Erken boşalma ilacı öneriniz var mı?

Söylemesi ayip bende erken bosalma problemi var Kizi memnun edemeden bosaliyorum Tüm is ellerime düsüyor. Bana önerebileceginiz gercekten etkili bir ilac var mı arkadaslar?

Güncellemeler:
Bu ciddi konu. Cevap vermeye cekinmeyin lutfen

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz psikolojik durumun. kendine hakim ol. boşalmayı düşünme ilişki sırasında. ayrıca geciktirici spreyler var. kullanabilirsin. sana ekstradan 15 dk daha kazandırabilir.

0|0
    0|0
    • Iliskiye baslarken bu en az 1 saat surmeli diye basliyorum ama aniden oluyor elimde degil

• Muhtesem;))

• sevindim-yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...==)).. mola verdin galiba olaya..

Kızlar Ne Diyor 3

• ilaç tedavisi.

0|0
    0|0
  • İaç alabilirsin

0|0
    0|0
  • İlacın benim

0|0
    0|0
    • 😊Nasil yani

• Neoluyo burada dagılın :D

• sayın gizlı kullanıcı bende talıbım size banada yardımcı olurmusunuz.

Erkekler Ne Diyor 9

• yok çekinmeden cevap veririz. öncelikle seni akıllı olmaya davet edeyim. sağlığını düşünmelisin. burada doktor profesör yok. herkesin vereceği öneri hatalı olur. aynı rahatsızlığın bünyeye yapıya göre tedavileri değişir.

sen anladığım kadarı ile bekarsın. düzenli bir cinsel yaşamın yok. senin erken boşalma teşhisi koyman hatalı olur. günlük ya da gün aşırı düzenli cinsel ilişki yaşayan kişilerde genel de bu evlilerde olur erken boşalma olup olmadığı tespit edilebilir. sen ancak fırsat buldukça günü değişken ilişkilerin oluyordur. genç de olunca aşırı birikme seni erken boşalmaya sürükler.

kısacası erken boşalma sorunun olup olmadığı şu an tesbit edilmemiş. kafana göre ilaç kullanıp doğal yapını bozma ve daha kötü duruma yol açma
    bir abi tavsiyesi

0|0
    0|0
    • Sagolasin abicim

• sen kaçırma. yakala. bana müsade. ben azerbaycandayım şu an. burası türkiyeden 2 saat ileri. yani şu an saat 03:52 yatmam gerek. hoşçakal

• Iyi geceler hocam

• Geciktirici spreyler kan penislerinden sorun çıkarabiliyor bünyeden bünyeye fark eder ama olsun haberin olsun yinede birşey daha var geç boşalmak istiyorsan , öncelikle heyecanını atman gerekiyor. Nefes alışverişin bile çok önemli. Sakin ol , pozisyon değiştirmeye bak. Durakla arada espri yap güldür devam edin. Konuşun kendini sakinleştir. Bak inan bana faydası olacaktır.

0|0
    0|0
  • tek onay almış ilaç var o da priligy
    dapoxetine etken maddeli.
    30 mg 3 tableti 42 tl falan
    ilişki planlanmadan 1 saat önce alcaksın.
    yan etkiden korkmam diyosan lustral da aynı işi görür

0|0
    0|0
  • Paxil

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • http://tinyurl.com/onkgzsw arkadaşlar sorunu olan biraz buradan bilgi edinsin, erken boşalma kafada biter ve biraz bilgi edinin bu kitaptan

0|0
    0|0
  • var evet internette satılıyor az bir miktar 15-20 tl sprey işe yarıyor

0|0
    0|0
  • bir kere boşal ikinci uzun sürer

0|0
    0|0
  • Abi bak, evde mast yap, tam bosalacakken birak, yine yap, bunu baya bir tekrarla, hergun boyle yaparsan geciktirirsin boşalmayı, senin anlayacağın antreman yapman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...