

2|3
    0|0
  • neden doğum kontrol hapı ya da aylık doğum kontrol iğnesi kullanmıyorsun?

0|0
    0|0
  • balon kullanın. tövebe tövbe yapma ozaman ne emmeye geliyorsun ne gömmeye derler adama

0|1
    0|0
  • Yapacak bişey yok. İlaç kullanacaksın.

Benim sevgilim de kızlığımı bozarken kullanmak istememişti.. Ama zorla da olsa taktırmıştım

0|0
    0|0
  • Zorla tak

0|0
    0|0
  • kullanmasın bebegınız olsun bence.. hem nereye kadar cocuk dusunmuyormusun? gercı adam senden cocuk yapmaz oda ayrı :D

0|0
    0|0
  • cocuk istiyor olmasın :)

0|0
    0|0
    • çocuk felan istemiyor. prvzrf erkeğin aldığı zevki azaltıyor tek sebebi budur bence.

• Belkide bebek faln istiyodur :)

1|0
    0|0

• Ama hamile kalma olasiligi var riskli bu durum.

Yükleniyor...